Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
AKP liler ben dahil MHP ye verdim. Etkili olmuş olabilir. Gönlüm razı gelmedi baraj altı kalmasına
yaa aynısını yegenim ve komsum yapti ..
kizim ilk defa oy kullandi düşündü oyle yapayim diye ama ilk oy heyecani unutmuş basmis AK partiye yegenimide kizimida alnindan öpüyorum

2. Tura kalacak seçimler kesinlikle buna inanıyorum AA’nın verilerine inanmayın umutsuzluğa kapılmamız ve sandıkları terketmemiz için yapılan gerçek dışı veriler diye açıklama yaptılar Erdoğan %48 i geçmemiş hiç ince ise
%42 lerde olduğu söyleniyor ve açılan sandıkların 10 bin civarında olduğu söyleniyor birşey söylemek için erken ama 8 temmuzda yeniden sandığa gideceğiz gibi görünüyor

Kizlar Kizlar ben kizi uyutcam netten nerden takip ediyorsunuz?

Her seçimden önce uçan kaçanlar yine kaybedenler tarafında. Yine mi Akp ye oy verdiniz diyenler sıkılmadınız mı diyenler kaybetmekten sıkılmamış mı?

Kazanamayacağı kesinleşenler ikinci tura kalacak diyor. Ama akp nin tek başına oyu %50 ye yakındı. Bence herkes partisi neden kazanamadı nerede yanlış yapıyor bunu düşünsün. Erdoğanın 1. Mi 2. Mi turda başkan olacağı derdine düşmesinler

Inşallah alacağız arkadaşlar. Oy verenleri sevgiyle selamlıyorum. Reyis arkandayız ❤

İnşallah 2. Tura kalır merakla bekliyorum.

Ben Akşenerin %10 geçeceği kanaatindeyim. R.T. Erdoğan ın %46-48 arası olacağını düşünüyorum bende. M. ince %40 lrda olur büyük ihtimal.
Bakalım neler olacak ama dediğin gibi meclis dağılımda istediğini alırsa akp şok olurum bende.
Normalde sayılar senin dediğin gibi çıkar. Diğer sitelerde de bu şekilde bilgi veriliyor. Heyecanla bekliyorum bakalım. Diğer türlü olursa şaşırırım

O değil de gerçekten muharrem ince ye acıdım.. adamı harcamak için başkan adayı yaptılar. Bütün başarısızlığı onun başına yıkıp partiden şutlayacaklar.. böylece partide kk na muhalefet kalmıcak.. bi 4 sene daha böyle gider chp de kılıçdaroğlu
Ben öyle düşünüyorum ya hernekadar kazanamasada ince bu seçimden karlı çıkacaktır siyasi hayatı adına diye düşünüyorum

O değil de gerçekten muharrem ince ye acıdım.. adamı harcamak için başkan adayı yaptılar. Bütün başarısızlığı onun başına yıkıp partiden şutlayacaklar.. böylece partide kk na muhalefet kalmıcak.. bi 4 sene daha böyle gider chp de kılıçdaroğlu
Kendi içlerinde başarıdır bence

İnşallah 2. Tura kalır merakla bekliyorum.

Ben Akşenerin %10 geçeceği kanaatindeyim. R.T. Erdoğan ın %46-48 arası olacağını düşünüyorum bende. M. ince %40 lrda olur büyük ihtimal.
Bakalım neler olacak ama dediğin gibi meclis dağılımda istediğini alırsa akp şok olurum bende.

Bu oranlarda Demirtaş a 2-3 kalıyor.
Bence 8-9 olacaktır.
Biraz ince biraz Akşener daha düşük.
Erdoğan ı net söyleyemiyorum.
Bana 50 üzerinde kalacak gibi geldi.
Ama düşerse de şaşırmam. Beklediğim 47-48 idi.

Her seçimden önce uçan kaçanlar yine kaybedenler tarafında. Yine mi Akp ye oy verdiniz diyenler sıkılmadınız mı diyenler kaybetmekten sıkılmamış mı?

Kazanamayacağı kesinleşenler ikinci tura kalacak diyor. Ama akp nin tek başına oyu %50 ye yakındı. Bence herkes partisi neden kazanamadı nerede yanlış yapıyor bunu düşünsün. Erdoğanın 1. Mi 2. Mi turda başkan olacağı derdine düşmesinler

Inşallah alacağız arkadaşlar. Oy verenleri sevgiyle selamlıyorum. Reyis arkandayız ❤
:KK9::KK9:

X