Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Atladığınız bi nokta var ama. Katılım yüzdesi. Yüzde arttıkça akp oyları düşüyor.

Ve seçime katılım oranı rekor düzeyde olacak inşallah.

Aslında atlamadım, dengeler diye düşündüm.
Akp referandumda özellikle Davutoğlu kanadı ile başkanlık konusunda ayrılık yaşadı.
Ama madem başkanlık geldi başkasının olmasındansa yine Erdoğan a oy vereceklerdir.
Gibi geliyor. Denge diye düşündüğüm noktalardan biri bu. Yanılabilirim tabi :)

Gözümle gördüm oyların çalındığını. Neden susacaktım? Ha yalancı diyorsanız da hakkımı helal etmiyorum hesaplaşırız nasılsa öteki dünyada. Size göre haksızlığa ses çıkarmak tatavacılık.
Tabi ki haksızlık karşısında susmayacaksınız sizi tebrik ediyorum.

"Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."

Hz. Muhammed (sav)

Ne hilesi ne hurdasi bunlar chplilerin uydurmasi.... her seçim sonrasi yaygara koparirlar sonrası fossss....
Bu kadar çoğunluk bıkmışsa çıksınlarda meydanlarda gorelim o topluluğu....

Size de hakkımı helal etmiyorum. Bizler dürüst insanlarız hanımefendi. Kardeşim yedi saat yoldan geldi bir oy için. Kaç senede bir oy hakkımız var ve sadece onun peşindeyiz, fazlasının değil. Hak yiyorlar ve siz de alet oluyorsunuz üstüne bizlere iftira atıyorsunuz. Hesaplaşacağız inşallah.

deynepnaz deynepnaz alıntı yapamadım hangi sayfadaydı unuttum o kılıcdaroglu videosu.
Ananı da al gitle kıyaslanacak bir sey değil bana kalırsa da ben milletvekilliği seçiminde chpye ve kılıcdarogluna oy vermeyeceğim zaten. Körü körüne baglanmıyorum kılıcdaroglunu begenmiyorsam baska secenekleri görebiliyorum cok sukur.
Size de tavsiye ederim.
Yarın İnce kaybederse ,CHP de genel başkan olarak Kılıçdaroğlu kalır da ,geri vites yaparsanız bu sözünüzü hatırlatırım.

Kime sorsam CB seçimini başkasına ,milletvekili seçimini başkasına oy veriyor.Anlaşılan kimse oy verdiği partiden tamamen memnun değil.

Size de hakkımı helal etmiyorum. Bizler dürüst insanlarız hanımefendi. Kardeşim yedi saat yoldan geldi bir oy için. Kaç senede bir oy hakkımız var ve sadece onun peşindeyiz, fazlasının değil. Hak yiyorlar ve siz de alet oluyorsunuz üstüne bizlere iftira atıyorsunuz. Hesaplaşacağız inşallah.
Insallah canım

Yarın İnce kaybederse ,CHP de genel başkan olarak Kılıçdaroğlu kalır da ,geri vites yaparsanız bu sözünüzü hatırlatırım.

Kime sorsam CB seçimini başkasına ,milletvekili seçimini başkasına oy veriyor.Anlaşılan kimse oy verdiği partiden tamamen memnun değil.

partiden memnunuzda baraj olmasa:))

Konuşuyor işte ne hilesi hurdası diye. Saat beşten sonra bir karar ile geçerli sayılan mühürsüz oylar ile ilgili düşünceniz ne peki diyoruz ona cevap yok ama:)) Biz de on saatlik yoldan geldik bugün. Geri döneceğiz sonra. Seçimler ikinci tura insalinş kalırsa yine geleceğiz küçük kızımızla. Biz boyle yaparken hop deyip Secim sonrası yeni karar çıkarirlarsa sayim esnasi tabii ki hakkımızı helal etmeyiz. Bizimki tutmasa o yolu çeken çocuklarınki tutar.

Ben de tahminlerimi yazayım madem

Cumhurbaşkanlığı;
Rte: %47
Muharrem İnce: %28
Meral Akşener: %13
S. Demirtaş: %10
Temel Karamolla: %2
Doğu Perinçek: %0,001 gibi bir şey

Milletvekili:

Akp: %41
Chp: %26
Mhp: %8 (eski sisteme göre baraj altı kalacağına eminim nedense)
Iyip: %12
Hdp: %10
Diğerleri toplam: %3

Son düzenleme:
X