Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Herkes birbirine hakkını helal etmiuor sakin olun yahu o zaman hdp Eşbaşkanı ile davul zurna ile kRşılamalar ne çabuk unuttunuz heee

O zaman hiç tasvip etmemistim. Yanlışa yanlış derim. Çözüm sürecini de asla istemedik. O dönem oy bile vermedik. Herkes kendini biliyor.

Hdp söz konusu olunca Ataturkcu oluyorlar.
Baska zaman adı silinsin diye alkış tutuyorlar.
Cok tutarlılar.

Zamlardan ağlayan bir akp görünce bunları hatirlatin.
Umarım 3 kuruşla daha zor şartlarda geçinmek zorunda kalirlar.
O acı onlara yeter zaten.

Neden üstüne alınıyorsun. Bu benim görüşüm gerçek Cumhuriyetçi CHP li olanlara hakaret etmedim. CHP li görünüp HDPKK li olanlara. Üstüne alınmak istiyorsan o senin sorunun. Zira PKK yandascilariyla isim olmaz. Ayrıca ben MHP liyim.

Peki ne değişti ne oldu açıklarmısınız
Hükümet iyi niyetle çözüme ulaştırmaya çalışırken karşı taraf maalesef bu süreçte güç toplamış hazırlık yapmış.. baktı iyilikle olmayacak şimdi askeri harekatlarla çözüme ulaşmaya çalışıyor.. öyle yada böyle by zulüm bitecek inş..

Atamızın Gençliğe Hitabesini CHP li olup HDPKK ya oy veren Vatan hainlerinin gözüne sokmak istiyorum!

Ben Chp'nin kemik seçmeninin Hdp'ye oy vereceğini düşünmüyorum. Ülkede şu an Akp'ye oy verenler ve diğerleri var. Diğerleri de genelde daha güçlü olana oy verme eğilimindeler birkaç seçimdir. Chp'nin aldığı oy tamamen kendi seçmeninden gelmiyor. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Demirtaş'ın oyunu kendi seçmeni olarak görürsek, aradaki yüzde üçlük farkı da ben Hdp'nin sol söylemlerine inanan ve herhangi bir siyasi görüşe, ideolojiye tam olarak bağlı olmayan gençler olarak görüyorum. Ben Chp seçmeniyim, bugüne dek tüm oylarımı bu partiye verdim. Hdp'ye oy vermedim hiç, aklıma da gelmedi. Kaldı ki ailem de öyle, arkadaş çevrem de öyle çoğunluk olarak. Burada Hdp'ye oy veren yok.

Pardon da erdoğan mı hdp ye oy verdi?? Sadece terör bitsin çözüm sürecine girildi..ülkesi için yaptı bunu... iyi niyetle terörü bitirmek için..

Canim senin iyi niyet dedigin sey acilim ayagina butum guneydogu oylarini da arkasina alip baskanligi daha erkenden getirmekti Ki bi baskanlik sistemini en cok Abdullah Ocalan destekledi o zaman
Ha bir suru sey oldu gun geldi mhp ve bahceli, zamaninda ocalanin cok destek verdigi o sisteme dahil oldu
Iste adi da vatan sevgisi oldu

Burada hdp nin barajı geçmesini sindiremiyorum yok chp ye laf diyenler Allah aşkına zamanında açılım falan diyerek pkk yı tanıyıp Apoya elçi gönderen Habur'da teröristlerin davul zurnayla karşılanmasına göz yuman, Barzani ile ağlayan kol kola şarkılar söyleyen onları meclise sokan kim? o zaman neden bu kadar duyarlı değildiniz yoksa reisiniz yine mi kandırılmıştı? Atatürk yerinde ters dömüş şimdi mi aklınıza geldi. Haa ama Reis yaparsa vardır bir bildiği başkası olunca veryansın o zaman neden oy verdiniz Akp'ye..

Haa hitabe falan ağzınıza alamazsınız siz o zamanlar tc yazıları kaldırıldı türk bayrakları kaldırıldı andımız yasaklandı falan türklük türküm demek açılım uğruna yasaklandı ayaklar altına alındı şimdi mi.aklınıza geldi Atamın gençliğe hitabesi hadi oradan!!

burada bir sürü kürt var.
sabah beri başka bir partiye bu kadar sallansaydı buna müsade edilmez herkes laf ederdi. ama konu hdp olunca tepki görmemek için herkes susuyor.
farketmez akp mhp kol kola şu anda.

Hdp söz konusu olunca Ataturkcu oluyorlar.
Baska zaman adı silinsin diye alkış tutuyorlar.
Cok tutarlılar.
Her şey işlerine geldiği gibi.
Daha bugün "Reis apoyla görüştüyse bir bildiği vardır kan dökülmesin diye görüştü." dediler ya orada bıraktım laf anlatmayı. Bence siz de bırakın. Sırf biat.

Hayir su hdp ile acilim sacilim ayagina her turlu gizli kapakli isi yap (veya yapmaya calis) o zaman sorun yok
Sonra bu hdp meclise girince vay nasil girerler de vs vs..
Zamanında buna karşı çıkanlara kan istiyorsunuz çözüm süreci olmali
Hdp elbette mecliste olmali diyen akpliler şimdi gelmiş vatana ihanet diyor
O zaman niye olmuyordu
Daha buraya yazan akplilerin kavgalari duruyor çözüm süreci konularinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…