Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Hakkınızı helal etmemekte sonuna kadar özgürsünüz. Ona hiçbir lafım olamaz. Allah adaleti sağlayacak şüphesiz.
Gerisini bırakalımda yarın sandık belirlesin.
Saygılar :)

Evet artık zaten tek umudumuz ilahi adalet Allah görüyor biliyor. Allah din iman diyenlerde halkın parasını çıkarlarına harcıyor emin olun bugün değilse yarın kaç.yaşında olursanız olun Allah'ın adaletini bu dünyada göreceğiz örnekler çok!!

Aslında mitinge kaç kişi geldiğinin bir önemi yok. Şimdi birileri az diyor birileri çok..oturup sayamayiz da. Ama ortada gerçekler var. Miting kalabalıktı. Diğer gervge ise haber kanalları mitingin çok ama çok azını yayınladı aynı anda verip aynı anda kestiler falan. Ve bunlar haber kanalı. Bir ülkede gazeteciler televizyoncular özgür olmalı. Buna da bişey diyemezsiniz herhalde. Şimdi gelip yok gösterdiler diyecek var mı merak ediyorum. Ya da gelip evet çok az gösterdiler diyecek yürekli biri?

Evet artık zaten tek umudumuz ilahi adalet Allah görüyor biliyor. Allah din iman diyenlerde halkın parasını çıkarlarına harcıyor emin olun bugün değilse yarın kaç.yaşında olursanız olun Allah'ın adaletini bu dünyada göreceğiz örnekler çok!!
Sonuna kadar katılıyorum.

Rabbim kötü gün göstermesin ama yine öyle anlarda kenetleniyoruz. İşte gaza çabuk da gelen bir milletiz. Deminden beri okuyorum mitinge 3 milyon kişi gelmiş 5 milyon gelmiş, sayı önemli mi? Gözümüz bugün ilk defa bu kadar kalabalık bir miting yapıldığını gördü mü görmedi mi? Hakkını vermek lazım İnce’nin. Kılıçdaroğlu’nun senelerdir toplayamadığı kadar insanı topladı. Bunu kabul etmek çok mu zor? Bravo adama ben kendi adıma tebrik ediyorum. Bu benden birşey mi eksiltti şimdi? Haklıya haklı ,doğruya doğru demek lazım.
Niye önemli biliyor musun akepeliler ve bay Tayyip 'in sayıyı çok çok düşük söylemesinden dolayı.

Rabbim kötü gün göstermesin ama yine öyle anlarda kenetleniyoruz. İşte gaza çabuk da gelen bir milletiz. Deminden beri okuyorum mitinge 3 milyon kişi gelmiş 5 milyon gelmiş, sayı önemli mi? Gözümüz bugün ilk defa bu kadar kalabalık bir miting yapıldığını gördü mü görmedi mi? Hakkını vermek lazım İnce’nin. Kılıçdaroğlu’nun senelerdir toplayamadığı kadar insanı topladı. Bunu kabul etmek çok mu zor? Bravo adama ben kendi adıma tebrik ediyorum. Bu benden birşey mi eksiltti şimdi? Haklıya haklı ,doğruya doğru demek lazım.

Katiliyorum.

Peki sence yarin ilk turda Erdogan alir mi. Bu kez yine kesin alicaz tavri yok sanki Akp secmeninde.

Aslında mitinge kaç kişi geldiğinin bir önemi yok. Şimdi birileri az diyor birileri çok..oturup sayamayiz da. Ama ortada gerçekler var. Miting kalabalıktı. Diğer gervge ise haber kanalları mitingin çok ama çok azını yayınladı aynı anda verip aynı anda kestiler falan. Ve bunlar haber kanalı. Bir ülkede gazeteciler televizyoncular özgür olmalı. Buna da bişey diyemezsiniz herhalde. Şimdi gelip yok gösterdiler diyecek var mı merak ediyorum. Ya da gelip evet çok az gösterdiler diyecek yürekli biri?
Buna cevap vermez kimse.

Aslında hepsini tebrik etmek lazım, ben Meral hanım, Temel bey ve Doğu Perinçek'in Osman Pamukoğlu komutanla birlikte katıldığı İstanbul mitinglerini de seyrettim internetten, çünkü aday olarak sadece Erdoğan ve İnce yok, üçünü de dinlemeye gelen seçmenler kendi imkanlarıyla toplanıp gelmiş, güzelce konuşmalarını yaptılar, vaadlerini anlattılar.

