Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Gezici'nin yaptığı anketler genelde sonuca yakın oluyor.Son anket bu yönde ,bakalım tutacak mı yine.Diğerleri de var,bakalım hangisinin anketi tutacak
https://indigodergisi.com/2018/06/24-haziran-en-son-secim-anketleri/

• Recep Tayyip Erdoğan: 48,0
  • Meral Akşener: 11.4
  • Muharrem İnce: 29.1
  • Selahattin Demirtaş: 10.0
  • Temel Karamollaoğlu: 1.2
  • Doğu Perinçek: 0.1
Nedense Saadet daha çok alacakmış gibi geliyor. Barajı geçemez diye normalde vermeyen seçmenleri olduğunu dusunuyorum. Ya da kararsız seçmenlerden alabilir.

Mitinge cok büyük katilim oldu ve o insanlar bedava ulasimla katilmadilar.. Yazik Melih Gokcek oturmus hesap yapiyor issizlik boyle bir sey :KK70:
Ben Gökçek kadar haysiyeti yerlerde bir adam daha tanimadim.Üc kere kapisina aman dilemeye gitti birakacaksin görevi dedi biraktirdi.Şimdi neyin yalakalığıdır bu anlam veremiyorum.Hayır yani dikkate alindığı da yok.

Benim aklımı karıştıran durumlar var aslında. Neyse şu anda yazmak istemiyorum.

Referandumda evet %51.4 ile evet olarak geçti.
O zaman MHP de karşı bloktaydı.
O zaman sisteme evet diyenlerin çok azı bugün karar değiştirmiştir.
%3 olsun.
%3 de seçimlerde hile payı veriyorum. Yaptı yapmadı bilemem, yaptı diyecek olan olursa peşin peşin yazayım :) daha fazla hile payı vardır diyorsanız oy hiç kullanmayalım :)
MHP’nin Bahçeli ile getirdiği oy da %5-6 dır/ Bahçeli’ye sadık, kafa değişmez MHP li de var nihayetinde
İlk turda Erdoğan %51-52 alabilir bu durumda.

Parlementoda çoğunluk mümkün degil ama. O da %40 a yakın akp
%30 larda CHP
%9-10 hdp
%7-8 Akşener
%2 saadet
Diğerleri şeklinde gider gibi geliyor.

Böyle oldun dediğim degil, öngördüğüm bu şekilde. Başkanlıkta referandumu baz aldım..
Farklı tahminleri duymak isterim :)

Eki Görüntüle 2160737
Allah bereket vermesin:halay:10 milyondur o:rapci:Eki Görüntüle 2160726 Eki Görüntüle 2160737 hem sen nerelerdesin bakem. Neyse ben biz yada,ince oglan alırsa tebrik edeceğim ya siz?
Ben gobekler aticam..:KK71: AKP kizilca kiyamet kopartip secimleri sabote etmek icin elinden geleni yapmazsa sonuc belli zaten. Yeni CB Muharrem Ince.En Büyük TÜRKİYEHayirli olsun herkese..
4 gundur calisiyorum gunde 13 saat.. Bugun de birazdan gidecem zaten.. 24 unde aksam buralardayimm...:KK53:

Ben 6.5 milyondur diyemem ama görünen köy kılavuz istemez. Üstelik kendi imkanları ve kendi paraları ile giden insanlar.
Size soyleyebilecegim cadde ve sokaklarda birikmis ve meydana giremeyen pek cok arkadasimiz var... oturup ebaküsle hesap yapmanin alemi yok cok sevdikleri reislerinin 500 kisi vardi demesi abesti iştikal olmuyor burada 5 6 milyondan bahsetmek abesti istikal oluyorsa zaten bunlar kör ve sagirlardir.

Ben gobekler aticam..:KK71: AKP kizilca kiyamet kopartip secimleri sabote etmek icin elinden geleni yapmazsa sonuc belli zaten. Yeni CB Muharrem Ince.En Büyük TÜRKİYEHayirli olsun herkese..
4 gundur calisiyorum gunde 13 saat.. Bugun de birazdan gidecem zaten.. 24 unde aksam buralardayimm...:KK53:
Coook erken sevinç :KK66:) üzülmeyesin diye söylüyorum..

Coook erken sevinç :KK66:) üzülmeyesin diye

Bence Saadet bir hayli oyunu arttıracak asla sola oy vermem diyen ama bıkan seçmen ıyi parti ve saadet arasında paylaşılır ve mhp den kopan kesimde var tabiii ki....Ama ilk topic açılırken bende ıyi diyordum ama izledikçe tanıdıkça ince yi tabi ki ince diyorum ki ... Akp seçmeni 60-65 rüyası görüyor... Bence ince en az 45 oranı yakalar....

Referandumda evet %51.4 ile evet olarak geçti.
O zaman MHP de karşı bloktaydı.
O zaman sisteme evet diyenlerin çok azı bugün karar değiştirmiştir.
%3 olsun.
%3 de seçimlerde hile payı veriyorum. Yaptı yapmadı bilemem, yaptı diyecek olan olursa peşin peşin yazayım :) daha fazla hile payı vardır diyorsanız oy hiç kullanmayalım :)
MHP’nin Bahçeli ile getirdiği oy da %5-6 dır/ Bahçeli’ye sadık, kafa değişmez MHP li de var nihayetinde
İlk turda Erdoğan %51-52 alabilir bu durumda.

Parlementoda çoğunluk mümkün degil ama. O da %40 a yakın akp
%30 larda CHP
%9-10 hdp
%7-8 Akşener
%5 MHP
%2 saadet
Diğerleri şeklinde gider gibi geliyor.

Böyle oldun dediğim degil, öngördüğüm bu şekilde. Başkanlıkta referandumu baz aldım..
Farklı tahminleri duymak isterim :)

Oops diyorum.
MHP evet diyerek geçmiş.
O zaman Erdoğan 2. Tura kalır. Ama ikinci turda alır diyorum.

%47 Erdoğan ile İnce ikinci tur
Parlementoda hala aynı oranlar,

%40 a yakın akp
%30 larda CHP
%9-10 hdp
%7-8 iyi
%5 MHP
%2 saadet

Ben Gökçek kadar haysiyeti yerlerde bir adam daha tanimadim.Üc kere kapisina aman dilemeye gitti birakacaksin görevi dedi biraktirdi.Şimdi neyin yalakalığıdır bu anlam veremiyorum.Hayır yani dikkate alindığı da yok.

kazanırsa reis evinin bahçesine fişkiye taktırcakmış ondan:KK66:

Trafoya kedi sokamazlarsa fena patlayacaklar... o sebeple boyle var guclerince saldirip moral bozmaya calisiyorlar son cirpinislari...

Erdoğan♡ alırsa napcan dedim ince alırsa degil(!) :KK45:hani olmazya ne oluuuuur ne olmaz önceki seçimlerde nasıl moral bulduğunuzu anlatırsınız bizede:rapci:

X