Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Menderes asılırken sen nerdeydin bay İnce diyen Erdoğan'a portakal da vitamindim cevabını vermesini bekliyorum
Mesela tayyip erdogan yada binali basarilimi sizce ? Ben basari neye gore belirlenitor onu ogrenmek istedim

Nfk ile karsilastirilmasi icin ohooooooooo.
Nfk bir seyleri yasamis ve iman uzere olmus biri muaaarreemi secimden sonra gorcez. Olmus hemde tove uzeri olmus biriyle, dini siyasete alet eden birinin karsilastirilmasi ne yaman celiski????

Nfk bir seyleri yasamis ve iman uzere olmus biri muaaarreemi secimden sonra gorcez. Olmus hemde tove uzeri olmus biriyle, dini siyasete alet eden birinin karsilastirilmasi ne yaman celiski????
Dini siyasete Muharrem İnce mi karıştırıyor ??
Ciddi misin

Karşılaştırma yapmadım.. Tekrar okuyun öyle konuşalım...
İnsanları önyargı ile suçlayıp sonra da şu yorumu yapmak... gidin işinize ya valla..
Yorumu yolladım dakikasında cevap verdiniz. Okumadınız bile yahu..

İnce erotik şiir yazmış diye ben eleştirmedim ayrıca ne yazdığından bile haberim yok ki ne yazarsa yazsin cinsellikte hayatin bir parçası bana çok tuhaf gelmez açıkçası uzaklardan gelmedim şuan müsait olduğum için yazabildim tamamen tesadüfi bir durum ayrıca fikrim olduğu bir konuda vaktim olursa denk gelirse yazıyorum zaten sadece bu vesileyle hemde bayramınızı kutlamak istemiştim yanlışmi oldu ....

Erdogan yasiyor. Muaarrem somuruyor . Daha gecen adam viskiyle geziyordu. Bugun hergun cuma kilarim,hafiz olcektim bla bla...

Neyse ya hep aynisiniz.
yahu sizene sizene adam içki içer namaz kılar sizene hem çalıp hem namaz kılan göze batmıyoda içki içip aday olan mı gözünüze batıyo Muharrem yazarken dikkat et biz Erdoğan yazarken adıyla dalga geçiyo muyuz

İlle ölmüş adamın arkasından konuşturacaksınız insanı...
Dönemin Başbakanına yazdığı mektup ;

“müsteşar bey’den 2500 lira ve ‘mecmuanı çıkar da görelim ve sonra yardım edelim’ cevabı aldım. ilk defa bir itimatsızlık sezer gibiyim. ben parayı alır da mecmuayı mı çıkarmam veya çıkarırım da uygunsuz bir istikamet mi tutarım? ben ki her şeyi uğrunuza riske etmiş, her defa mükemmel eseri vermiş ve bu kadar tecrübe ve çileden geçmiş bir adamım.”

" benim yaptığımı yapanlara hükümetler ve rejimler servetlerini ve nimetlerini yağdırır. bütün bunlara karşı 15 bin lira zarar çarpıtılmış ve daha nice kasıt vesabotaja karşı yalnız bırakılmış olarak sürünmekteyim. haftalardır ankara’nınbu hücra ve münzevi otelinde cinnet buhranları içinde çırpınmaktayım. bütün istediğim zarara birkaç bin zamla 20 bin lira temininden ibarettir. bunca muvaffakiyetten sonra uğratıldığım bu hal ve düştüğüm şeref kırıklığı hayatıma mal olabilir.”

“reklam ve sair ihtiyaçlarım için 10 bin lira lütfedilirse... ayda 6 bin lira tahsis olunursa... akis, kim, form gibi mecmuacıklarla bütün muhalefet matbuatınısaf fikirle çürütücü, muazzam bir içtimai ve edebi, ideoloji, bina edici veyüreklere nüfuz edici bir mecmua kuracağıma emin olunabilir.”

bir de uzun uzun yazmışsın

Tabi ki yanlış olmadı... Sizin de geçmiş bayramınız kutlu olsun...
Hep mağduriyet bir tarafa dokununca gelmiş olmanız tesadüfünden bahsettim..
Değilse değildir...

Bir kaç sayfa geriye giderseniz :))

İnce sağolsun farklı farklı bir sürü malzeme veriyor paylaşılıyor zaten burada ama görmek istemeyen görmüyor
yahu siz şuna vermek istemiyoruz akpden başkasına biz her hatasına kabulüz deyin o zaman bende bişey demiycem tayyip 16 sene ne hata yaptıysa vicdanınla evet yaptı içim rahat gene vercem oyumu diyo musun
baykal konuşmayı bilmez kılıçdaroğlunu dinden vurdunuz istemediniz inceyi viski içiyo ya bırakın işinze gelmiyo

Erdogan yasiyor. Muaarrem somuruyor . Daha gecen adam viskiyle geziyordu. Bugun hergun cuma kilarim,hafiz olcektim bla bla...

Neyse ya hep aynisiniz.
Din din din diyorlar ama Muharrem in ağzında her mitinginde din üzerinden konuşuyor
Nabza göre şerbet veriyor sanırım
Birde akp pkk muhabbeti yapıyorlar geçmiş yıllara dönük
Niye o kadar uzağa gidiyorlar ki bi kaç haftalık olay seloya özgürlük naraları atılıyor mitinginde azcık oralara kulak versinler
Suruçta öldürülen 3 akp li vatandaşı kimse daha ağzına almadı
Görün işte İnce’nin mitingi onlarla dolup taşar
Akp ye tahammül edemezler çünkü kuyruklarını kıstırdı
Yakınlık deresi ortada

Tabi ki yanlış olmadı... Sizin de geçmiş bayramınız kutlu olsun...
Hep mağduriyet bir tarafa dokununca gelmiş olmanız tesadüfünden bahsettim..
Değilse değildir...

Bir kaç sayfa geriye giderseniz :))
Necip Fazıl mağdur bir insanmidir?hicde degil bence birincisi
İkincisi en son nereden dahil olmuşum konuya baktım şimdi Sivas olaylarıymis orada mağdur edilen ben değildim sadece kendi mağduriyetlerimle ilgilendigimi nereden cikardiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…