Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Ahretliğime bakın hele pazara giderken bile sükseli, ben de 2 çeker son model arabamla gidiyorum

Eki Görüntüle 2158592

Onun adı bile var limuzin diyorum kendisine buda benimkinden migrostan almıştım

Ayyy vallahi korktum abla yahu:) şurda kalmış kaç gün... Ban alcam diye ödüm koptu:) Şahısa ait değil diye paylaştım:) bir taraftan yemek yapıyorum bir taraftan aklım burda:)

Geçti artık ben bile tedirgin olmuştum :))

Ayyy vallahi korktum abla yahu:) şurda kalmış kaç gün... Ban alcam diye ödüm koptu:) Şahısa ait değil diye paylaştım:) bir taraftan yemek yapıyorum bir taraftan aklım burda:)
:))) numara paylaşımında niyete bakıyoruz, belli bir maksat amaçlanarak paylaşılıyorsa uyarı veriliyor ama senin niyetin belli, kasıt veya belli bir amaç güdülmemiş, bu durumda uyarı ağır bir yaptırım olurdu.

Buyurun ahlaksızlığa.

https://odatv.com/secimin-ilk-usulsuzlugu-yakalandi-19061855_m.html

Bu ülkenin en büyük problemi ahlak. Ahlak bitmiş bu ülkede. Ne yaparsak yapalım bunlar gitmediği taktirde bu ülkeye ahlak gelmez...
Al işte, sen o Belçika da oy kullanıyorsun, hiç diyormusun acaba oyumu çalacaklarmı! Nerde hile yapacaklar! Yine bi düzen cevireceklermi!
Yook çünkü onlar çoğu ateist ve namuslu ahlaklı insanlar...
Gittiğiniz ülkeleride pisliyorsunuz
Yurtdışı seçmen saçmalığını işte buyüzden getirdi akepe...

Ayyy... Hayatta yapar mıyım?? Ne işim olur reklamla bilmem neyle benim:) Burda bir sürü insnala fikir alışverişi yapmak çok güzel oluyor...Seviyorum burayı.. Bazen sinirlere hakim olamıyoruz.. O ayrı.. Zaten cezamı çekiyorum... Kaç kere 5 gün ban aldım şu topikte.. Ama böyle bir şey için almış olsaydım gerçekten üzülürdğm.. Hani numara paylaşınca baya suçlu hissettim kendimi.. Neyse ki geçti.. İlgine teşekkürler :)

Cumartesi saat 13 Maltepe Muharrem İnce .

Cumartesi saat 14 Kartal Meral Akşener.

Bu iki insan da tarihi bir mitingi hak ediyor.Direndiler, mücadele ediyorlar, boyun eğmiyorlar.

Hayatımda bırak mitinge gitmeyi , niyetlenmedim bile.Ama kısmet olursa cumartesi gidicem.

Bu performansa destek vermek gerekli.Hak ettiler.

Gidemedim ben
Ama halk arenası programına gitmiştim
Bu sefer TAMAM
Olsun ne farkeder.. Gönlümüz orda.. Büyük istanbul mitingine gidebilmeyi çok isterim ama biz taaa nerdeyiz.. Arabamızda yok... Çocuk da var.. Sanırım gidemeyeceğim....Ama gönlğm elbette orda.. :)

RTE'nin mitingini izliyorum Muharrem İnce'nin mitinginden sonra.
Konustukları, bahsettikleri...
Hicbir vaat yok sadece saldırı üzerine yapıyor konusmasını.

Yok İnce Edirne'dekini koşa koşa ziyaret etmiş, yok Pensilvanyadakine bilmem ne yapmış cart curt.
O da biliyor kendi seçmeninin zaten umrunda değil vaat maat.
Şapkamı koysam oy verirler diye düşünüyor.
Ben de öyle düşünüyorum işin üzücü yanı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…