Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Tartışmayı bilenlere değil lafım.

Sadece biat edenlere , cahillere..Hakaretse hakaret olarak algılayın.Cahil hakaret değil okuyun öğrenin cahil olmayın.

İsterlerse atsınlar beni siteden.İki kelime konuşamayacak insanlar karşıma çıkmasın.
Kimse sizin karşınıza çıkmadı zaten kaale bile alinmadiniz sadece hakaretleriniz on planda duruyor ...Burada tartışmayı bitenlerle tartışıldı zaten...örnek:sinope,ncarenot

İnşallah:) iyi şeyler yapacaksa (16 yıldır yaptığı yol sadece ) yeni dönem kıraathane yapar sıkıldıkça gideriz kek yeriz çay içeriz
Lutfen saka yaptigini sole: ( erdogani protesto etmek icin bile yaptigi kopruyu tuneli marmarayi kullaniyolar.. birde bise yapilmadi deniyo. Valla cok komik.. tamam herseyi super demiyoruzda valla yaptiklarinida hice saymayin., gerci halk verdi karari sonucu bekliorum

Siz oyle diyorsaniz oyledir.
Ben daha once sandik basinda bulundugum icin boyle birseyin mumkun oldugunu soyluyorum sadece.

Bak az önce yazdim. Aa %66 sayilmis derken, sadece %24'ü sayilmis.

Kücük yerlerde oylarin daha cabuk,sayilcagini inanirim. Ancak bunu hem önce ysk'ya bildirmesi var hem tüm ülke genelinde sonuclarin bilinmesi var, hem büyük sehirlerin büyük,sandiklari var. Yani cidden olmaz.

Hiç hoş değil. Kılıcdaroğlu kendine güvenmediği için Muharem İnce yi önerdi çünkü isim çalışmalarında öne çıkmıştı. Bu seçimde kaybeden Kılıcdaroğlu Sayın İnce değil. Aksine en geç bir sonraki kurultayda genel başkn olacaktır.
inşallah öyle olur. bu ülkenin sağlam bir muhalefete ihtiyacı var.

Şuan en çok merak ettiğim akp nin vaatleri.
Temmuzun 15 gibi ohal kalkmış olacak demişlerdi. Bir de cemevi mevzusu var. Merakla bekliyorum.

ben en çok atatürk havalimanının yerine gerçekten millet bahçesi yapacak mı onu merak ediyorum. orası kimlere peşkeş çekilecek bekleyip göreceğiz.

etmez eski seçimlerden birinde söylemi vardı kazanamazsak istifa edeceğim diye etmedi. deniz baykalı yiyip onu oraya oturtanlar icazet vermez.
Dolayısıyla ince sessiz sakin çekilecek. Şu an bir sıfatı kalmadı zaten. Yaz yağmuru gibi geldi, gürledi ve geçti diye düşünüyorum. Gerçekten yazık oldu.

Sorsan başkanlık sistemi nedir diye cevap veremez ama kutlamaya gidiyomuş.Seçim sonucu yorumla dersin ''ama reisimiz'' der.

Yazık size yaa nasıl korkutmuş Muharrem İnce bey sizleri.

Allah'ım neden bu cahillerle benim oyum bir sayılıyor.

O kadar hukuk fakültesini boşuna okumuşum ben.:KK51:
Son cümleye çok katılıyorum Bence de :KK70:

Yazayım da azıcık tartışalım şu konuyu diyorum ama tartışacak insan yok. "Noolllduuu morardınızz" diyen bir topluluğa ne anlatayım ben.
Ömer Hayyam ne güzel söylemiş
"Celladına aşık olmuşsa bir millet,
ister ezan ister çan dinlet.
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet,
müstehaktır ona her türlü zillet"

Sadece okul okumakla da insan olunmuyor aslında.. O yoruma söylenecek çok şey var da gerek yok bence..
Ya benim oyumla sunun oyu bir mi ne demekse? Yaw koskoca TC vermis bu hakki senin insanlari kucuk gornek hakir gormek gibi luksun yok. Hep su sanatcilara ozeniyor bu soylemleri yapanlar. Gercekten cok yazik

Bak az önce yazdim. Aa %66 sayilmis derken, sadece %24'ü sayilmis.

Kücük yerlerde oylarin daha cabuk,sayilcagini inanirim. Ancak bunu hem önce ysk'ya bildirmesi var hem tüm ülke genelinde sonuclarin bilinmesi var, hem büyük sehirlerin büyük,sandiklari var. Yani cidden olmaz.
Sadece %24 un sayildigi haberi nerden peki?

Diyorum ya inanmak zorunda degilsiniz. Ama bu hep boyleydi. Yani akp ilmadigi zaman da hep bu saatlerde belli olurdu neredeyse...
Hani o zaman sorun akpnin yanli yayinlari degil demek ki baska bisey var

Lutfen saka yaptigini sole: ( erdogani protesto etmek icin bile yaptigi kopruyu tuneli marmarayi kullaniyolar.. birde bise yapilmadi deniyo. Valla cok komik.. tamam herseyi super demiyoruzda valla yaptiklarinida hice saymayin., gerci halk verdi karari sonucu bekliorum

Eeh paran yoksa köprüden gecemezsin, reis öyle söyledi cünkü..

Ve yurt disinden bir sirkete köprüyü yaptirmk ve "bu kadar araba gececek garanti yoksa biz parasini veriririz" sonrada parasini vermek ile bence pek bir güzel birsey degil.

Birde her yeri betonladiktan sonra park yapacam diye vaad et :)

Kime neye neyin devamına evet dediğini bile bilmeyen reis olsun da ne olursa olsun diyen söylenen açıklanan herşeye kulağını tıkayan ki çoğu şeye de cevap bile veremeyen halkın değil kişinin yanında olanların zaferi kutlu olsun.

Bu ülkede siz ya da eşiniz eşek gibi çalışırken aldığı maaşı nasıl yetireceğini düşünürken eğitime sağlığa evine para akıtırken Suriyelilerin oy için ülkene yerleştirilmesi bedava yaşaması kanına dokunmuyorsa,

her geçen gün paranın enflasyon karşısında erimesi hoşuna gidiyorsa, sözde halk için yapılan yapılması gereken köprünün fiyatlarından şikayetçi.olana parası olan geçsin denmesi doğal geliyorsa,

zamanında fetö ile kolkola olup sonra darbenin eşiğine gelinmesinin müsebbibi olup kandırıldık deyince ses çıkarlmıyor ama halktan insanlar ihraç.edilirken oh olsun deniyorsa,

sen aybaşının hesabını yaparken trilyonluk saray sana sormadan yapılıyorsa ve hala helal olsun reisimize yakışır diyebiliyorsan

protesto eden öğrenciler terörist ilan ediliyorsa ellerinde gencecik insanların kanı var ve iyi oldu diyebiliyorsanız bende tebrikler diyorum! Ali İsmail Korkmaz'ın kemikleri sızladı yine!!

:) köprüden gecerken ne kadar ödüyorsun? Hadi bakalım hizmet ediyosan parSını almayacaksın zaten her şeyde vergı

CHP'yi ve Kılıçdaroğlunu eleştirdiğimde bana aktrol diyen arkadaşlar bakın Kılıçdaroğlu'nun beceriksizliği yanlış aday seçimi ve pkkyla araya mesafe koyamayışı bu sonucu getirdi çok zor günler bizi bekliyor Allah yardımcımız olsun.
Beceriksiz Kemal Kılıçdaroğlu

X