Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ben soğan ve patates için demedim genel olarak o videoya olan yorumunuzu bekliyordum ama gelin görün ki yine makara yine kaçak cevaplar:işsiz:
Evet kaçak cevap veriyorum ya da vermiyorum .cevap vermek isime gelmiyor.ben geyiğe geldim buraya.itiraziniz mi var? :kahve:

Yani her konuşmaya başladığım kişiden beklenti içine mi giriyorum sizce? Enteresan bir bakış açısı tabi :deli:
E beklentiye girmediyseniz, neden alıntı yapıp soru sordunuz.Ve sorularınıza cevap vermediğim için hiç bir sorumuza cevap vermediniz :ukala: diye yazıp yazıp durdunuz.Ve en sonunda benimle sohbetin size birsey katmadıği kanısına vardınız?

Şimdiiiiii
Şöyle bir şey var sevgili KK
16 senedir iktidarda olan başka ne yapacaktı da bu millet bu kadar memnun?
Yani hiç mi insan sorgulamaz.
Her şey hastane açmakla bitti mi?
Üniversite açmakla bitti mi?

Hep bir hastane örneği var.
Insanları neyden vuracağını bulmuş adam, var mı aramızda ben hiç hastaneye gitmedim diyen? Yoktur (güzel bir yol oy toplamaya birebir ama yolun sonu geldi, geniş açıdan düşünen insanlar da artık uyandı)

Pekiiiii var mı bu zamanda üniversiteye yerleşip de mezun olunca işim hazır ya da oğlum kızım mezun oldu hemen iş buldu diyen var mı? (torpilliler hariç heeee, dayısı olanlar hariç)

Ekonomi çooohhh eyi diyen var mı?

Özel sektörden hiç bahsetmek istemiyorum bile gittikçe batıyor.
Özel sektörü bitiren şimdiki iktidardır, aksini iddia eden varsa buyursun lütfen.

Göz göre göre neler satıldı, ne yolsuzluklar yapıldı hâlâ millet hastane diyor. Bi de yollar vardı dimi hıhııı:KK51:
E bırakın da bunları yapmış olsun yaaa. Koskoca 16 seneeeee.
İlk iktidar olduğu vakitte doğan bir bebek:emir_bebek: şu an lise 2'ye gidiyor aabbbboooooovvvv :olamaz:

Kim bilir belki de yediği haram lokmalar boğazına takılınca yaptırdığı hastaneler ona yarar, gerçi o helikopteriyle her yere uçabilir.

Yatırımı sadece kendine yaptı, ileride lazım olacak malum son günleri....
:halay:

Evet kaçak cevap veriyorum ya da vermiyorum .cevap vermek isime gelmiyor.ben geyiğe geldim buraya.itiraziniz mi var? :kahve:
Aynen öyle cevap vermek işinize gelmiyor, evet itirazım var sizin gibiler yüzünden ülke şu an bu halde. Fanatikliği kenara bırakıp objektif bir şekilde değerlendirme yapmanız dileğiyle..

E beklentiye girmediyseniz, neden alıntı yapıp soru sordunuz.Ve sorularınıza cevap vermediğim için hiç bir sorumuza cevap vermediniz :ukala: diye yazıp yazıp durdunuz.Ve en sonunda benimle sohbetin size birsey katmadıği kanısına vardınız?
Ben bugüne kadar konuştuğum hiç bir akp'liden sorularıma cevap bulamadım. O yüzden hiçbir akp'liyle konuşurken beklentiye girmem. Beni şaşırtması %0.1 olasılık falan çünkü. Sizi de denedim yani, cevap vermediğinizi gördüm. Sonra "hangisine yetişeyim tamam başliyim bari" falan yaptınız. Gerek yok başlamanıza, zaten katmadınız bir şey dedim :) Böyle :)
Neyse :ukala::ukala:

Ben bunu yasamasam biri anlatsa hayatta inanmazdim kardesim gardiyanlik icin mulakata girdi mulakat sorulari su ;
Allahin 99 isminden 10 tanesi ve anlami
Ebabil kuslari hangi savasta geldi
Peygamberin hicreti sirasinda yanindaki kisiler dahasi var hatirlamiyorum bunlarla mulakatami olur sen dinle ilgili mulakat yaparsin anlarim

Yanlışlıkla imamlık mülakatına girmesin:KK70: Çocuk çağırsan gardiyan olacak bu abi soru sor

bakalım bilecek mi diye .Daha isabetli sorular sorar.

Erdoğan, “Birileri bir fitne fesat kaynatıyor. Bu ne biliyor musunuz? Oyumu Cumhurbaşkanına vereceğim ama parlamento da AK Parti'ye vermeyeceğim. Böyle bir şey olabilir mi? Bu oyunu tezgahı da bozacağız. 24 Haziran'da münafıklar çetesini yere gömeceğiz” dedi
Münafık: İçinden gerçek anlamda iman etmemiş olup, dışından Müslüman görünen kimse, aslî mânâsını değiştirmeden dilimize geçmiş olan münafık kelimesi İslâm toplumu içinde -çeşitli sebeblerden dolayı ve menfaati icabı- kendini Müslüman göstererek Allah'a, Rasûlüne ve mü'minlere düşmanlığını gizleyen kimsedir

Bu çok konuşanlar cevap versin. Ak partiye oy vermeyen münafık mı?
Hiç oy vermedim çok şükür.
4 sayfa geçmiş bu soruya cevap veren olmamış sanırım ol(-a) mayacak ta, ve topiğin ilerleyen sayfaları arasında tozlanan sorular arasında gözden kaybolacak.....

1500 tl altında emekli maaşı da yok dedi..
Acaba bilinçli mi yazıp koyuyorlar önüne diye düşünüyorum. Şehit Halisdemir in kabristan ziyaret ile attı tuttu hakeza..
Bir tuhaflık var sürekli yalan yanlış beyanatlar veriyor...

Etrafında adam da kalmadı.Yola çıktığı bütün arkadaşlarını yolda bıraktı.Ona karşı sen yanlışsın

bu doğru diyenleri harcadı hep.Olanlarda ne dersen o diyenler.

Hadi diyelim ki her şeyin sebebi dış mihraklar... mutfağımıza kadar girebilmiş dış mihraklar...bu bi insanı nasıl endişelendirmez nasıl sorgulatmaz ? nasıl bi ülke haline geldiysek dış mihraklar her şeyimizle oyuncak gibi oynuyor kimse de dur diyemiyor vayy bee

X