Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Geçen gün koca başbakan başkasına oy verecekler diye kendi halkını aşağılamadı mı???

Evet....Onlara kalsa ülkenin %50 si mükemmel.. Gerisi hep terörüist.. O yüzden diyorum hep benim cumhurbaşkanım değil diye.. Kucaklamayı bilmiyor ...
Hep ayrıştırma... Kendinden olmayanı hep bi öteleme...

Ülkeyi yönetecek adama bak :KK53:

muharrem inceyi göremedim ben videoda...kel bir adam var yüzü net verilmiyor bile...

Ve bu yapılan terbiyesizliktir...İnce " yüzüklerin efendisi" ni açıklamadan bıraktı...bel altı vurmayadan ( bilen var mı acaba yüzüklerin efendisini) ama siz hala böyle abuk subuk beceriksizce yapılmış videolarla prim yapmaya çalısiyorsunuz....

A aaa beyaz tv deymiş hiç şaşırmadım bu tarz ahlaksızlıklar başka nerde olur zaten.....

Nedense biz siyasilerinizden kardeşlik vaatlerini duyamadık :) Millet ittifakındakiler olarak terörist ilan edildik
Hayır hdp bayrakları ile miting yapınca oldu iş.Demirtasa moral ziyareti yapınca oldu o iş. Biz duyduk hepimizin cumhurbaşkanı olacağım dedigini! ama baksanıza daha burada seçmeni yargilanacaksınız diyor. Buna ne diyorsunuz doğru mudur?

Gece gece yine iktidarın sebep olduğu bir konu geldi aklıma yazmaya üşendim torpil diyeyim siz anlayın.
Ne de olsa bollukta en birinci Türkiye... :KK51:Haksızın yanında olanlarla, haklının yanında olanların ayrıştırıldığı yer Türkiye.
Umarım 3 gün sonra AtaTürkiye'ye kavuşuruz.

Şiiiiişşşt orda kalınız
Haddinizi aşmadan yorum yapınız
had aşılmış ne var bu yorumda anlamadım. Vekil Suriyeli, fareler gibi kaçan diye kastettiği Suriyeli, bahsettiği ülke türkiye.. her yoruma had ayarı yapıyorsunuz; küfür mü, hakaret mi, aşağılama mı, saygısızlık mı, terbiyesizlik mi var benim yorumumda?

İster gece kulubünde eğleniriz, ister camiye gider namaz kılarız. SANANE :halay: Burası ATATÜRK’ün kurduğu LAİK bir ülke. Çok rahatsız olduysan Arabistan’a gidebilirsin
Oww üsluba gel.. Hayırdır böyle bir coşmalar felan :)
Sevmiyorsan git ne demek yahu? Bi öğrenmişsiniz beğenmediysen git bilmem ne.. Siyasi görüşüm ne olursa olsun saygı duyacaksınız. En azından ben öyle yapıyorum. Sizler hep bir koldan Ince taraftarı olarak, geyikler yapıp coşup, karşı tarafı dalgaya alma hakkını kimden aldınız ? Mesele o taraf bu taraf ta değil aslında. Karşıt görüşlere saygınizin olmaması..

Pekala bir insan eğlenir de gezer de tozar da.. Niye çekmeyin diyor o halde :) Neden rahatsız oluyor ?

Hanımlar,
yine üsluplar almış başını gitmiş, gündüz eğlenceli seviyeli atışmalarınızı okurken mutlu olmuştum, benim mi nazarım değiyordur nedir, ne oldu yine size?

Montaj dimi? Kesin montaj... Ah elif ah... Bunlar oldu... Halk tv de çıksa idi napardın mesela?
Ahh sinope ahh.Boylesine birşey tezgahlansa,bu kadar amatörce ortaya çıkar mı? Yapma sen bari yapma birde ncarenot yapmasın .Surada egriye egri, doğruya doğru yazan bi ikiniz varsınız

had aşılmış ne var bu yorumda anlamadım. Vekil Suriyeli, fareler gibi kaçan diye kastettiği Suriyeli, bahsettiği ülke türkiye.. her yoruma had ayarı yapıyorsunuz; küfür mü hakaret mi aşağılama mı, saygısızlık mı var?
Haddinizi bilerek geleceksiniz de o yüzden had ayarınızı düzeltip gelin hadi

muharrem inceyi göremedim ben videoda...kel bir adam var yüzü net verilmiyor bile...

Ve bu yapılan terbiyesizliktir...İnce " yüzüklerin efendisi" ni açıklamadan bıraktı...bel altı vurmayadan ( bilen var mı acaba yüzüklerin efendisini) ama siz hala böyle abuk subuk beceriksizce yapılmış videolarla prim yapmaya çalısiyorsunuz....

A aaa beyaz tv deymiş hiç şaşırmadım bu tarz ahlaksızlıklar başka nerde olur zaten.....
Abuk subuk videolardan kastınız daha önceki paylaşılan videolar sanırım? Mantıklı pek bir video göremedim söyle bir baktım da.. Dalga geçmek ya maksat hani?

Hanımlar,
yine üsluplar almış başını gitmiş, gündüz eğlenceli seviyeli atışmalarınızı okurken mutlu olmuştum, benim mi nazarım değiyordur nedir, ne oldu yine size?
Tabiki de nazarımız değiyor. Ya bide özledigimden değilde saraylım nerde ?:olamaz:

X