Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ayyyyy geldim. Son mesajları okumadım. Okuyacağım... geldim karnımı doyurdum, kahvemi aldım...
Vatana millete hayırlı olsun..
Herşeyde bir hayr vardır. Hep buna inandım. İçinde nasıl bir hayr barındırdığını hep beraber göreceğiz.
Ekonomik kriz bombası kendilerinde kaldı. Bu bakımdan sonuc beni çok üzmedi.
Gelecek günler kaygilandirsa da..
Vicdanen rahatım..
Yani mhp beni çok şaşırttı.. en son 20 yıl evvel 18 e ulaşmış bir parti hem 2 ye bölündü hem değer kaybetti ve 11 bandını yakaladı.. Çok pis kokular geliyor burnuma . Yaşayıp göreceğiz onu da. Bağlılık ne kadar sürecek ?

Buyurun linçe geçebiliriz.

Atamızın Gençliğe Hitabesini CHP li olup HDPKK ya oy veren Vatan hainlerinin gözüne sokmak istiyorum!

reis hdp yi meclise sokarkende vatan haini olan sizlermiydiniz?
açılım açılım diye türkü söylerken?
çadır kurup davulla zurnayla karşılarken?

Mune K Kazen daha ne kadar müsade edilecek bu aşağılamalara?

Ona da çok üzüldüm. Hem suriyelileri beğenmiyorlar hemde etinden sütünden en yüksek kar ile faydalandılar.. kiralar uçtu insan yerine koyup sigortasız 3 kuruşa çalıştırdılar gözlerimle gördüm .. neyse.. inş hepimizi için güzel bi çıkış kapısı açılır..

Hayır yani niye daha YSK resmi bir açıklama yapmadan bu millet sokaklardaydı?
Millet canlı yayın yapıyor YSK önündeler daha.

Şimdi siz gerçekten inanabiliyor musunuz sonuçlarda bir usulsüzlüğün olmadığına?
Demokratik bir seçim olduğuna inanan var mı?
Varsa dinlerim.
Şahsen demokratik bir seçim olmadı. Usulüne uygun bir seçim asla olmadı.
Benim gördüğüm fanatik bir taraftar başka bir şey değil.

Pardon da erdoğan mı hdp ye oy verdi?? Sadece terör bitsin çözüm sürecine girildi..ülkesi için yaptı bunu... iyi niyetle terörü bitirmek için..

Haburda halay çekilirken susanlar, Atatürkçü subaylar fetöcü ve pkklıların iftiralarıyla içeri alınırken susanlar ve hesabını soramayanlar sakın o kirli vicdanınızla Atatürk'ün üstünden kirli siyasetinizi yapmayın!

Hdp.ye oy verenlerde ne hakkiniz var ki helal etmiyorsunuz?
Hdp secime ve meclise girmemesi gereken hir parti ise kapatirlar degil mi bu ulkede yargi var..

Yaa kesin. Bu ülkede baskı var partiler kapatılıyor diye ilk siz tepki verirsiniz. Kimse kimseyi kandırmasın.

Hdp genel başkanı terör örgütüne üye olmaktan tutuklu ne demek ne hakkınız var. Çok hakkim var.

Hakkım olmadığına inanıyorsanız önemsemezsiniz. Yarası olan gocunur. Bu sizi neden rahatsız etti acaba

Balkon bugün hazırlandı

Aynen mhp herkesi sasirtti, meger ne cok bahceli severi varmis.. yersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…