Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Elbet köylüye çiftçiye :olamaz:bunun önlemini alması gerekn devlet ve evet haklısın alt sınır getirilmeli belli bir fiyatın altını verememeliler.Ancak abla şuda kafama takılmıyor değil soğan geçen ay 1 liraydı komisyoncu bunu 30 kuruştan alıyor olsa bunun yol -işci masrafı-satış yaptığı yerler vergisi zartı zurtu kaç maloluyordur bu.hani diyelim 30 kuruşa aldığını 50 kuruşa maletti 60 kuruşa sattı 10 kuruş kar etti.Sonra market pazarcıda bütün masraflar ve kar dahil 30 kuruş kazandı.Ve bizler 90 kuruş yada 1 liraya aldık.Şimdi bu durumda çiftçiden ne kadar yükseğe alınırsa bize yansımasıda yüksek olmaz mı:oops:En iyi aracılar olmayacak herkes kendi ürününü satacak ama büyük şehirlere nasıl ulaşacaklar.Ve ne kadar faydalı olacak.:silah:Ben şu an hiç havamda değilim saçmalıyor olabilirim:KK22:

Bu dengelenebilir doğru tarım politikalarıyla, bak sen bile çiftçiye kesiyorsun faturayı :)) çiftçinin ne günahı var adam tüm yıl üreteceğim diye sabah ezanıyla kalkıp tarlasına gidiyor. Onun da mazotu var, gübresi var, mahsulü toplarken işçisi var, tırpanıdır, tohumudur, traktörüdür var oğlu var.

Ben de şimdilik kaçıyorum, bizim evde hamur lobisi var, eşim acıkmış, mune hanım hamur yoğursanız da yesek diyor, ben de un, yumurta, yoğurt bunların hepsi maliyet kocaaaaa, saklayalım koklayarak yiyelim dedim yutmadı, banlayan ellerden hamur yoğuran ellere geçiş yapıyorum bir süreliğine, öptüm hepinizi :)

Aslında ben hiç egolu bir insan değilimdir... Gerçekten değilimdir... Burda bir çok insanla doğru düzgün tartışmışımdır... Tavrınız sçamaydı.. Ben de ona göre geldim... L lamelifAmine ben egolu biri miyim? Allah için söyler misin? :)

adresimi yazıyorum özelden, gereken şartları sağlarsanız hamiline birşeyler yazabilirim:KK53:şaka bi yana benimle olan iletişiminizle arkadaşla olan iletişiminizi kıyaslamak bana düşmezo_OArkadaş art niyetli değildir.Biliyorsunuz ki burada çok sert yazan aşağılayıcı yazan arkadaşlarda çok fazla .Oda gerilmiş olabilir hoşgörmen lazım:KK52:

Tavrınız çok saçma... Tv reyting yarışı mı yapalım burda? Kendi çalıp kendi oynayan halk arenası diyorsunuz ama Meral Akşenerin olduğu akşam reytin rekoru kırdığı yazıyor.. Sıralaması var... Çok merak ediyorsanız bakın... Bu akşam da ince var ya bu da bir rekor olacak.. Yarın ona sa bakarsınız... Ya da bakmaz böyle burda kendiniz çalıp oynarsınız.. İzlensin.. Niye zorunuza gidiyor.. Doğruları söylediği için mi zorunuza gitti.. Onu da anlamadım? Bilirkişi de değilim... Olanı söylerim..boş boş kendimi avutacak değilim...
Sadece atv ve ahaber izleyip millete saldırıyorlar

diktatörya korkudan içmeye devam etmişlerdir.Ve evet cumhurbaşkanı olmasına gerek yok saygıdandır!!!!! elindekini üflemeye devam etmek birisi sizinle konuşurken.:duduk:

Bunu da mı savunuyorsun ya?
Hiç işi gücü yokmuş gibi herkesi durdurup ceza yazdırmaya calısıyor şunun için. Ne gerek var?
Bırak geç git ya cok mu önemli?

Ama işte nasıl bir kibir varsa, nasıl bir ego varsa yapamıyor.
Herkes onun karsısında el pençe divan beklemek zorunda ne haddimize padişahımız efendimiz geçiyor.

Aman boşverin didişmeyi, benim düğünlerden biri kına gecesiymiş, yüksek yüksek tepeler çalıyor, kızın kınası var, Allah mutlu huzurlu etsin inşaallah, düğünlere gidip oynayasım vardı, kına şarkısı ağlatır hale getirdi, yeniden oynak şarkılar çalsalarda fırlayıp gitsem :-)
Kınayı taşıyalım buraya

Ilk oyumu Mhp ye verdim.
Anne tarafım kaç göbektir Mhpli ama artık bunu söylemeye dahi utanıyorum. Mhpnin hali içler acısı. Başta Meral hanımı destekliyordum, kadın cumhurbaşkanımız olsun en azindan diyordum ama İncenin konusmalarına kayıtsız kalamadım. Şu anda benim dünya görüşüme en uygun olanı ve içimin en ısındığı kişi o.
Çevremde yıllardır Mhp ve Akpye oy veren çoğu aile onun sayesinde ilk defa CHP ye oy verecek, ben de dahil.
Oyum Muharrem İnce ye, bu sefer inşallah T A M A M

