Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ben anlatamadım galiba:) şimdi ortada bir kayıt var.. O kayıt mahkemeye sunulduğunda mahkeme bunun orijinal kayıt olup olmadığı ile ilgili bilirkişi yani uzman raporu istedi ve o uzman bunu inceleyip mahkemeye orijinal kayıttır veya değildir olarak bilgi verecek.. Fakat bu raporu çıkarması gereken bilirkişilere izin yok... Eksik mi anlattım acaba?
şimdi anladım :)Ancak bu tapelerin montaj olduğu ile ilgili bir çok haber var.Tek orjinall video bu durumda kılıçdaroğlunda ve oda bu kaydı o zaman fetöden temin etti.Ancak bunun tek orjinali neden kılıçdaroğlunda .Ortada o kadar dönen tapeler orjinal değil ve montaj.Ama kılıçdaroğlundakiler orjinal ve montaj değil.Ne yapsam çıkamıyorum işin içinden.Senide yordum.Bu konuda çok söyleyebileceğim birşey yok .

Adama diktatör diyorlar, bir cadde dolusu insan marş eşliğinde küfür ediyorlar . Yazık valla ya. Kim olursa olsun o şekilde küfür edilir mi? Ne hale geliyoruz gün geçtikçe?

Onu da gördüm.. O küfürlü videoyu... Ben inanmıyorum ama bunu ne için söylüyorum biliyor musun? %2 bile olsaa neden ithal ediyoruz .. Bak bir tarla dolusu patates var... Eğer öyleyse ne gerek var ithalata?

İşte bu noktada neden müdahale etmiyor evet.Olan çiftçiye oluyor.Önceki fotoğraf 2 sene öncekine ait diyelim.Sonraki fotoğraftaki patatesleri demekki komisyoncular çitçiden alıp daha fazla para karşılığında dağa taşa bırakıyor.Başka birşey gelmiyor aklıma.

şimdi anladım :)Ancak bu tapelerin montaj olduğu ile ilgili bir çok haber var.Tek orjinall video bu durumda kılıçdaroğlunda ve oda bu kaydı o zaman fetöden temin etti.Ancak bunun tek orjinali neden kılıçdaroğlunda .Ortada o kadar dönen tapeler orjinal değil ve montaj.Ama kılıçdaroğlundakiler orjinal ve montaj değil.Ne yapsam çıkamıyorum işin içinden.Senide yordum.Bu konuda çok söyleyebileceğim birşey yok .

İşte o tapelerin montaj olduğunu veya olmadığını eğer bir komisyon onaylamadıysa bunun kararını kim verdi? Bunu sadece Erdoğan söyledi montaj diye... Bilirkişi mi Erdoğan?

İşte bu noktada neden müdahale etmiyor evet.Olan çiftçiye oluyor.Önceki fotoğraf 2 sene öncekine ait diyelim.Sonraki fotoğraftaki patatesleri demekki komisyoncular çitçiden alıp daha fazla para karşılığında dağa taşa bırakıyor.Başka birşey gelmiyor aklıma.

Tamam dağa taşa bırakıldığını gören devlet o zaman patates ithal etmesin...

Meral Akşener'i dinleyen var mi??
O nasil bir konusma tarzidir???
Syn. Erdogan diyor fakat halka zekasiz diye hakaret ediyor????
Sizce terste bir is yok mu?

Şu anda yerimde olmak iser miydiniz bilemiyorum ama ben halimden pek memnunum, KK'ye mutfaktan müdahale ederim hep :)) hava sıcak, camlar açık, bir yandan cırcır böceklerinin sesi, öte yandan 2 farklı sokak düğününden müzikler, bir düğünde davul zurna Kürtçe şarkılar, diğerinde roman havaları, gözünü sevdiğim Türkiye'm, renklerine kurban olsunlar senin.

Pazar günü seçime gidiyoruz, hepimizin kafasında kime oy vereceği belli artık ama size şu an ülkemin çok renkli kültürüne kulak misafiri olduğum düğün şenliklerinin verdiği keyifle tavsiyem olsun, kime oy atarsanız atın, ister Müslüman olsun ister Ateist, ister Kürt olsun, ister Türk, ne olursa olsun herkesi kucaklayan herkese hoşgörüsü olan olsun.

