Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Mesela Erdoğan edilen hakaretler Trumpa edilse ne olur ahh ahhh hemde neler olur, ama işte insanoğlu nankör

Trump epey yanlış bir örnek oldu
Kendisi için çizilen karikatürlere rastlamadınız sanırım? O mizahın %10 u Erdoğan için yapılamaz.
Yapılsın diye demiyorum ama yapılamaz.
Gerek toplum yapısı, gerek daimi gergin oluşumuz, gerek mizaha bakış açımız kaldırmaz.

Akp 68 ilden zaferle çıkmış,hangi ara bu ülkenin çoğunluğu muhafazarkalığa doğru gidiyor..
Ben akpli olmayan bir muhafazakar olarak :) muhafazakarlığa gittiğimizi düşünmüyorum. 5 vakit namaz kılma oranı yüzde 22, oruç tutma oranı yüzde 34 ise akpye oy verenler muhafazakarlar değil. Çok garip bir seçmen kitlesi var adamda :)))

Yok artık bu yoruma... Bir siyasetçiyi çok ama çok sevebilirim,hayranı da olabilirim. Ama onu hayattaki en değerli varlıklarım olan ANNE ve BABAmla bir tutmak... Şükürler olsun hiçbir zaman o kadar aşağı düşmedim. Yaradan da düşürmesin...
GURURUMUZ BASKANIMIZ hicbir zaman aşağılanmış olmazlar annecim ve babacigim
rabbim mekanlarini cennet eylesin ınşallah.
benim gücüm eşim cocuklarim ve BAŞKANIMIZ

Ozel arabam yok toplu tasima tercihim , benzinin fiyati umrumda degil, et yemem pesketeryan olmaya calisiyorum, yiyecege para vermem cunku diyetteyim, dusunmem gereken bir cocugum yok o yuzden egitim sisteminin kalitesi umrumda degil. :KK51:

Ben oy kullanmadim, oy kullananlara hakkimi helal etmiyorum.:confused:
Ne diyon aga.. Git bi latte ic te kendine gel yaw.
Baskanim uzme beni

Akp 68 ilden zaferle çıkmış,hangi ara bu ülkenin çoğunluğu muhafazarkalığa doğru gidiyor..

Bana göre 80 darbesi ile örgütlenerek çoğaldılar. Bir çok etken oldu buna aslında ama gördüğüm ve anladığım kadarıyla muhafazakar insanların en büyük korkuları din olgusu. Akp li olup bu ideolajiyi savunanlardan duyduğum kadarıyla Atatürk dönemi de dahil hiçbir zaman dinlerini tam yaşayamamış olmaları şuan ki liderlerini desteklemelerini en büyük nedeniymiş. Adam hem dindar hep icraat yapıyor diyorlar. Ben göremesem de demek ki onlara istedikleri verilmiş diye düşünüyorum

Mesela Erdoğan edilen hakaretler Trumpa edilse ne olur ahh ahhh hemde neler olur, ama işte insanoğlu nankör

Atatürk'e edilen hakaretleri hatırlatırım arkadaşım..

Haftalardır bu başlıktayım üçünün de kırıcı bir şey dediğini hatırlamıyorum :)

Bunun yanında haftalardır burada olan çoğu zaman aynı fikirleri paylaştığım HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir @ncarenot @sinope_ @2KediAnnesi Y Yademim @nameaver @Bibibella @Saraylim @gulay_gulay @sueno34 @doksanlar @sourapple (hep uzaktan takip etsen de :)) nickini hatırlayamadığım varsa kusura bakmasın.
hepinize sevgiler :KK19:

Ve bu sayfada banlanmadan kalabilmemde arayı yumuşatmadaki etkilerini gözden gelemeyeceğim Mune Mune 'ye teşekkürler

Basın açıklaması gibi olmuş ama:KK53:

Kocaman öptüm seni evlat :KK60:

Katiliyorum buna.. ama bunun ak partiyle alakasi yok..ezelden beri isleyis bu tarz maalesef. Zaten bizim insanimizdaki hemsericilik vs en sevmedigim seyler.

Hemde çok var e dost akraba kimler varsa anında işe yerleştirildiler..

