Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
burada bir sürü kürt var.
sabah beri başka bir partiye bu kadar sallansaydı buna müsade edilmez herkes laf ederdi. ama konu hdp olunca tepki görmemek için herkes susuyor.
farketmez akp mhp kol kola şu anda.
Her kürt terör potansiyel bir terör olmadigi için her kürt dolayisiyla bdp yide tutmuyor..

Tamam şaşırmış diyelim, bahsedilen Leyla Zana, Hadip Dicle, Ahmet Türk vs ilk hangi partidenmiş, hem okuyun diyorsun, hem okumadım diyorsun, oku da okumamış gibi yap, ona da razıyım.

yok yapmıycam:)
perinçek i görünce okumayı bıraktım mevzu ne anlamadım bile.
iddia ettiğin hdp yi meclise akp nin sokmadığı mı? yoksa deniz baykal ın demokrasi sevdasıyla tayyibin meclise girmesine ön ayak olmadığı mı?

Chp'liyiz eşimle,eşim doğuda görev yaptı.
Eşime kalleşce kurşun sıkan teröristi destekleyen partiye nasıl oy veririz..
Aklınızı başınıza alın hanımlar..

Benim babam da doğuda görev yaptı teröristlerle göz göze geldi karşı karşıya geldi. Yaralandı omurgası parçalandı. Ama siz vermeseniz bile partinin merkezinden oy vermemiz gerek sadece barajı geçmeye yetecek kadar diye bir açıklama var. Ve chp %22 yi hiç haketmedi demekki oyları kaydı. Keşke o 66 hep millet vekili chp nin olsaydı. Ağzımı açıp tek kelime etmezdim. Hayırlısı buymuş derdim. Ama bunu hazmetmek bizim için de zor

Zamlar kapıya dayanınca o zaman görün kızlar
Valla bundan sonra kendi refahıma bakarım. Banane ya ben mi kurtarıcam memleketi?

Ben vatandaş olarak üstüme düşeni yapmışım. Bakara makara diyerek kandırdıkları düşünsün bundan sonra. Öyle yıldım.

Yıllardır bizim desteğimizle ayakta duran aile bugün bana onu savundu ya benim için bitti herşey.

Chp'liyiz eşimle,eşim doğuda görev yaptı.
Eşime kalleşce kurşun sıkan teröristi destekleyen partiye nasıl oy veririz..
Aklınızı başınıza alın hanımlar..

Pkk bir terör örgütü ancak kürt halkının temsil eden hdp onların oyuyla seçiliyor. Bura da halk odaklı düşünmek gerek. hdp içinde açıkca pkk yandaşı olanlar ayıklanmalı ama ismi ister hdp olsun ister yeni bir parti kurulsun amaç kürt halkını temsil etmesidir. Sorun terör ise tüm teröristler buna dahil olmalı ve bunlara destek veren hiç bir milletvekili mecliste olmamalı. ayrımını iyi yapmak gerek.

Ekşi sözlük kaynak kabul edilebilir mi bilmiyorum ama orada CHP'li olduğunu hdpye oy verdiğini yazan çok kişi var. Bunun bir strateji olduğunu söylüyorlar. Ben ondan dolayı barajı geçmesinde CHP'nin etkisi olduğunu düşündüm.

Burada Atatürk ile ilgili konuşulurken derdiniz Atatürk değil minvalinde ardından o şekilde hakaret edilirse o laf direkt bize gelmiş demektir. Allah'a şükür elimde hiçbir şehidin kanı yok. Hiçbir zaman desteklemedim destekletmedim destekleyene de alkış tutmadım. Yaram yok ki gocunayım. Ama önüne gelen herkese bilip bilmeden bu şekilde hakaret etmek kul hakkıdır. Haram olsundur.
Bak şöyle anlatayım sana benim eşimin anne tarafının %80 ı CHP li. Ben bizzat duydum ki içlerinden bazıları HDPKK ya oy vereceğini söyledi. Burada şahsi olarak hiç kimseye ben Vatan haini demedim demem de. Ama içinizde CHP li görünüp HDPKK ya oy verenler varsa bilemeyeceğim. Atatürk ü söyleyip ardında yürüyenlere asla hakaret etmiyorum.

YSK kapatsın kepenkleri onun yerine işi yapan vara döndü olay aslında evet. Tebrik ederiz kazananları ama seçimin yoneticisi YSK beklense daha güzel olurdu. Hem de bunlar her seçimde ağlıyor lafları olmazdı kimse sesini cikarmazdi.
Vallahi benim vicdanım rahat ve seçim sonucuna asla inanmıyorum.
YSK'nın ne yaptığını aktaran olmadı.
Oldu bittiye getiren Anadolu Ajansı'nın işi nasıl iş anlamadım da.

_20180624_225739.JPG

Benim babam da doğuda görev yaptı teröristlerle göz göze geldi karşı karşıya geldi. Yaralandı omurgası parçalandı. Ama siz vermeseniz bile partinin merkezinden oy vermemiz gerek sadece barajı geçmeye yetecek kadar diye bir açıklama var. Ve chp %22 yi hiç haketmedi demekki oyları kaydı. Keşke o 66 hep millet vekili chp nin olsaydı. Ağzımı açıp tek kelime etmezdim. Hayırlısı buymuş derdim. Ama bunu hazmetmek bizim için de zor
Chpnin oyları iyi partiye kaydı. Bir uzman anlattı az evvel haber sitesinde rastladım

-alıntı-

bağlarbaşı pazarlama ve perakende mesleki ve teknik anadolu lisesine gidin lütfen bize saldırıyorlar polis hiçbir şey yapmıyor oy pusulaları içerde üsküdardaki b ü t ü n pusulalar burada yalvarırım yardıma gelin dışarı çıkmıyor pusulalar tekrar ediyorum “üsküdardaki tüm pusulalar burada”

-alıntı-
Az önce internete düştü bu mesaj yardım istiyolar

Hdp'ye kendi partisin dışında kim oy verdiyse allah belasını versin diyorum...

X