Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Allah elinize ayağınıza dolaştırsın. Bu ne pis bir zihniyet, bu nasıl düşmüşlük, bu nasıl bir çukur debelendikce irin saçıyorsunuz...
FB_IMG_1529701188033.jpg

Ayyyy ben bebekle bağ kurdum. Her yazdığınızı beğenmek istiyorum :KK200: TV den bile
Çok güzeldi. Kendimi mahrum etmek istemiyorum o atmosferden yarın gideceğim inşallah istanbul mitingine.
Babam çok istiyordu zaten. Allah kerim.
İnşallah nasipse...
Istedigin zaman bizi sevebilirsin :) ankarada mi cok kalabalikti izmirden bekliyordum ama ankarayi merak.ediyordum sasirtiyor bu adam beni ama tebrik ederim kendisiniz

Istedigin zaman bizi sevebilirsin :) ankarada mi cok kalabalikti izmirden bekliyordum ama ankarayi merak.ediyordum sasirtiyor bu adam beni ama tebrik ederim kendisiniz
Severim tabi :)))
Allah bahtın dan güldürsün bütün ana kuzularını.. hep iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah...

Kadir Doğulu beni aşırı şaşırttı yahu, bu kadar dik duruşlu olmasını beklemiyordum. Yani aklıma gelmezdi böyle bir çıkış yapacağı diyeyim. İnşallah abuk subuk linçlerle yıpratmazlar çocuğu.

Atatürk Hava Limanında esnaflık yapanlar metrekaresine 150 dolar istenirken yeni Hava Limanında kira 2000 e kadar gisiyormuş... Cirodan pay da isteniyormuş... Aha da soygun...! Kadının biri eşiö vefat etti iki çocuğum var ve bu iş bana eşimdem yadigar... Ben bu şaetlarda nasıl çalışayım diye ağlıyor... İki çocuğu napacak? Tüm esnaflar kapatmak zorunda kalacak diyorlar..!

Broşürlerin başkası tarafından basılması gibi ses kaydı da başkaları tarafından yapılmış olamaz mı? Çok saçma geldi bana :işsiz:

Valla işte bilemiyorum... Fakat bu olağan bişey.. Çünkü zaten hep aynı şeylerle sömürdüler insnaları... Bu da olabilitesi yüksek bir şey bana göre.. Ama ince hiçbir zaman türbanı kaldıracağım demedi... Broşürler hep denilmeyen şeyler üzerine olduğu için inanmak saçma olur..

Valla işte bilemiyorum... Fakat bu olağan bişey.. Çünkü zaten hep aynı şeylerle sömürdüler insnaları... Bu da olabilitesi yüksek bir şey bana göre.. Ama ince hiçbir zaman türbanı kaldıracağım demedi... Broşürler hep denilmeyen şeyler üzerine olduğu için inanmak saçma olur..

Bir sürü seçim gördüm hiç 70000 fetih okunsun diyen birini görmedim ben. Diyelim ki Ensar vakfından biri bunu gerçekten yayacak, kurslara iki haber yollar değil 70000 anında 700000 fetih okunur. O yüzden de çok saçma bence ne diye insanlara yalvarsınlar.

Ay valla insanlar bir garip olmuş. Birkaç sayfa önce yazdım ama kimse okumadı sanırım. Bugün İzmir mitinginde sokaklarda marşla beraber küfür eden insanları gördünüz mü? Seviye yerlerde. Bir taraf fetih dağıtırken bir taraf ana avrat söver mi oldu memleketimde. Yok valla bu sefer gerçekten insanlar akıllarını kaybediyor bence.

Dinledim ve cevap veriyorum.
Dalga mı geçiyorsun be kadın. Sen onca çocuk tecavüze uğrarken nerdeydin. Allah verecek belanı. Dini de aldınız tekelinize. Sizinle gelmedi kitap sizinle de gitmez.

Hayır yani din elden gider, kuran, türban gider diyerek tüm Müslüman alemini de aptal sanıyor...Kendi dini değerlerini bir parti uğruna sömürtür mü ya bu kadar .? Tamam et duanı... Elbette herkes Allaha dua ediyor.. Hayırlısını istiyor herkes.. Ama din elden gider demek ne demek? Allah bu dini Tayyip Erdoğana ve onun yandaşlarına mı yolladı? Biz Allah kitap bilmiyor muyuz? Ensar ablası bir de. Dua istiyor... Acaba o çocukların arkasındam bu kadar dua etti mi ki? Bir damla gözyaşı döktü mü acaba?

Bir sürü seçim gördüm hiç 70000 fetih okunsun diyen birini görmedim ben. Diyelim ki Ensar vakfından biri bunu gerçekten yayacak, kurslara iki haber yollar değil 70000 anında 700000 fetih okunur. O yüzden de çok saçma bence ne diye insanlara yalvarsınlar.

Ay valla insanlar bir garip olmuş. Birkaç sayfa önce yazdım ama kimse okumadı sanırım. Bugün İzmir mitinginde sokaklarda marşla beraber küfür eden insanları gördünüz mü? Seviye yerlerde. Bir taraf fetih dağıtırken bir taraf ana avrat söver mi oldu memleketimde. Yok valla bu sefer gerçekten insanlar akıllarını kaybediyor bence.

Vallahi de billahi de ben gördüm... Benim ailemden var.. Biliyorum... Yemin edebilirim.. Topluyorlar... Dua toplanmasında hiçbir sakınca elbetye yok... Olay din elden gider,türbanımız.gider,kuranımız gider demesi... Yoksa duanın ne sakıncası olacak... İnanın sorun dua değil....Bir tarafı dinsiz ilan etmek bu... Ne olursa olsun.. Küfür videosunu görmedim... Ama o da elbette bunun kadar gereksiz bir davranıştır...İkisi de yanlış yani...

Bunu da mı savunuyorsun ya?
Hiç işi gücü yokmuş gibi herkesi durdurup ceza yazdırmaya calısıyor şunun için. Ne gerek var?
Bırak geç git ya cok mu önemli?

Ama işte ncezai müeyyidesi var asıl bir kibir varsa, nasıl bir ego varsa yapamıyor.
Herkes onun karsısında el pençe divan beklemek zorunda ne haddimize padişahımız efendimiz geçiyor.
Evet :-)cezai müeyyidesi var diyor :stop:yalan mı:-) tabiki el pençe durmak zorunda degil .Doğru da değil. Ama cb olmasına gerek yok karsindaki ufak cocukta olsa, köylüde olsa hani biriyle karsilasinca vucüt diliyle saygı duyarsinizya ,görgü kuralıdır bu.Elindeki sigarayi sen normal vatandas olarak biriyle karsilastiginda seni umursamazca icmeye devam etse hoşlanır mısın? Sizde bunu savunuyorsunuz ya:uykucu::ıslık:

T
Turbani kaldirmak ne sacma bir secim vaadi zaten ya hangi akli basinda parti yapar bunu atiyorlar da tutarli atsinlar napcaklar yani milletin basindan basortusunumu alicaklar adamin kardesi tesetturlu zaten yapsa ona yapar

X