Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bizim ilçemizde maalesef muhalif sandık görevlileri yani ysk tarafından atanan kişiler görev yerine gitmedi. O kişilerin yeri boş kaldı. Oylar sayılırken akp dışında başka partilerden ne görevli ne müşahit vardı. Elimize tutanak verilmedi. Her partinin karşısına diledikleri oy sayısını yazdılar. Bu 2014 yerel seçiminde oldu. Ha derseniz ki bu muhalefetin eksikliğidir, yüzde yüz doğru. Ama fırsat var diye çalmak gerekli miydi?
Bunlar bizim gördüklerimiz daha neler yapılıyordur neler .

Yarın ki seçimde güneşli günler görmek dileğiyle :)
IMG-20180623-WA0019.jpg

Ahhh ahh imkan olsaydı da oyların güvenliği için siber güvenlik alanında bilgisayar ve yazılım mühendisleri toplansaydı vallahi gönüllü giderdim ama nerdeeee o teknoloji, her yer yandaş.

:işsiz: İşi halledenler zaten mevcut.
Şu seçimler için proje bile düşündürtmez şimdiki iktidar.
Sıkar çünkü
Neyse göreceğiz bakalım.

ARKADAŞLAR ;LÜTFEN KOPYALA-YAPIŞTIR YAPIN
Tartışmaya yer vermeden sahtekarlığı kanıtlamak ve tutanağa geçirtip, suç duyurusu yapmak için Zarfın içinde verilen oy pusulalarını,, zarf içinde verdiklerinde, kabine gitmeden önce sandık kurulunun önünde zarfın içinden çıkarıp. önceden mühürlü. Olup olmadığını kontrol ederek, sandık kurulu ve güvenlik görevlilerine tutanak tutturmak, gerek, sandık kurulu görevlilerinin, başkanının niye kamu görevlisi yapıldığı şimdi açıkça ortada, vatandaş oy pusulasını zarfın mühürlü olup olmadığını kontrol etmeden kabine gidip zarfı açtığında, çıkıp itiraz etse önce yalancı durumuna düşecek, daha ötesinde kamu görevlisine hakaret, yalancı, gibi asılsız ithamda bulunmuş olacak, bu durumu tüm vatandaşlara, basın yoluyla, duyurmak, gerek. Tüm vatandaşlar, zarf içinde verilen oy pusulalarını sandık. Kabinine, gitmeden önce zarflar çıkarıp, sandık kurulunun gözleri önünde, önceden mühürsüz olduğunu. Kontrol etmelidir, bu ayni zamanda muhalefete oy kaybı da yaratır, şeytanca düşünülmüş, bir hile adım adım hazırlanmış,....

Hileyle ilgili birseyler yazan arkadaslar vardi haber kaynagima tesadufen birsey dustu unutmustum hatirlamis oldum. Haberi ekliyorum ancak esas hilenin yine de secsiste yapildigini dusunuyorum. Elbette sandik basinda hic hile olmadigi anlamina gelmiyor

Eklentiler

• FB_IMG_1529791821826.jpg
    FB_IMG_1529791821826.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 55
Neyse ıyi geceler aydınlık yarınlara uyanalım hep birlikte ve bu topic sayesinde tanıdığım güzel insanlar sizleri seviyorum:KK200: ncarenot ncarenot gibi bir dost nereden bulurdum başka :KK200: sana ıyi nöbetler kuzum malum sıpa var diye ben sandıkta duramıyorum.
Sağol canımıniçi.. sen de cansın :KK200:

Hileyle ilgili birseyler yazan arkadaslar vardi haber kaynagima tesadufen birsey dustu unutmustum hatirlamis oldum. Haberi ekliyorum ancak esas hilenin yine de secsiste yapildigini dusunuyorum. Elbette sandik basinda hic hile olmadigi anlamina gelmiyor
Sandıklarda diğer parti temsilcileri ve gönüllüler yoksa yapıyorlar hala.. Ama dediğim gibi gönüllüler hiç fırsat vermiyor.
Referandumdan önceki seçimde benim sandığımda yaşandı. Sandik başkanı kadın pusulayı alıyor. Şu parti deyip ters çeviriyordu. İtiraz ettim. Binadaki gönüllü avukat geldi tekrar sayıldı. Pusulaları düz konularak. 27 oyumuzu geri aldık. Butum bu olaylar olurken mhp yetkilisi sessiz kalmıştı. Onunla da tartıştık hatta. O sebeple sandık hilesinin yeterli olacağına güvenmezler secsis e yönelirler diye düşünüyorum.

