Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Yok bütün fetöcüler içerde değil henüz.... Anladınız siz onu da neyse... Bakın bilmem kaç bininci sayfa olmuş....İşte biz bunları hep anlattık... Böyle çarşaf çarşaf destansı destansı anlattık... Geç kaldınız... Hastanelerden kesenize para, köprülerden kesenize para aktarılıyorsa haklısınız... Zira bizim keseler hep boş....Fabrika lazım biraz....Üretim lazım... Eğitim lazım... Üretmeyince patates yrut dışındam ithal edilir... Nerde afyon patatesi...? Neyse yine uzattım.. Çok konuştuk biz bunları ..
Sukur hakkım neyse o gelir cebime fazlasindada gözum yok

Bugün Sayın İnce'nin resepsiyonist bir emekçiye ettiği küfürler ortaya çıktı.
*İnce arıyor ve resepsiyoniste senin ağzına s... it oğlu it, seninle yarın uğraşacam, vs vs gibi ağza alınmayacak şeyler söylüyor, resepsiyonist ise sayın vekilim ben size hayranım sizi seviyorum nasıl böyle konuşuyorsunuz diyor fakat İnce halen it oğlu it diye sövmeye devam ediyor.*
Velhasılı bir emekçi garibanı mevkisi ve yetkisini kullanarak eziyor eziyet ediyor.
Kimi muhalifler kesinlikle montaj diyor.
Kimisi resepsiyonist hak etti zaten provake etti ve gülerek konuşuyor diyor. Fakat cb adayı bir milletvekili gelip bana küfretse herhalde bende ya güler ya da ağlardım zira tamda gülermisin ağlarmısınlık bir durum. Kaldıki resepsiyonist cidden provakatör olsada İncenin bu şekilde davranması nasıl kabul edilebilir???
Kimi muhaliflerde Erdoğan da şöyle yapmıştı bunu yapmıştı diyor. Peki bir ayıbı başkasının ayıbını çıkararak örtmek de neyin nesi...
Diğet kimi muhalifler ise duymadım görmedim bilmiyorum modundalar.

İnanmayan araştırır öğrenir.

Hatta İnce bu sabah Fox tv sabah haberlerine bağlandı ve kendisine bu kayıtlar soruldu. Ve verdiği cevap aynen şu: "erdoğan'ın para sıfırlama kayıtlarına inanıyorsanız bunada inanın"
Şimdi bundan ne anlamamız lazım?
Muhalifler yıllardır bu para sıfırlama mevzusunu konuşur durur. Fakat adayları İnce'ye göre kendisi bir emekçi garibana küfür etmedi ve bu ses kaydı montaj ise Erdoğan'nın para sıfırlama kaydıda montaj. Yok Erdoğan'nın para sıfırlama kaydı gerçek ise kendiside emekçi emir kulu bir garibana hakaret küfür etmiş mevkisi ve yetkisi ile onu ezmiştir.
Seçim size ait.
Bugün bunu yapan Allah korusun seçilirse kim bilir neler yapar....

*İnce arıyor ve resepsiyoniste senin ağzına s... it oğlu it, seninle yarın uğraşacam, vs vs gibi ağza alınmayacak şeyler söylüyor, resepsiyonist ise sayın vekilim ben size hayranım sizi seviyorum nasıl böyle konuşuyorsunuz diyor fakat İnce halen it oğlu it diye sövmeye devam ediyor.*
Velhasılı bir emekçi garibanı mevkisi ve yetkisini kullanarak eziyor eziyet ediyor.
Kimisi resepsiyonist hak etti zaten provake etti ve gülerek konuşuyor diyor. Fakat cb adayı bir milletvekili gelip bana küfretse herhalde bende ya güler ya da ağlardım zira tamda gülermisin ağlarmısınlık bir durum. Kaldıki resepsiyonist cidden provakatör olsada İncenin bu şekilde davranması nasıl kabul edilebilir???
Kimi muhaliflerde Erdoğan da şöyle yapmıştı bunu yapmıştı diyor. Peki bir ayıbı başkasının ayıbını çıkararak örtmek de neyin nesi...

