Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Tabi ki haksızlık karşısında susmayacaksınız sizi tebrik ediyorum.

"Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."

Hz. Muhammed (sav)

Meral anne diyor ya sandık devletin namusudur diye :) namusu korumak bizlere düştü. Saat 05:30'da görevli olduğum okulun kapısında olacağım. Ben şak şak şak tek kişinin onlarca pusulaya oy bastığı videoları, mühürsüz sayılan pusulaları, çöpten çıkan muhalif oyları gördüm. İzledim, okudum, şahit oldum. Aksini iddia edenin vicdanından şüphe ederim. Fakat bunları görmediğim bir seçime sonsuz bir kabul göstermezsem namerdim isterse akp yüzde 90 alsın. Hakkımızı koruyacağız inşallah, zor olsa da...

Ben de tahminlerimi yazayım madem

Cumhurbaşkanlığı;
Rte: %47
Muharrem İnce: %28
Meral Akşener: %13
S. Demirtaş: %10
Temel Karamolla: %2
Doğu Perinçek: %0,001 gibi bir şey

Milletvekili:

Akp: %41
Chp: %26
Mhp: %8 (baraj altı kalacağına eminim nedense)
Iyip: %12
Hdp: %10
Diğerleri toplam: %3
MHP baraj alti kalmaz.
Ittifaka katilan partiler ittifak yuzde onu gecince hepsi baraji gecmis sayiliyor.

Yarın İnce kaybederse ,CHP de genel başkan olarak Kılıçdaroğlu kalır da ,geri vites yaparsanız bu sözünüzü hatırlatırım.

Kime sorsam CB seçimini başkasına ,milletvekili seçimini başkasına oy veriyor.Anlaşılan kimse oy verdiği partiden tamamen memnun değil.

Neden geri vites yapacağımı anlamadım.
Ben su an Muharrem İnce’ye güveniyorum herhangi bir partiye değil. Kazanamazsa da o nerede durursa orada olacağım.
Meclis seciminde iyi parti için oy kullanacağım sebebi de meral aksenerin desteklenmesi gerektiğine inandıgım için.
Burdan geri vites cıkmaz.

Bende hayatimda hic Chp ye oy vermedim oradan biliyorum :KK48:
Chp nin oy oraninda kalmasi mumkun degil. Dedigim gibi 30-35 arasi olacagini dusunuyorum ama 35 i zorlar bence.
Ben de baskanlik icin Ince'ye verip milletvekili icin baska partiye verecegim.
Insallah zorlar 35'i.

Oops diyorum.
MHP evet diyerek geçmiş.
O zaman Erdoğan 2. Tura kalır. Ama ikinci turda alır diyorum.

%47 Erdoğan ile İnce ikinci tur
Parlementoda hala aynı oranlar,

%40 a yakın akp
%30 larda CHP
%9-10 hdp
%7-8 iyi
%5 MHP
%2 saadet
MHP mi kaldı... benim MHP li tanıdıklarım iyi partiye oy verecekler. Annemmmm diyorlar.

Ne hilesi ne hurdasi bunlar chplilerin uydurmasi.... her seçim sonrasi yaygara koparirlar sonrası fossss....
Bu kadar çoğunluk bıkmışsa çıksınlarda meydanlarda gorelim o topluluğu....
Yani yazıklar olsun ,bu kadar da kör taklidi yapılmaz siz ve sizin gibilere hakkim haram olsun.

24 Haziranda tum Turkiye'de muhalefet oldukleri icin kafir denilenler, kendilerini dinibutun musluman diye yutturanlar "oy calmasinlar" diye sandik koruyacak.. AKP'ye oy verenler, bu sizi hic utandirmiyor mu?:KK64:
Oy çaldığı isnadinda bulunan sizsiniz.Neden utanalım tamamen algı.Hani anlamıyorum ki müsahidleriniz ne is yapıyor?

Oy çaldığı isnadinda bulunan sizsiniz.Neden utanalım tamamen algı.Hani anlamıyorum ki müsahidleriniz ne is yapıyor?

Sizin en son Ankara yerel secimlerinde olanlardan haberiniz yok anlasilan.

Yalova'da Muharrem Ince'nin sabahlayip tekrar saydirdigi oylarla degisen sonuclari da bilmezsiniz.

Kimse bos yere tedirgin degil.

Haklisin valla.. Bunlar oyle bir ayristirici ki, Din ve Ahlak'i bile birbirinden ayirmayi basardilar.
1174 sayfadır ispatlı şekilde herşey yazıldı. Hala ısrarla savunmak da değişik. Biri benim savunduğum şeyle ilgili ciddi ard arda bilgi girse ben bi durup düşünürüm yani. Ülkenin gerçekten duygusal dinamikleri çöktü. Esas bunu toparlamak zor olacak

X