Tamam.
Anlaşıldı. Ama ben chplilerle istisare yaparim da saadetlilerle asla. Allah mubarek etsin.
Ben daha çok şey sayarımda akp seçmeninin işine gelmiyor .. dillerine dolanan iki kelime fetöcü ve vatan hainleri bu yüzden konuşulmuyor .. ben milli görüşçüyüm elhamdülillah müslümanım farklı görüşte ve partide olana saygım var ama insanlar öyle noktaya geldiki birbirlerine sövüp sayıyorlar hakaret ediyorlar bilgi sıfır araştırın biraz soruşturun körü körüne bağlanılmaz bir şeye .. fabrikalar satılıyor üretim yok ılımlı islam deniliyor bop eş başkanıyım diyor madalya alıyor kilise açıyor sokak ağzıyla konuşuyor .. sorgulayıp itiraz edene hakaret ediyor .. bütün müslüman ülkeleri yerle bir oldu Türk ve müslümanlar işkence altında hepsinin kanı eline bulaştı bizimle uğraşana kadar biraz sorgulayın .. Rahmetli Erbakan baştayken filistine bırak bombayı bir kurşun sıkılmadı .. şimdi bu adam dünya lideri ya gücü sadece eyy israil demeye mi yetiyor ?? Ha pardon israil abd kadim dostuydu zaten ..

Demek ki neymiş efendim gerçekmiş o ekrana yansıyan gçrüntü? Fakat iyi partinin yeni kurulduğunu hesap edememiş ahlaksızlar...
Screenshot_2018-06-22-23-26-37.png

MHP Genel Başkanı Habertürk TV, Show TV ve Bloomberg HT ortak canlı yayınında soruları yanıtlıyor. Didem Aslan'ın moderatörlüğünde gerçekleşen yayın, ilginç açıklamalara sahne oluyor.

Erken seçim kararı, Cumhur İttifakı, Erdoğan'ın koalisyon açıklaması, Tansu Çiller'in mitinge katılımı ve diğer başlıklar üzerinde açıklamalarda bulunan Bahçeli, ''Bizi kimse kullanamaz, satın alamaz'' şeklinde konuştu.

Didem Aslan tarafından yöneltilen ''Erken seçim ihtiyacı neden doğdu?'' sorusuna ''Türkiye'nin çok önemli dış ve iç güvenlik sorunları dikkat çekiyor. Erken seçim dillendirmesi yapılarak kaos oluşturulmaya çalışılıyordu. Seçimlerin erkene alınmasında yarar gördük. Biz 26 Ağustos olarak öngörmüş ve kamuoyu ile paylaşmıştık. 18 Nisan'da hükümet bizimle görüşmek istedi'' şeklinde konuşan Bahçeli, süreci böyle değerlendirdi

https://click.rfp.fout.jp/click?ads...7&cachebuster=502902266647&sdk_version=1.1.10
MHP'nin Cumhur İttifakı içerisindeki konumuna yönelik eleştiriler yönelten AKP milletvekili adaylarını bir kez daha uyarmayı ihmal etmedi. Bahçeli ''Bizi kimse Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin oluşmasındaki Cumhur İttifakı'nda kullanamaz, satın alamaz'' şeklinde şaşırtıcı bir açıklamada bulundu.

Ortak yayınında öne çıkan bir diğer açıklamada Erdoğan'ın koalisyon ihtimaline yönelik yaptığı açıklamaya Bahçeli'nin verdiği cevap oldu. ''Koalisyon değil bir uzlaşma, işbirliği olabilir. Koalisyon yapması söz konusu olamaz.'' şeklinde konuşan Bahçeli, seçime saatler kala Cumhur İttifakı'ındaki çatlağı bir kez daha gözler önüne serdi

https://www.milligazete.com.tr/habe...ciklamalar-bizi-kimse-kullanamaz-satin-alamaz

Ilk oyumu Mhp ye verdim.
Anne tarafım kaç göbektir Mhpli ama artık bunu söylemeye dahi utanıyorum. Mhpnin hali içler acısı. Başta Meral hanımı destekliyordum, kadın cumhurbaşkanımız olsun en azindan diyordum ama İncenin konusmalarına kayıtsız kalamadım. Şu anda benim dünya görüşüme en uygun olanı ve içimin en ısındığı kişi o.
Çevremde yıllardır Mhp ve Akpye oy veren çoğu aile onun sayesinde ilk defa CHP ye oy verecek, ben de dahil.
Oyum Muharrem İnce ye, bu sefer inşallah T A M A M
Bende senin gibi dusunuyordum ama cumhurbaskanliginda inceye milletvwkilliginde ii partiye verecegim meralin yeri bende baska :)

Ben cok yorgunum izleyemedim kizlar incenin ankara mitingi nasildi
Ayyyy ben bebekle bağ kurdum. Her yazdığınızı beğenmek istiyorum :KK200: TV den bile
Çok güzeldi. Kendimi mahrum etmek istemiyorum o atmosferden yarın gideceğim inşallah istanbul mitingine.
Babam çok istiyordu zaten. Allah kerim.
İnşallah nasipse...

X