Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Keşke hdp Kürtleri temsil etseydi. O zaman çok güzel olurdu. Ama hdp elinde boyle bir fırsat varken, PKK'nın temsilcisi olmayı seçti.
Kesinleşmiş bir şey yok ki? Yargı son sözü söylememiş. Dediğim gibi hdp içinde pkk yandaşı olabilir onlar cezalansın tıpkı akp içindeki fetöcüler gibi ona itirazım yok zaten.

5 aylik bebegimle gittim kutlamalara bebegim ilki yasadi ömründe ilkdefa katildi ve tarihe gecti bol bol video cektik anisi olur inşallah.

18 yasinda kizim bugün ilki yasadi ilkdefa oy atti ve attigi oy BAŞKAN seçti tarihlere yazildi ve sandik gorevlisiydi ilk göz agrim canım kizim...

milletimiz sağolsun
vatanimiza sahip cikti

Bunu biliyorum ancak mhp den de çok oy kaydı. Ak parti mhp nin baraj altında kalmasına razı olmadığı için oyu yükseldi. Ancak chp içinden açık açık hdp ye oy verdim diyen insanlar var.
Ben 5 vakit cemaatle namaz kılıp, kürt olmayan sadece söylemlerinden dolayı Hdp'ye oy verenleri de biliyorum. Hepsini Allah'a havale ediyorum. Önünü ilk açanlar da, sonradan destek verenler de ilahi mahkemede hesabını verirler.

Ve kk nın anketi bu seçimde de çürüdü şükür ki :)

Vatanımıza Milletimize Devletimize hayırlı uğurlu olsun.
Yine aklın yolu kazandı .
Yine Demokrasi kazandı .
Gurur duyuyorum oy verenlerle.
Daha nice nice güzel günlerimiz olsun .
Sokaklardayım muhteşem bir kutlama , muhteşem bir şölen ...
Diğer partiler de hiç fena değil tebrik ediyorum ..

Ve kk nın anketi bu seçimde de çürüdü şükür ki :)

Vatanımıza Milletimize Devletimize hayırlı uğurlu olsun.
Yine aklın yolu kazandı .
Yine Demokrasi kazandı .
Gurur duyuyorum oy verenlerle.
Daha nice nice güzel günlerimiz olsun .
Sokaklardayım muhteşem bir kutlama , muhteşem bir şölen ...
Diğer partiler de hiç fena değil tebrik ediyorum ..
Zaten akp ilk siradayken kk da diyodum bu is degismeli burda.. kk nin cogunlugu chp cunku biliyorum ve realle ters

Var bebegim 3 tane:) yanlis anladin sen herhalde cok duygusalsin suanda: ( ben silah patlatanlara asosyal dedim:)) haha valla ne desem yanlis anliyonuz.. sinirler gergin normal
Evet bi saattir ağlıyor anne yeter yapmasinlar çok korkuyorum diye ter içinde kaldı

Piss pis sesiyle zor uyuttum kizimdan önemli hiç bir şey olamaz

5 aylik bebegimle gittim kutlamalara bebegim ilki yasadi ömründe ilkdefa katildi ve tarihe gecti bol bol video cektik anisi olur inşallah.

18 yasinda kizim bugün ilki yasadi ilkdefa oy atti ve attigi oy BAŞKAN seçti tarihlere yazildi ve sandik gorevlisiydi ilk göz agrim canım kizim...

milletimiz sağolsun
vatanimiza sahip cikti
kizinizin gelecegini dusundugunuzu saniyorsunuz ama cocuklarimiz borclu doguyor farkinda bile degilsiniz

O zaman seninle benim bir sorunum var mı ? Yok.
Kaldı ki mv seçiminde oyumu ne CHP'ye ne de ötekine vermişim. CHP'ye vermiş de olabilirdim sonuçta ne hdp sempatizanlığı yaptım ne habur olaylari olurken alkışladım. Ama burada Atatürkçü değil t..... siniz hakaretini biz yedik. Üstünüze alındınız demişsin ona istinaden diyorum bizim üstümüze alınacağımız durum yok alenen bize hakaret var zaten.
Yoksa Allah'a şükür vicdanım çok rahat ama zaten burada anlatmak istemediğim bir hassasiyetim var şehitlere karşı buna rağmen o şekilde hakaret edildi ya girdiği hakkım haram olsun diyorum.
Bakin gerçekten dediğim gibi duydum ve eşimin büyükleri olduğu için ağzımı açamadım içime patladım. Burada ne sana ne de bir başkasına hakaret etmek değil niyetim. Atatürk u kullanarak asla kimseye hakaret edemem bu bana yakışmaz. Yalnış anlaşılma için özür dilerim.

hdp millet vekili oy sayısı: 5.503.616
demirtaş c.başkanı oy sayısı: 3.955.034

Ben size şöyle sorayım o zaman ;

hdpye vekil için verilen oy sayısı ile başkanlık için verilen oy sayısı arasında 1.6 milyon fark var. Bu fark nereden geldi ? bir yerden gelmedi ise 1.6 milyon hdp seçmeni demirtaşın başkan olmasını istemiyormuydu ?

Kürt halkını temsil edecekse,apo itinin heykelini dikeceğiz demeyecek..
Teröre destek vermeyecek..
Destek veren hangi m.vekili olursa olsun meclisten şutlanacak..

Kesinlikle katılıyorum. Ancak parti içinde söylenen bir lafı tüm partililere lanse etmek ne kadar doğru.
Benimde ailemde şehit var. Bende pkk karşıtıyım ama doğu da bir sorun var bu göz ardı edilmemeli.
Terör örgütünün son bulması için orada ki halkı temsil edecek bir siyasi partı olmalı mecliste.Bu sorun ancak mecliste çözülür, muhatap temsilci olmalı terör örgütü değil? Hdp kapansın yeni bir parti açılsın yine aynı söylemler olacaktır terör örgütüyle suçlanacaktır. ülke de kürtlere karşı bir ön yargı var bunu kırmak gerek.

Son düzenleme:
1 oy hdp ye 1 oy ince ye söylemi de feci halde ortada kaldı. Zaten hic samimi bulmamıstım o zamanda..Burada çok arkadaşa hayın da dendi bunun için.. Chp den de hdp ye oy gittiğini düşünmüyorum.. 3-4 civarı oy iyi partiye gitti. Mhp oyları azalmadigina göre...
Sana 1 mesaj borcum var... bulur bulmaz yollayacağım... sabah pc den...

Bakin gerçekten dediğim gibi duydum ve eşimin büyükleri olduğu için ağzımı açamadım içime patladım. Burada ne sana ne de bir başkasına hakaret etmek değil niyetim. Atatürk u kullanarak asla kimseye hakaret edemem bu bana yakışmaz. Yalnış anlaşılma için özür dilerim.

Sen etmedin zaten hakaret. Eden kendisini biliyor, insanları tanımadan etmeden ezbere hakaret ediyor, Allah çıkarsın onu diyorum ben. Özürlük bir durum yok :KK66:

X