Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Anlik sonuclar demek sandigin %80in acildigimi demek? Böyle bir iddia nasil olabilir? Bir haber ajansi bilgisini devletten almali zaten. Bunlar yurtdisinda exit polls degil ki.

Herkes bir ögrenmis fox. Eh o'da Aa'dan gelen verileri kullaniyor.

Ben iddiamda kesinim. Iki saatte secim sonuclanmaz. Sonuclanmamali. Ama dogru olan önemli degil sanirim.

Bahçeli koltuğu zirvede bırakıyor,
IYI / MHP birleşiyor, sayın Akşener yeni MHP'nin başkanı oluyor
ve AKP ile ultra koalisyon kuruyor.

Kesin bilgi acil yayalım lütfen ....

Biz kendi ulkemizi tehdit edenlerle savasiyoruz onlara ulke kazanmiyoruz...bizim ulkemizi tehdit ettigi icin askerlerimiz girdi...eeee kandilede girmesinler o zaman bu mantikla bakiyorsaniz...
Tm bu ulkeye geldiler bizim genclerimiz gibi onlar da askerlik yapsin serserilik yapacaklarina suriyeliler bu ulke icin cok buyuk bir tehdit yarin bir gun onlar da biz kendi ulkemizi kuracagiz diye basimiza terorist olacak

Osmaniyeyi bilirmisiniz.. emin olun yalovadakinin kat bi kat fazlasi var ...biz suriyeli kardeslerimizle birlikte yaşıyoruz...onlari kendi ulkelerinde olume terk etmek hangi vicdana sığardı....
P
Aa bilmiyon mu cok ayip:)

Bi filmde ole diyolardi:) replik yani bu :) ada gitti kavga bitti diye:) yunanlarla minikbi ada yuzunden savasa girecekken adayi tekrar su kapliyodu orda diyolardi:)))
tamam teşekkür ediyorum:)

@Muneabla bilgi amaçlı soruyorum cok aciddiyim bir sonuç çıkar mı seni ve bir kaç kişiyi Siber suçlara ihbar edecegim gereken yapılır umarım!

Oyyyy şu an dönmem yolundani açıp cosmak istiyorum...ama barajı geçen yüzünden kendimi toparlayamıyorum.Heleki bunu nasıl gectigi düşüncesi ya da şüphesi diyelim !
Sanırım hdpkk dan bahsediyorsunuz...
Nasıl barajı geçti sizce? Şüpheye gerek yok. Chp oyları ile geçti. Chpliler sağ olsun. Hdp nin chp ye büyük bir teşekkür borcu var.
Bir önceki seçim chp oyları %26, şimdi %22. Aradaki fark hdp yi meclise taşıdı. Nasıl derseniz selahattin demirtaş %7 oy aldı yani hdp kemik oyu yüzde 7.
Velhasılı bazı chp seçmenleri cb seçiminde oyu inceye, parti seçiminde hdp ye vermişler.

Zaten Ysk'ninki olmasi gereken degil mi? Bunlar devlet'in verileri degil mi? Eh bunlar Aa'la catisiyor. Ne diyorsaniz deyin. Bu durum normal degil. Umarim chp buna karsi gelecektir.

Boş teneke çok tıngırdarmış. Tıngırdadı, dinledik. Bitti çok şükür. Daha seçim başlamadan “mühürler uçtuuğğğ, oylar yok oldu” curcunasına, “maltepede 20 milyon toplandı tayyipin başına ağrılar girdi” diyenlere rağmen ülkenin an itibariyle %52.9’u yine, yeniden Recep Tayyip Erdoğan dedi. Biz anladık, 16 yıldır anlattıkta. Hoş 16 değil, 21 artık. Ömür yettikçe daha çok yıllar gidecek bu düzen. Çünkü; millet hep #devam diyecek. Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin ilk başkanı olarak anılacak.

Zuahhapauauahahahag kendini teselli etmeye çalışıyo ablam
16 senedir kabullenemediniz gitti yazık kiyamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…