Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Mecliste Koalisyon olacağı kesin gibi. Bakalım akp+mhp koalisyonu nasıl olacak.

15 Temmuz’dan beri onlar koalisyondan ziyade aynı parti gibi. Tabi belli olmaz ama bu saatten sonra onların ayrı düşünülmesi çok mümkün degil.
Umarım Bahçeli’nin en azından Erdoğan’ı eleştirme noktasında biraz kudreti vardır.
Belki yaşına hürmeten belki 15 Temmuz’dan beri yalnız bırakmamasının vefa borcu olarak da Erdoğan onu dinler.
evet lider, evet karizması var, ama süper güçleri Yok. İnsan nihayetinde. Etrafındakilerin ‘padişahım sen çok yaşa’ tavrından bazı şeyleri atlıyor. Kulak tıkadığı, geçiştirdiği seyler çok fazla. Su ittifaktan en azından böyle bir olumlu sonuç çoksa. MHP’nin ayrı parti olması, Bahçeli’nin dışarıdan bakan göz olması böyle işe yarasa.
Çok mu şey istiyorum :)

Şuan en çok merak ettiğim akp nin vaatleri.
Temmuzun 15 gibi ohal kalkmış olacak demişlerdi. Bir de cemevi mevzusu var. Merakla bekliyorum.

Cemevlerini açacaklar bence. Ama bunun devamı biraz değişik. Eğer doğru anlıyorsam tabi.
Biraz biz her inanca saygılıyız diyip, başka şeylerin yolu açılması gibi.
Ortalığı karıştırmayayım daha fazla fikir beyan ederek :)

Ya bu chp pkk ittifakı yaptı diyen Akp partili arkadaşlar siz şakamasınız Barış açılımını Habur sınır kapısını ne çabuk unuttunuzda vatan millet Sakarya oldunuz şimdide vatansever oldunuz o zamanki duruşunuz merde kaldı Aaa pardon reisiniz yine kandırılmıştı Fetoculara kandığı gibi çok pardon mahsum kendisi tek suçu çok iyi niyetli kandırılıyor sizlerde kıyamıyorusnuz

Bundan sonra devam ederler faiz lobisi dolar yukseltti
Havucumuzu amerigalilar topladı ineklerimiz Almanlar kesti o yüzden fiyatlar bu yüzden yüksek demeye

Çocukları ressam olmak istese gideceği okul olmayacak
Tabii bunları düşünen kim ki

Doloru bilirik yiksiltiyorlar
Şimdi şöyleki, ABD'nin ortadoğudaki politikalarına engel olan 4 devlet var. Rusya Çin İran Türkiye. Ve bu dört ülkede son on yıldaki dolar artış oranı %250-350 arasındadır. Hatta takip ediyorsanız Rusya Devlet başkanı Putin dahi geçenlerde dolardaki bu artış normal değil dış müdahale var demişti.
Yani, evetttt "Doloru bilirik yiksiltiyorlar" çok haklısınız :)

Bak daha oncede yazdim son kez yazim:) ben iki tarafida elestiriyorum fark bu:) chpciler inceyi erdogancilar onu savunur herseyiyle genelde.. ben ole degilim:) yapamam

Tontriko ;
Yanlış anlamayın ama yorumlarınıza sabahtan beri gözüm çarpıyor.Ve siz sadece tek bir tarafı savunur şekilde yorum yapıyorsunuz.Biri size x partisi hakkında şöyle yaptı bu konuda ne düşünüyorsun demedikçe de tersi bir şey söylemiyorsunuz.O yüzden tarafsız söyleminiz bana biraz komik geliyor,özür dilerim,inanamıyorum.Öyleyseniz de benim inanmam çok da umurunuzda değildir zaten,iyi akşamlar

Dolayısıyla ince sessiz sakin çekilecek. Şu an bir sıfatı kalmadı zaten. Yaz yağmuru gibi geldi, gürledi ve geçti diye düşünüyorum. Gerçekten yazık oldu.

İşin garibi, 2019 mart sanırım, yerel seçimler var, ama orada da aday olsa komik duruma düşecek.
Devlet başkanlığından belediye başkanlığına olmayacağına göre... umarım genel başkan olur.

Halbuki Aziz nesinle kapanışı yapmıştınız :))
Kim demiş onu?

Sizin istediginiz parti ve cumhur baskani adayi secimde 1. Oldugu soylenseydi tv yalan soylemiyor olacakti demi ???

Hayir hicte öyle bir derdim yok. O zaman ayni durum olsaydi o zamanda karsi cikardim.
Ben takim tutar gibi parti tutmam cünkü. Hatta hic parti tutmam.

Demokrasi nöbetleri tutuldu fakat kimse demokrasi nedir? Niye önemli bilmiyor.

Bu secimde ki sonuclar ciddi anlamda sasirtti beni.
Mhp nin oylari
Chp nin oy dususu
Iyi partinin Mhp tabanindan oy alamayisi
Erdoganin oy orani.

Bir tek Ince nin oy orani dusundugum gibi oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…