Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Kanal İstanbul projesi deyip boy boy reklam yapıyorlar.
Marmara denizini daha da kirli hale getirip bir sürü olumsuz koşullara sebep olacaklarını görmezden gelebiliyorlar çünkü zaten ülke yararına değil kendi yararlarına çalışıyorlar, sadece BİZZZ Yaptık! desinler diye uğraşıyorlar.
Büyük yollar, köprüler, havalimanları...
Bunların işi gücü milletin refahı falan değil.

Vallahi ben razıydım yol, köprü, havalimanı olmasaydı ama bu insanlar;
aç kalmasaydı,
işsiz olmasaydı,
çiftçiler ağlamasaydı,
eğitim adamakıllı olsaydı, mülakatlar kaldırılsaydı,
liyakat olsaydı vs vs bunları isterdim ben.

Betona yatırım yapmak insana yatırım yapmaktan iyi mi yahu niye bu üniversiteler var?
Kapasın o zaman daha da yeni üniversiteler açıyor ya niye açıyor?
Şimdiki iktidarın umrunda değil senin benim gibi insanların nasıl bir koşulda yaşadığı.
Onların umrunda olan şey yandaşları ne alemde. Ne yapsak da Dünya'da nam salsak. Hangi yere torpil lazım acaba kimi kayırsak da her yer bizim adamlarımız dolsun derdindeler.
Hayır yapıyor bir de dün diyor ki"parası olan özel sektörün, Yavuz Sultan Selim köprüsünden geçsin, diğerleri diğerlerinden geçsin. Evet bunu demis. Ne anladık o zaman bu işten. Umarım köprü yabti diyenlerin köprüden geçecek parası vardır ne diyeyim.

Hayır yapıyor bir de dün diyor ki"parası olan özel sektörün, Yavuz Sultan Selim köprüsünden geçsin, diğerleri diğerlerinden geçsin. Evet bunu demis. Ne anladık o zaman bu işten. Umarım köprü yabti diyenlerin köprüden geçecek parası vardır ne diyeyim.
Aaa olur mu canım 16 sene önce evlerimizde fırın, buzdolabı bile yoktu. Yol köprü değerlendirmek ne haddimize.
Geçmem ben zaten o köprüden, yandaşları geçsin hem ancak sığarlar.
Ben İnce'lik yapıciiiiim ve geçmiciiimm.
Söz :KK53:

CHP milletvekili Murat Bakan'ın 18 Haziran günü attığı tweete bakın çok üzüldüm.

Son düzenleme:
Bugün arkadaşlarla iş yerinde oturuyorduk bir arkadaşımız var tarafı belli ama taraf tutmuyor gibi davranır zaten enteresan olan da o neyse. Şu 16 sene önce buzdolabı mı vardı olayı konuşuldu yok dedi Erdoğan onu öyle dememiştir de almışlardır içinden de çarpıtmışlardır ya dedim ben duydum direkt böyle söyledi. Vay efendim İnce'de çocuğu konuşma yaptığı alandan indirmişmiş. Yok İnce daha önce hiçbir görev almamış ülke mi yönetecekmiş derken diyor ki genç birileri yeniler gelsin eee onun tecrübesi var mı hiç yok. Bu adam senelerdir zaten siyasetin içinde.

Ya dedim ben Erdoğan'ın yüzlerce hakaretini söylerim birini denersin denenmişi deneyip olanların daha fazlasını mı yaşamak istiyorsun ne kazandın 16 yıldır. Taşeronduk sözde kadro aldık bu arkadaş maaşımız şöyle böyle olacak memur gibi olucaz şöyle haklarımız olacak diyordu maaş aynı haklar aynı diğer normal kadrodaki işçi arkadaşlarla aramızda dağlar kadar fark var olsun buna da şüküt diyor şimdi de ve gidip boş oy atacakmış tabi ki boş oy atmayacak desteklediği belli. Gerçekten hala neyi savunuyorlar anlamıyorum boş oy atmayı düşünmek ne denektir ya.

Aaa olur mu canım 16 sene önce evlerimizde fırın, buzdolabı bile yoktu. Yol köprü değerlendirmek ne haddimize.

Tabii onlar gelmeden önce köprüde yoktu vapurda yüzerek geçiyorduk karşıya. Çok güzel demişlerdi bir seferinde eski devlet adamlarından biri biz yol köprü yapınca devlet yaptı deniyordu şimdi Erdoğan yaptı deniyor cebinden mi verip yapmış diye. İki tane köprümüz zaten vardı hiç kimsede bunu bu kadar olay yapmadı. Havaalanlarını diline dolamadı. Darbe olunca ilk işleri köprü adını değiştirmek oldu. Atatürk havalimanı kapandı yeni havalimanına Atatürk adı verilsin dedin tık yok şimdi diyor ki mühendisler karar versin sanki sordu daha önceden ee onlarda Tayyip Erdoğan olsun derse öyle mi olacak saçmalık.

Aynen:)) zaten ince ye de sen o diğerinden geç demiş ya...bize öyle der zaten hahha:)))

Yol köprü açılmışken ben başarı olarak görmüyorum köprüleri.Çünkü geçiş ücreti çok pahalı.Millet tercih etmiyor

Size göre iktidara destek veren siyasetçi çıkarcı
Sanatçı yalaka
Sporcu desen aynen hakaretler
Seçmen desen cahil,makarnacı
Asker komutan desen keza aynı şekilde asker olarak görülmüyor,sanki vatanı satmış gözüyle bakıyorsunuz
Sorsanız Erdoğan ayrıştırıyor

Satmadı mı? Sattıklarını sayalım mı şurda? İktidar kendini eleştiren herkesi fetöcü ve terörist ya da pkk lı diye yaftaladığı için kimse gerçekleri söylemiyor? Biz kral çıplak diyoruz .. Siz de ona elbiseyi diktiğini ve ne kadar yakıştığını söyleyen seçmensiniz...fark bu..

Sabah, takvim, Yeniaakit, Yenişafak, haber7 gibi siteler Muharrem İnce'nin 28 Aralık 2014 tarihinde attığı fotoğrafı 15 Temmuz gecesi diye haber yaptı. Bu iftira karşısında "Sözcü linki vermişsin okumam." diyenler neden susuyor?

Sözcü cıss da ondan..

Pazar nabzını yoklamaya gideceğim şimdi,bakayım şu soğanlara..

Sabah, takvim, Yeniaakit, Yenişafak, haber7 gibi siteler Muharrem İnce'nin 28 Aralık 2014 tarihinde attığı fotoğrafı 15 Temmuz gecesi diye haber yaptı. Bu iftira karşısında "Sözcü linki vermişsin okumam." diyenler neden susuyor?
Şu Temmuz ayında kışlık montlarla oturdukları resimden mi bahsediyorsun :KK70:

Aynen:)) zaten ince ye de sen o diğerinden geç demiş ya...bize öyle der zaten hahha:)))
Benim paralarımı geri versin o zaman... 17000 lira vergim çıktı bu ay.. Bunu almasın benden. :))) herkes kendi köprüsünü kullansın o zaman. Adıyaman daki himmet amca köprü mü kullanıyor. Ondan aldıklarını da geri versinler o zaman...
Bunlar daha iyi günler iyi.. yarın bir gün hastaneye de gelmeyin çocuğunuzu okula da göndermeyin olur... sonrası meydan muharebesi.. Adamın istediği bu zaten. Yeterki koltuğundan olmasın..

Canım ben onu sabah paylaştım... Adam 15 temmuzda deri montlu ve ıstaka ile tavla oynuyor :)

X