IMG-20180625-WA0001.jpeg
anlatmaya gerek yok evet goruyorsunuzz....
Sariyer den selam
IMG-20180624-WA0012.jpg

Huber koskunden selam olsun reise

agzina yüreğine saglik canım benim,
acilan sandilari takip eden bile anlar ..
yapilana cevap verdi kürt kardeslerimiz...

apo ve fetö askerimize milletimize kursun sıktılar
cok sehit verdik
dış güçlerin kuklasi oldular ..
yazik ki yazik
BAŞKANIMIZ temizleyecek arindiracak inşallah
selo nerde milletvekilleri nerde
hapisaneyi boyladı

Geniş kapsamlı bakmayınca göremez kimse..
Kürt kardeşlerimiz için bizler için dağdaki pislikleri temizliyor..

Açık kapalı fark etmeden kardeşce yaşayabilelim diye mücadele ediyor..
Eskiden açık ve kapalı birbirlerine düşman gibi bakardı türbanlıları küçümserlerdi şimdi öyle değil çok şey değişti ülkeyi ileri taşıdı...
Eskiye göre çok çok özgür bir ülke haline geldi kaldı ki
Başka ülkede herkes başkana böyle zart zurt konuşamaz tıkı verirler içeri.

Bana göre 80 darbesi ile örgütlenerek çoğaldılar. Bir çok etken oldu buna aslında ama gördüğüm ve anladığım kadarıyla muhafazakar insanların en büyük korkuları din olgusu. Akp li olup bu ideolajiyi savunanlardan duyduğum kadarıyla Atatürk dönemi de dahil hiçbir zaman dinlerini tam yaşayamamış olmaları şuan ki liderlerini desteklemelerini en büyük nedeniymiş. Adam hem dindar hep icraat yapıyor diyorlar. Ben göremesem de demek ki onlara istedikleri verilmiş diye düşünüyorum

Kuranın Türkçeleşmiş olmasını kabul edemediler,daha öncede buradada konusu olmuştu..
Diyaneti kuran kimdi Atatürk idi..
İşin içine din girdinmi insanı kolayca etki altına alırsın buda öyle oldu işte..

Avrupa özellikle Amerika bu konuda gerçekten çok rahat. Bir çok tv dizilerinde ve filmlerinde liderleriyle hatta dinleriyle ilgili espiriler yapıp tabiri caizse dalga geçiyorlar, karikatürleri söylemiyorum bile:) Ama bizim ülke de bunlar yok.
Bunları görmeyen insanlar bunları yaşamamış insanlardır. Normal karşılıyorum çünkü belli bir yerde yaşıyor, belli haber kaynaklarını okuyor ve belli dizi,filmleri izliyor. Hakaret olarak sölemiyorum gerçekten böyle olduklarını düşünüyorum

Biz de dizi karakterlerini evlendiriyoruz lütfen öyle deme :p

Bunun yanında haftalardır burada olan çoğu zaman aynı fikirleri paylaştığım HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir @ncarenot @sinope_ @2KediAnnesi Y Yademim @nameaver @Bibibella @Saraylim @gulay_gulay @sueno34 @doksanlar @sourapple (hep uzaktan takip etsen de :)) nickini hatırlayamadığım varsa kusura bakmasın.
hepinize sevgiler :KK19:

Ve bu sayfada banlanmadan kalabilmemde arayı yumuşatmadaki etkilerini gözden gelemeyeceğim Mune Mune 'ye teşekkürler

Basın açıklaması gibi olmuş ama:KK53:
Bende teşekkür ederim kimin kalbini kırdıysam sory , gergınlık olunca maalesef kendımızı tutamıyoruz Mune Mune sen ne kadar iyisin yaaa ortamı yumuşatıyorsun sevgilerle

Ben akpli olmayan bir muhafazakar olarak :) muhafazakarlığa gittiğimizi düşünmüyorum. 5 vakit namaz kılma oranı yüzde 22, oruç tutma oranı yüzde 34 ise akpye oy verenler muhafazakarlar değil. Çok garip bir seçmen kitlesi var adamda :)))
sandiktan cikan oy pusulalari dogruluyor
ak parti chp
ak part hdp
bu sekildede oy verenler oldu
sandik gorevlisi kizim soyledi
ben şok oldum gercek ama

X