Ülkem Cumhuriyet, demokrasi, hürriyet, hak, hukuk, adalet, laiklik, din ve vicdan özgürlüğünden şaşmasın inşaallah.
Aynen işte.:KK71: Hepimizin Cumhurbaşkanı olsun :KK9::KK9::KK9:

lamelif bu konu biraz çok yönlü, şöyle ki ablacım çiftçi patates üretiyor, atıyorum deniyor ki bu sene çiftçiden 60 ton patates alacağız ama alınacak fiyat bir açıklanıyor, yine atıyorum 30 kuruştan alınacak diyor devlet, ama köylü bunu 40 kuruşa mal etmiş, haliyle zararına devletin belirlediği fiyattan ya vermek zorunda kalıyor ya da isyan edip patatesini yola yamaca döküyor, ya da köylüden 40 kuruştan alıyorlar ama o patates pazara yani tüketiciye kadar aracınında aracısı, onunda aracısı derken bir sürü elden geçiyor ve 40 kuruşluk patatesi 6 liradan yiyorsun, 6 lira da bir örnek öylesine verilmiş bir fiyat.

Yani anlayacağın devlet köylünün zarar etmesine, aracının aracısının aracısı sistemine bir çözüm bulmalı, çözüm bulmak yerine ithal ürünler için sıfır gümrük vergisi deyip ithal ederse burada zararı hem çiftçi hem tüketici görür, ekim alanları azalır, ki azaldı, her yıl kaç hektar ekilebilir arazi yok oluyor.

Valla kizlar Incenin mitinglerine bakinca ben de umutlaniyorum ama secimlerde yapilan hile hurdalar aklima gelince bosuna umutlanma diyorum
Bakin referandumda fotolar videolar ortaya cikti Yozgatta bir adam arabanin icinde elinde bir suru oy pusulasiyla poz vermisti mesela Yine guneydoguda bir koyde muhtarin gelip bir suru kisi adina oy kullanma.videosu vs..
Referandumda sandik baskaniydim ve ucra koylerde veya butun parti temsilcilerinin olmadigi sandiklarda baskalari adina oy kullanmanin ve hilenin ne kadar kolay olacagini fark ettim

Emiminki müdahale edilecektir.Devlet bu sinope senin benim gibi düşünse devlet olmaz

Etsin.. Biz artık tükendik...! Hadi orta halli olan alıp yer de.. Durumı iyi olmayan ne yapsın? Ben biraz tv izelyim... Halk arenası.. Azcık izlesen keşke:)

Etsin.. Biz artık tükendik...! Hadi orta halli olan alıp yer de.. Durumı iyi olmayan ne yapsın? Ben biraz tv izelyim... Halk arenası.. Azcık izlesen keşke:)
Kendi calip kendi oynayan arenasi :))))
Meral Akşener orada konusmadi mi? Yazık

Bende izliyorum:halay:adami gorunce keyfim yerine geliyor benimde ya
Ya gelmez mi baksanıza :KK68:
Screenshot_20180622-215913.jpg

lamelif bu konu biraz çok yönlü, şöyle ki ablacım çiftçi patates üretiyor, atıyorum deniyor ki bu sene çiftçiden 60 ton patates alacağız ama alınacak fiyat bir açıklanıyor, yine atıyorum 30 kuruştan alınacak diyor devlet, ama köylü bunu 40 kuruşa mal etmiş, haliyle zararına devletin belirlediği fiyattan ya vermek zorunda kalıyor ya da isyan edip patatesini yola yamaca döküyor, ya da köylüden 40 kuruştan alıyorlar ama o patates pazara yani tüketiciye kadar aracınında aracısı, onunda aracısı derken bir sürü elden geçiyor ve 40 kuruşluk patatesi 6 liradan yiyorsun, 6 lira da bir örnek öylesine verilmiş bir fiyat.

Yani anlayacağın devlet köylünün zarar etmesine, aracının aracısının aracısı sistemine bir çözüm bulmalı, çözüm bulmak yerine ithal ürünler için sıfır gümrük vergisi deyip ithal ederse burada zararı hem çiftçi hem tüketici görür, ekim alanları azalır, ki azaldı, her yıl kaç hektar ekilebilir arazi yok oluyor.
kesinlikle.Abla zaten ben tarım politikasının iyiliğini kötülüğünü netten bilirim.Sadece çiftçi kayıt sisteminde olanlara yardımcı olunduğunu biliyorum.En çokta hayvancılıkta .Ha koşullarını net biliyor muyum hayır.Muhtemelen komisyonculara tehdit bu.Sonuçta aracılar çıkarılmalı mı evet .
ayyy yok dündar sunuyor dimi :KK34: bekle 3 gün daha hepsi dökülecek ortaya daha 2 hafta öncesi soğan patates kilosı 1 liradan başlıyordu.

Kendi calip kendi oynayan arenasi :))))
Meral Akşener orada konusmadi mi? Yazık

Meral Akşener mi konuşmadı? 17 Haziranda sultanahmet de yapılacak olan programa izin verilmeyince büyükçekmecede yapılan programdan haneriniz yok ise o sizin sorununuz... Yalnız halk arenasının reytigleri öyle demiyor:) ama siz mutlu olacaksınız diye he he evet kendi çalıp kendi oynayan halk arenası diyeyim:))

X