Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Miting karşılaştırması yapıp duran grup bugünkü sayıyı gördünüz mü. Miting katılım rekoru kırıldı. Altını çiziyorum rekor kırıldı !!! Ne güzel gündü bugün:KK200:. Umarım kendisini görürürüz. Hilelerle olmasa bile kendisi benim başkanım olmuştur. Yıllardır içimde külü kalan umudu yeşerttiği için teşekkürler. İnsan umut etme hissi geri geldiği için de ağlarmış bilmezdim

Bence Saadet bir hayli oyunu arttıracak asla sola oy vermem diyen ama bıkan seçmen ıyi parti ve saadet arasında paylaşılır ve mhp den kopan kesimde var tabiii ki....Ama ilk topic açılırken bende ıyi diyordum ama izledikçe tanıdıkça ince yi tabi ki ince diyorum ki ... Akp seçmeni 60-65 rüyası görüyor... Bence ince en az 45 oranı yakalar....
Ben Saadet Partisinin oyunu artıracagını düşünmüyorum hatta azalacak bence

Size soyleyebilecegim cadde ve sokaklarda birikmis ve meydana giremeyen pek cok arkadasimiz var... oturup ebaküsle hesap yapmanin alemi yok cok sevdikleri reislerinin 500 kisi vardi demesi abesti iştikal olmuyor burada 5 6 milyondan bahsetmek abesti istikal oluyorsa zaten bunlar kör ve sagirlardir.
Ben TV izlemedim ,o beyanatını duymadım ,yoksa abesti istikal(abesle iştigal)olup olmadığı hakkında yorum yazardım.Öyle dediyse Onun verdiği sayı da mantıksız duruyor.

Ben gobekler aticam..:KK71: AKP kizilca kiyamet kopartip secimleri sabote etmek icin elinden geleni yapmazsa sonuc belli zaten. Yeni CB Muharrem Ince.En Büyük TÜRKİYEHayirli olsun herkese..
4 gundur calisiyorum gunde 13 saat.. Bugun de birazdan gidecem zaten.. 24 unde aksam buralardayimm...:KK53:
Hemmmm her seçim kızılca kıyameti koparan kim:skandal::KK53:

deynepnaz deynepnaz alıntı yapamadım hangi sayfadaydı unuttum o kılıcdaroglu videosu.
Ananı da al gitle kıyaslanacak bir sey değil bana kalırsa da ben milletvekilliği seçiminde chpye ve kılıcdarogluna oy vermeyeceğim zaten. Körü körüne baglanmıyorum kılıcdaroglunu begenmiyorsam baska secenekleri görebiliyorum cok sukur.
Size de tavsiye ederim.

Oops diyorum.
MHP evet diyerek geçmiş.
O zaman Erdoğan 2. Tura kalır. Ama ikinci turda alır diyorum.

%47 Erdoğan ile İnce ikinci tur
Parlementoda hala aynı oranlar,

%40 a yakın akp
%30 larda CHP
%9-10 hdp
%7-8 iyi
%5 MHP
%2 saadet

Atladığınız bi nokta var ama. Katılım yüzdesi. Yüzde arttıkça akp oyları düşüyor.

Ve seçime katılım oranı rekor düzeyde olacak inşallah.

Bence Saadet bir hayli oyunu arttıracak asla sola oy vermem diyen ama bıkan seçmen ıyi parti ve saadet arasında paylaşılır ve mhp den kopan kesimde var tabiii ki....Ama ilk topic açılırken bende ıyi diyordum ama izledikçe tanıdıkça ince yi tabi ki ince diyorum ki ... Akp seçmeni 60-65 rüyası görüyor... Bence ince en az 45 oranı yakalar....
Bende iyi partiyi düşünüyorum aslında ama Muharrem İnce yi dinledikçe kafam karışıyor vaatleri çok hoş özellikle chp rozetini çıkartması herkesi kucaklaması bu ayrımcılıkla ıyi geliyor.

Bugün "mv seçiminde de ak partiye verilmeli bunlar(millet ittifakı) sistemi tıkar" dendi. Ee başkanlığı sistem tıkanmasın, koalisyon olmasın diye istemiyor muydunuz diyecektim ki sonra aklıma 17 nisanda sadece reisleri öyle istediği için öyle tercihte bulundukları geldi...

Coook erken sevinç :KK66:) üzülmeyesin diye
Uzulursem millet uzmeyecek, onu biliyorum en azindan.. Milletin istemedigi de hile hurda ile, zorbalikla savas cikartip, insanlari caniyla isiyle tehditle, onu bunu iceri attirip zorla kalamaz, nereye kadar? Turk milletinin de sabri bir yere kadar..:KK66:

Bugün "mv seçiminde de ak partiye verilmeli bunlar(millet ittifakı) sistemi tıkar" dendi. Ee başkanlığı sistem tıkanmasın, koalisyon olmasın diye istemiyor muydunuz diyecektim ki sonra aklıma 17 nisanda sadece reisleri öyle istediği için öyle tercihte bulundukları geldi...
Adam onlerine ne koysa onu yiyorlar...

Hemmmm her seçim kızılca kıyameti koparan kim:skandal::KK53:

Gözümle gördüm oyların çalındığını. Neden susacaktım? Ha yalancı diyorsanız da hakkımı helal etmiyorum hesaplaşırız nasılsa öteki dünyada. Size göre haksızlığa ses çıkarmak tatavacılık.

Yani ince muhteşem. Ama Meral ablamiz olmasaydı İnce yi goremezdik. Bunu da unutmadım. O kabul etseydi ortak aday kim olabilirdi hepimiz biliyoruz. Ben de İnce diyorum ama Meral Hanım a da bı güzellik yapmayı düşünüyorum bakalım. Kararsız seçmenim. En kötüsü:))

Uzulursem millet uzmeyecek, onu biliyorum en azindan.. Milletin istemedigi de hile hurda ile, zorbalikla savas cikartip, insanlari caniyla isiyle tehditle, onu bunu iceri attirip zorla kalamaz, nereye kadar? Turk milletinin de sabri bir yere kadar..:KK66:
Ne hilesi ne hurdasi bunlar chplilerin uydurmasi.... her seçim sonrasi yaygara koparirlar sonrası fossss....
Bu kadar çoğunluk bıkmışsa çıksınlarda meydanlarda gorelim o topluluğu....

Zulumcu bunlar ama hep mağdur... ahı var... ahı var... kimlerin kimlerin ahi var... elbette cikacak bir yerlerinden

X