Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Haksizlik degilde hazımsızlık diyelimEn Büyük TÜRKİYE alıştık artık gülüp geçiyoruz .
Yok arkadaşım hazımsızlık şikayetim yok çok şükür ben Atatürkçü bir vatandaş olarak Cumhuriyetime sahip çıktığıma inanıyorum.
Sadece bu ülkeyi savunduğunu zanneden insanların at gözlüğünü çıkarması zaman alıyor :KK66:

Ya vatanımıza sahip çıktık filan ne biçim laflar ya, bi ölçün tartın ben ne diyorum diye. Bi sizdeki mi vatan sevgisi ama yeter be, biri oradan işte vatan sevgisi kazandı der, öbürü vatana sahip çıktık der. Ayıp ya.
Herkes vatanını sevdiği için, inandığı ideolojiye oy veriyor halbuki.

Bu kadar basit mi diktatörlük yani?
Güldüm :)
Polemik yaratmak için yazmıyorum, düşüncelerimi ifade ediyorum ve bana göre şu anki iktidar haksız şekilde kendini CB yaptı (yaptığını sanıyor daha doğrusu)
Ben seçim bitti gözüyle bakmıyorum da.
Umut fakirin ekmegi derler:) hadi bakiim

Milletvekili seçiminde oy kullanan kitlenin bana göre büyük çoğunluğu örgütlü yapılardan geldi( halkevi vb yapılanmalar) Ayrıca barajı geçmesi için oy veren insanların Cumhurbaşkanlığında başka bir adayı seçmiş olmaları normal değil mi.

kesinlikle normal

Hdpden demirtasin kazanamayacağını düşünüp inceye oy verende olmus olabilir
Hdpnin milletvekili çok çıkardığı yerler kürtlerin çok olduğu yerler istanbul dahil

öyle olmalı....

Keske kizinizin gelecegini dusundugunuzu saniyorsunuz ama cocuklarimiz borclu doguyor farkinda bile degilsiniz
düşündük zaten BAŞKANIMIZA oyumuzu atarak ..
benim cocuklugumda ilac kuyrugunda bayildim
simdi kizim randevuyla doktora gidiyor istedigi eczaneden ilacini aliyor BASKANIMIZ SAĞOLSUN
18 yasina kadar devlet tarafindan guvence altinda cocuklarimiz ..
annesi babasi olarak cocuklarimiza guzel gelecek birakacagiz...
benim annemde babamda BAŞKANIMIZ bizi bizden daha cok düşünüyor...
annecim babacim rahmetli oldu
ama BAŞKANIMIZın varlığı yetiyor ..
vatanimiz milletimiz BAŞKANIMIZA emanet ..

rabbim hainlere zalimlere firsat vermesin
cocuklarimizi korusun hayirli insanlarla karsilastirsin bugünumuze hamdolsun şükürler olsun .. herzaman ki duam

Kesinleşmiş bir şey yok ki? Yargı son sözü söylememiş. Dediğim gibi hdp içinde pkk yandaşı olabilir onlar cezalansın tıpkı akp içindeki fetöcüler gibi ona itirazım yok zaten.

Hdp apoyu savunuyor esas kürtleri değil aponun da ne halt olduğu ortada zaten eli kanlı katıl dağdaki köpeklerin başı...
Erdoğan kürtler içinde mücadele veriyor türk kürt laz çerkez ayırmaksızın bunu bilen ve anlayan kürtler arkasında zaten.

Konuyu saptırmayın şimdi.. kuyruk var mıydı yok muydu konuşuldu onun üzerine olduğunu söyledim. Dediğiniz olayı bilmiyorum :KK66:
Doguda bir yerden bahsediyor.kişin yol kapali kar yuzunden.arabalar gidemedigi için yuruyerek gitti koyune.
Hem bunu soylerler hem de niye yol yapiyorlar derler.yapsada kotu yapmasa da kotu daaa

Anlamiyom zaten :) gecen kadinjn birine soruyolar.. ne istion ne bekliyon:) ozgurluk isteyem:) hay Allam yaa
Daha ne kadar özgür olacaklar acaba abla? Herkes rahatca görüşünüde söylüyor sayfa sayfa hakaretinide küfrünüde yazıyor, başkan bunları bildiği gördüğü halde tutupta kimseyi hapse tıkmıyor ama hala özgürlük istiyorlar..

Hdpden demirtasin kazanamayacağını düşünüp inceye oy verende olmus olabilir
Hdpnin milletvekili çok çıkardığı yerler kürtlerin çok olduğu yerler istanbul dahil
Veya çoğumuz gibi seçimin 2.tura kalacağı düşünüldü. Çevremde 1.tur Demirtaş 2.tur İnce diyen seçmenler de vardı. Acaba 2.tura kalınmayacağı bilinse çok bir değişiklik olur muydu?

Valla bundan sonra kendi refahıma bakarım. Banane ya ben mi kurtarıcam memleketi?

Ben vatandaş olarak üstüme düşeni yapmışım. Bakara makara diyerek kandırdıkları düşünsün bundan sonra. Öyle yıldım.

Yıllardır bizim desteğimizle ayakta duran aile bugün bana onu savundu ya benim için bitti herşey.
Allah aşkına bir lira bile yardım yapmayın o aileye
Sürekli aynı şeyi savunmak ben halimden durumundan memnunum demektir
Doğada bile önce kendi yiyeceğini düşünür sonra kazanmanın yolunu ararsin
Elini açıp sonra her şey mükemmel deyip yola devam etmezsin

Ya vatanımıza sahip çıktık filan ne biçim laflar ya, bi ölçün tartın ben ne diyorum diye. Bi sizdeki mi vatan sevgisi ama yeter be, biri oradan işte vatan sevgisi kazandı der, öbürü vatana sahip çıktık der. Ayıp ya.
Ne dediğini biliyor mu acaba ???
Bugün biri dedi ki sandıkta oy verip çıkarken.. "" millete karşı ümmet kazansın" laf kafamda dönüp duruyor o saatten beri... sorsan millet kim ümmet kim ? Yüzde 1000 eminim cevap veremez... bir yerden duymuş söyleye söyleye geziyor işte..

Yok arkadaşım hazımsızlık şikayetim yok çok şükür ben Atatürkçü bir vatandaş olarak Cumhuriyetime sahip çıktığıma inanıyorum.
Sadece bu ülkeyi savunduğunu zanneden insanların at gözlüğünü çıkarması zaman alıyor :KK66:
Himm ayni gözlüğü seninde cikarmani tavsiye ederim zira kimlerle ayni safta durdunuz bir bak derim..demirtasin baskanlik ve milletvekili oylari arasinda neden bu kadar buyuk bir uçurum var kim verdi acaba düşünmek lazim

X