Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
kendi kendine yapilmadi bu iktidar yapti inşallah yine secilecek ben buraya yazıyorum
bos bos konusmaya gerek yok

Yakıştıramadım ne demek "boş boş konuşmaya gerek yok"
Siz nasıl bu ülkenin vatandaşıysanız bende bu ülkenin vatandaşıyım ne eksik ne fazla!
Dediğiniz gibi yeniden seçilebilir mevcut iktidar ama bu eleştirmeyeceğimiz, konuşmayacağımız anlamına gelmez.
Bu iktidar döneminde yollar duble yol oldu, köprüler yapıldı, hava alanı yapıldı, üst-alt geçit yapıldı tamam.
Soruyorum bunlar tüm halka hitap eden çalışma mı? Sen batıya yol yapıyorsan doğuya da yapacaksın?
Sen gerek olmayan yere battı-çıktı yapmayacaksın ihtiyaç olan yere yapacaksın?
Sen 9 ay sis olan bir yere hava alanı yapmayacaksın, sen düz zemine hava alanı yapıp sel basmasına sebep olmayacaksın?
Sen ülkenin eğitim ve üretim seviyesini atlayıp, uzun vadeli yatırımları es geçip, gözler görsün diye yol köprü yapmayacaksın.
Ve en önemlisi bir bütün olan ülkeyi ayrımlaştırıcı dil kullanarak kutuplaştırmayacaksın!

En azından önceliğin bunlar olmayacak? Yapılan eleştiriler bunları niye yaptı diye değil, öncelik bunlar değildi eleştirisi!!!

Sömürmeye devam etsinler bakalım vicdanınızı da dininizi de vatanseverliğinizi de....siz de buna alkış tutup huzur içinde yaşamaya devam edin...ama maalesef bundan rahatsız olan, artık aymış gözü açılmış öyle büyük bir kitle var ki...ve bugün olmasa bile artık susmayacaklar...

Burası sampiyonluk maçı havasına bürünmeden kalın selametle...

Mesele vatan mesele çocuklarımın geleceğı o yuzden uyanık olmak zorundayım, anlamak anlatmak zorundayım...sizlerin de öyle yapmanızı dilerim...

He bişey daha var iki gündür sosyal medyada dolaşan, mükerrer ( fazla) oy kullanan kadın tutuklanmış...iki kere oy kullanmanın yasal doğru olmadığını bilmiyordu dedim ama insanlar nelerin farkında değiller çok normal....Allah sonumuzu hayır etsin

patates sogana dönmüş konu eskiden bir gecede geliyordu zamlar bunu unuttunuz galiba
Sanırım yoğunluktan gözden kaçırdınız, soruma cevap alamadığımdan tekrar soruyorum.
Hangi dönemden, hangi yıl aralığından bahsediyorsunuz? Merak ettim araştıracağım da o yüzden bir veri lazım:)

Yapıldı da bütçeden mi yapıldı hepsi borç torunlarımız dahi ödeyecek. Keşke para olsaydı olanla yapılsaydı. İnsan nasıl övünür bununla anlamıyorum. Şimdi 1600 TL maaş alan babanız boğazda yalı aldım krediyle dese ne dersiniz nasıl ödeyeceğiz.
Bu soruyu sorun ne olur... Nasıl ödeyeceğiz.

Babam aklını peynir ekmekle yemedi yani ben öyledir diye düşünüyorum yoksa ayvayı biz yeriz, miras borçtan ibaret olur
Anlayanaa:)!!

Anayasayı çiğneyerek belirlenen seçim gününün dayanılmaz sonucu Ama kimin umurunda ki üniversite sınavı falan, amaan
İnce'nin bir sözü vardı : "Seçim için sınav tarihi değiştirilmez.Sınav için seçim tarihi değiştirilir."Ama nerdee onlarda bu akıl.İnsanlar bir yıldır hazırlanıyor mu ediyor mu umurlarında değil.

daxi,
inanmayacaksınız belki ama ben duygularını saklamadan yaşayan biriyim o yüzden benim için hala kimin nasıl giyindiğinin, hangi partiye oy verdiğinin, hangi ırktan, inançtan olduğunun önemi yok, kızıyorum muyum bazı şeylere, evet kızıyorum, kızıyorum da kırılıyorum da üzülüyorum da ama yine de ülkemin insanlarını seviyorum, bir gün herkesin birbirini yeniden seveceğini umut ediyorum, öfke hepimizi yok ediyor, tüm kötülükleri sevgiyle yenecekmişiz gibi geliyor bana, belki çocukça, belki ütopik ama ben yüreğimi karartmak istemiyorum, kararttıkça masum kalan bir yanım varsa yok olacak gibi geliyor çünkü.

O filmi seyrettim diye hatırlıyorum, ismi de konusu da hiç yabancı gelmedi.

İnsan insan olmayı hatırlayıp karşısındakine de insan gözüyle bakarsa bu ayrım gayrım olmaz. Kişi kendisi için ne istiyorsa başkası içinde onu istemeli. Ama ülkemizde maalesef öyle bir ayrım oluştu öyle çıkarcı düşünce oluştu ki nasıl düzelecek bu düzen bilmiyorum. Toparlanmak en az 20 yılı bulacak oda hep birlikte çaba harcarsak bu da zor gözüküyor baksana eleştiriyi bile küfür olarak algılıyorlar.
Millet siyasiler yüzünden yeri geliyor akrabalarının ailesinin kalbini kırıyor.
Benim kardeşimin ibadet inancı benden farklı, siyasi görüşü benden farklı! Türkiye kalıplarına göre dindar bir insan.
Ben sosyal demokrat bir insanım Allah inancım var ama ibadet kısmında inancım farklı, eşimin ise siyasi ve dini görüşü tamamen farklı!
Ama biz bir araya geldiğimizde insanca birbirimizi eleştirip, şaka yoluyla laf sokarız ama asla kalp kırıcı bir şey söylemeyiz çünkü biz bir aileyiz. Toplumda böyledir ama aile bireyleri şuan kendi halinde inşallah evinde tek çatı altında toplanır ve bir olurlar.

Rica etsem soruma cevap verebilir misiniz?
Yine gözden kaçırdınız sanırım! Bu sefer de gözden kaçarsa kasıt arayacağım. Şu yılları gerçekten merak ettim, bilgim yok, öğrenmek istiyorum.
Bende birçok sorunun cevabını istedim hiç cevap gemledi sende bekleme:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…