İnsanlar binmiş otobüslere, metrolara, belki kimi taksi veya kendi arabasıyla geldi, gelmişler dinlemişler içlerine sinen adayları, onların kitlelerinden söylemlerinden kimse bahsetmiyor bari ben bahsedeyim dedim laf arasında, Perinçek ve Pamukoğlu komutanım sert sert anlattı biraz ama asker kökenli olmanın verdiği bir durum olsa gerek:) Temel bey şakacı takıldı, seçmeni sükunetle dinledi.

Son düzenleme:
Çok iddialisin. Bir izmir mitingine bu kadar coşmayaydın iyiydi.Biz kardeşliği vadediyoruz♡ ama daha bismillah demeden siz tecrit edeceğinizi. Üzücü!
Ankara Tandogan Ince mitingi:

8-5.jpg

Istanbul Maltepe Ince mitingi:

incenin-buyuk-istanbul-mitingi-1529743320-1482491.jpg

Doner ekmek yok.. Beles otobus yok.. Seferler iptal.. Ulasim engelli.. Alandan internet kesik.. Gene de 6.5 milyon kere Muharrem Ince!En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:halay:

Bu arada miting de şehirdışından gelende çoktu.Yol soranlar oldu.Sahilboyunca da çevre illerin /ilçelerin

isimlerinin yazılı olduğu otobüsler bekliyordu.

Ben geldiiiiiim

Saat 13e doğru metrodan çıktık.Çıkarken insan seli.Bir çıktık e5 ten aşağı insan seli akıyor.

Kalabalıkla yürüye yürüye camiye geldik.Sokak tıkandı.İnsanlar yanlardan aralardan geçegeçe

sahile ulaştık.Saat 13.50 mesafe googledan bakmıştım metro durağı-miting alanı 1.8km

yürüme hızını siz düşünün kalabalıktan.

Ben hayatımda böyle kalabalık görmedim.Miting alanı , yanındaki park tıklım tıklım.öyle

serpiştirilmiş insan kalabalığıda değil.Bildiğin dipdibe.

Mitingde yanımızda bir grup vardı.Bakırköyden geliyorlarmış.İskeleden idolar kalkmamış.

Otobüse binmek istemişler otobüsler durmadan kapılarını açmadan geçmiş.

Sonrasında sanırım sosyal medyadan duyrulmuş.Mitinge o taraftan gidenler iskeleye gelip

arabalara insanları alıp getirmişler.Onlarda öyle gelmiş.Miting alanında telefonlar çekiyor

gözükmesine rağmen internet ve telefon bağlantısı tamamen kesildi.
Bakırköydeydim insanlar gitmek için nasıl can atıyorlardı ve atıyorduk anlatamam. Motorlar yetmeyince eyvah dedimm nasıl gidicez nasıl yetişicez.hiç birbirini tanımayan insanlar birbirlerini arabalara aldılar , belediye hemen araçlarını yönlendirdi yolda sürekli nolur geç çıksın geç çıksın biliyorum orda bekleyen insanlara da yazık günah ama en azından yarısına yetişelim diyip durdum :KK48: koştur koştur gittik maltepe e5 ten sahile belki yanından geçmişimdir birlikte bayrak sallamışızdır olamaz mıııı olabiliiiiiiiiir:KK48: En Büyük TÜRKİYE

Evet ancak sayıya cevap veriyorlar, biliyorlar ki sayamayiz. Ama haber kanalları mitingin kaç dakikasını vermiş sayabiliriz. Baskasininkini kaç dakika vermiş onu da sayarız.boyle kanıtlı şeylere cevap yok.

Evet yok saydılar Erdoğan mitingi saatlerce çarşaf çarşaf verilirken İnce Mitingleri.dakikayla ve kesilerek verildi.Orantısız güç medyada zaten kendini gösteriyor herşey onların elinde. Tabii ki sayı coşku da tam olarak bilinmiyor. Reklamlara bakın hangi.partinin reklamı kaç.kanalda kaç kere gösteriliyor

X