Hatta İnce bu sabah Fox tv sabah haberlerine bağlandı ve kendisine bu kayıtlar soruldu. Ve verdiği cevap aynen şu: "erdoğan'ın para sıfırlama kayıtlarına inanıyorsanız bunada inanın"
Muhalifler yıllardır bu para sıfırlama mevzusunu konuşur durur. Fakat adayları İnce'ye göre kendisi bir emekçi garibana küfür etmedi ve bu ses kaydı montaj ise Erdoğan'nın para sıfırlama kaydıda montaj. Yok Erdoğan'nın para sıfırlama kaydı gerçek ise kendiside emekçi emir kulu bir garibana hakaret küfür etmiş mevkisi ve yetkisi ile onu ezmiştir.
Seçim size ait.
Seçim bize ait. Bir tarafta sinirle küfreden biri. Diğer tarafta devletin milyonlarını ayakkabı kutusuna sıkıştırıp götüren biri. Seçim yapıyorum. #TAMAM

Sukur hakkım neyse o gelir cebime fazlasindada gözü8n yok

Ama senin olanı senden alıyorlar vergilerle ... Sen nerde yaşıyorsun şehir olarak bilemiyorum ama bu yapılam tüm köprü ve yolların parası senden çıkıyor... Şehir hastaneleri hasta garantili yapıldığı için sen o şehirdeki hastaneye gitmesen bile o vergilerle senden alıyorlar.... Havalimanı uçma garantili... Ama uçağa binmesen de vergilerle senden alacak... Alıyor da...

Arkadaşlardan biri Erdoğan’ın eski bir videosunu bulup atmıştı, dış güçler ile ilgili. Mesela onu görmezden geldiniz
E biz onları cok izledik çok konuştuk. Benim patates ve sogan mesajıma karşılık yükledi onu.Bende buna ne deyim dış güçler deyim bari dedim :halay:Sizlerin genelde dalga geçmeye çalıştığınız argümanlarla cevap vermek istemiştim halbuki:KK55: sogan ve patates üzerinden siyaset konuşmak isteyince ne yapmamı bekliyordunuz yani:uykucu:

Seçim size ait.
Gelde anlat anlatamazsın ona bakarsan chp standına bir bayan şehit annesine nasıl saldiriyor bumi vicdan bumu sahiplik daha seçilmeden herşeyi yapıyolar allah korusun

Sizinle konuştuktan sonra bana bir şey katmadığınız yargısına varamıyor muyum?
Varıyorsunuz iste .Varmak icin önce konusmak konusmak icin beklentiye girmek gerekmez mi?Amacsız mı konuştunuz benimle.Bende size birsey kattığımı düşünmüyorum. Size birşey katma amacıda gütmuyorum zaten.

E biz onları cok izledik çok konuştuk. Benim patates ve sogan mesajıma karşılık yükledi onu.Bende buna ne deyim dış güçler deyim bari dedim :halay:Sizlerin genelde dalga geçmeye çalıştığınız argümanlarla cevap vermek istemiştim halbuki:KK55: sogan ve patates üzerinden siyaset konuşmak isteyince ne yapmamı bekliyordunuz yani:uykucu:
Siz dış güçler dedikten sonra o video kondu ve o videoya yorum yapmadınız. Vay be, bilmesek inanacağız :KK70:

Ben soğan ve patates için demedim genel olarak o videoya olan yorumunuzu bekliyordum ama gelin görün ki yine makara yine kaçak cevaplar:işsiz:

16 senedir bu ulkede ne yapildi sorusuna icinde yol kopru ve kuyruk gecmeyen tek bir cumle duymadim gercekten bunlarlami kalkindiracaz bu ulkeyi veya gelecek nesil icin dusundugunuz gelecek bu mu daha ne kdr bekliycez iktidara geldiklerinde dogan cocuklar 20 yasina yaklasti elle tutulur ne var biyerlere sakladiniz da surpriz yapip cikarticakmisiniz:)

Varıyorsunuz iste .Varmak icin önce konusmak konusmak icin beklentiye girmek gerekmez mi?Amaccizmı konistuniz benimle.Bende kattığımı düşünmüyorum. Size birşey katma amacıda gütmuyorum zaten.
Yani her konuşmaya başladığım kişiden beklenti içine mi giriyorum sizce? Enteresan bir bakış açısı tabi :deli:

X