Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Şimdi bu dogrudur yanlıştır bilemiyorum mutlaka iyi yaptıgı dogru yaptıgı seyler de olmustur ama;
20 sene öncesini anlatmasının amacı ne?

E tamam yapmışsın da bu seni daha kaç sene götürecek?
Kuyrukları bitirdiğine göre 50 sene ona borcluyuz onu secmeliyiz mi dememiz gerekiyor yani?

Ne zaman bitecek borcumuz daha kaç yılımızı ipotek altına aldı kuyrukları bitirdiği, yol ve köprü yaptıgı için?
5 kuşak sonra belki... babadan toruna bunlar..

sinope_ sinope_ okudum haberi orjinal ses kaydının olmaması sebebi ile reddedilmiş.3 senedir devam eden davada neden orjinal ses kaydını getirmemiş avukatlar. O zaman bir ses kaydıda ince icin yapılsa ve orjinali degil kopyası olsa Ve mAhkeme bu kopya ile hukmetse olur muydu? 13 temmuza ertelenmiş sozlu yargilama için.Hayırlısı olsun bakalım

Apolet sökme olayına bu kadar tepki gösteren bir kesim
Şu şerefli Türk Subayı ve silah arkadaşlarının hesabını neden soramadı?

Eki Görüntüle 2159842

mektuppp.jpg

sinope_ sinope_ okudum haberi orjinal ses kaydının olmaması sebebi ile reddedilmiş.3 senedir devam eden davada neden orjinal ses kaydını getirmemiş avukatlar. O zaman bir ses kaydıda ince icin yapılsa ve orjinali degil kopyası olsa Ve mAhkeme bu kopya ile hukmetse olur muydu? 13 temmuza ertelenmiş sozlu yargilama için.Hayırlısı olsun bakalım

İyi de kaydın orijinal olmadığının kararını kim verdi? Velev ki orijinal ve ispatlı... Bu senin kararını etkileyecek mi? Bazıları çaldıysa da helal olsun diyor... Sen de onlardan mısın?

L lamelifAmine paylaştığın şeyleei gördüm. .Havaalanı falan... Bunlar güzel şeyler ve fakat masraf.... Önceliklerimiz farklı şeyler bizim... Hak, hukuk adalet, eğitim,tarım,turizm,kültür, üretim, yatırım ama betona olmayan yatırım...ileride evlatlarımız için iyi yatırımlar yapmış bir devlet... İyi okullar, iyi üniversiteler.... Mezun olduğunda işsizlik korkusu olmasın... Gibi gibi...

Bu da Akp Turkiyesin'de bir cami.. şu an oradayım. Cenazeye geldim. Güneşten kalitesi düşük fotolar. Ama anlaşılıçak durumda. Musalla taşı etrafında yerlerde ıslak halilar ve berbat bir koku. Tenteler açılmıyor güneş tepede ..
Dinimiz aminnn
Videoyu evden yukleyemeğim. Telefondan olmadı.

Şu anki hissiyatım seçimin 2.tura kalacağı yönünde.

Dün Meral Akşener'in attığı tweet ne oldu acaba? Her zaman ki gibi yine akp'den cevap gelmedi mi var mı akıbeti bilen?

Bir de şunu düşündüm, bu sene ki 13. Cumhurbaşkanımız, en yetkili ilk Cumhurbaşkanı olacakmış.
Rte kendi kazdığı kuyuya düşecek gibi görünüyor.
Referandumu da haksızlıkla aldığı için.

Şu anki hissiyatım seçimin 2.tura kalacağı yönünde.

Dün Meral Akşener'in attığı tweet ne oldu acaba? Her zaman ki gibi yine akp'den cevap gelmedi mi var mı akıbeti bilen?

Bir de şunu düşündüm, bu sene ki 13. Cumhurbaşkanımız, en yetkili ilk Cumhurbaşkanı olacakmış.
Rte kendi kazdığı kuyuya düşecek gibi görünüyor.
Berat Albayrak dava açıyormuş Merak Akşener'e o dediğiniz tweet yüzünden sanırım.

X