ARKADAŞLAR ;LÜTFEN KOPYALA-YAPIŞTIR YAPIN
Tartışmaya yer vermeden sahtekarlığı kanıtlamak ve tutanağa geçirtip, suç duyurusu yapmak için Zarfın içinde verilen oy pusulalarını,, zarf içinde verdiklerinde, kabine gitmeden önce sandık kurulunun önünde zarfın içinden çıkarıp. önceden mühürlü. Olup olmadığını kontrol ederek, sandık kurulu ve güvenlik görevlilerine tutanak tutturmak, gerek, sandık kurulu görevlilerinin, başkanının niye kamu görevlisi yapıldığı şimdi açıkça ortada, vatandaş oy pusulasını zarfın mühürlü olup olmadığını kontrol etmeden kabine gidip zarfı açtığında, çıkıp itiraz etse önce yalancı durumuna düşecek, daha ötesinde kamu görevlisine hakaret, yalancı, gibi asılsız ithamda bulunmuş olacak, bu durumu tüm vatandaşlara, basın yoluyla, duyurmak, gerek. Tüm vatandaşlar, zarf içinde verilen oy pusulalarını sandık. Kabinine, gitmeden önce zarflar çıkarıp, sandık kurulunun gözleri önünde, önceden mühürsüz olduğunu. Kontrol etmelidir, bu ayni zamanda muhalefete oy kaybı da yaratır, şeytanca düşünülmüş, bir hile adım adım hazırlanmış,....
Önceki seçimlerde yaşanmış mi bu durum ?

Sandıklarda diğer parti temsilcileri ve gönüllüler yoksa yapıyorlar hala.. Ama dediğim gibi gönüllüler hiç fırsat vermiyor.
Referandumdan önceki seçimde benim sandığımda yaşandı. Sandik başkanı kadın pusulayı alıyor. Şu parti deyip ters çeviriyordu. İtiraz ettim. Binadaki gönüllü avukat geldi tekrar sayıldı. Pusulaları düz konularak. 27 oyumuzu geri aldık. Butum bu olaylar olurken mhp yetkilisi sessiz kalmıştı. Onunla da tartıştık hatta. O sebeple sandık hilesinin yeterli olacağına güvenmezler secsis e yönelirler diye düşünüyorum.
Eğer kim hile yapiyorsa Allah onu bildiği gibi yapsin herks için geçerli çocuklarımızın geleceği ile oynanmasın

Önceki seçimlerde yaşanmış mi bu durum ?
Bu artık olası değil. Muhalif parti temsilcileri musahitlerle sabah mühürlü çuval açılır. Pusulaları sayılır ve orada mühürlenir. Tutanak tutulur. İmzalanır.
Bir kopyası alınır..
Ha ne diğer parti temsilcisi ve gönüllü olmaz. Butun sandık görevlileride akp li olur o zaman tamam.. zaten geceden gidin sandıklara çağrısı bunun içindi. Herkesten önce siz gidip gelmeyenleri geç kalanların yerine oturun diye..

Sen doğru bilgi verdiğin için kaale alan yok. Yazsaydın 2 milyon oyu şöyle çaldılar bak ne cevaplar yazarlardı. Sandık başında yapılan hile seçim sonucunu etkilemez. Fakat secsis kilit...

. oy çalınma videosu diye girdim bu çıktı. Birde geçen seneki referandum evet videosu var adam kamerayı gore şak şak evet basar mı yani akıl alacak bisey degil

O paylaştığınız video hakkinda da konusmaktan inanin yoruldum kaç kez daha ayni seyleri yazmam lazım? O süreç olmaması gereken yada doğru uygulanamayan bir surecti .Yanlıştı .Meclise.girmeleride hakeza öyle .Simdi d girmesinler istiyoruz çok mu?Budurumda ayni şeyi savunuyor olmuyor muyuz? Diyorum ki o zaman karsi ciktiysaniz şimdi neden karşı cikmiyorsunuz?Adamların k....n isteklerinde bi değişiklik yok ki.....

X