Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Cancağızim hdpli kankalarini urkutup korkutmak kacirmak istemiyorlar.
Simdi basliyacaklar baris surecinde kol kolaydiniz diye. Ama o zaman barış sureciydi ve bu bir devlet politikasiydi. Simdi gzli gizli bir kankaliklari var ki Diyarbakirda gozuktu resmen.

Nfk ile karsilastirilmasi icin ohooooooooo.
Nfk bir seyleri yasamis ve iman uzere olmus biri muaaarreemi secimden sonra gorcez. Olmus hemde tove uzeri olmus biriyle, dini siyasete alet eden birinin karsilastirilmasi ne yaman celiski????
Dini siyasete alet eden biri mi??? Hiç güleceğim yoktu. Buna siz mi bozuldunuz şimdi?

Hanimefendi NFK dan gr haberleri yok sirf kendi adaylari erotik siir yazdi diye cirpinisa gectiler ellerine NFKyi aldilar ama cok yanlis adam sectiler. Siirleri eklerdim ama banlanabilirim sozlerden.

O zamanı eleştirip misliyle hareket edilince de eğreti duruyor üzerlerinde

Aman sonra kandirildik derler ortamlarda olur biter. Kandirilmak sadece bir kesime özgü olmamali

Niye bozulsun ayol herkes yapıyor işte sizin cb da yapıyor eleştirmeyin o yüzden
Yada iki tarafı eleştirin

Çok şükür anket hala Chp yi açık ara önde götürüyor

Rahatladım biraz , neticede burada ne çıkıyorsa tersi çıkıyor şükür
gerçekler sonra canını acıtmasın ne malum bu seçimde gene akpnin alcağıgerçi daha yeni pariste oy kullancak adama alttaki parti mührüne hazır akp basılmış pusula vermişler adam itiraz etmişte belli olmuş

Necip Fazıl mağdur mu demişim ben ? Ölüler üzerinden bugün yaratılan mağduriyet eksenli bir şey yazmışım...
Son 1 kaç günü okursanız belki anlaşabiliriz..
İnce'ye de siz hakaret ettiniz de dememişim...

Yooo bilakis baris diyen silahsiz Kürtlere bakin pkk ve hdp kim gosterdik. Kandirildigimizi kim dedi. Nasilda gomduk onlari o tunellerine .
yahu madem ince bu kadar suçlu şuan demirtaşa adaylığa devlet niye izin verdi niye benim oturduğum yerde demirtaşın resimleri hdp bayrakları var buna engel olsun o zaman

Ooooo kanka ,sen burada mıydın ? bana mı muhalefet oldun sen
Boşver siyaseti ya ,gel sen çal ben söyleyeyim
Pazar günü sana sütlü kahve söylerim,belli olmaz gerçi belki sen bana söylersin nasip

MUHARREM İNCE BUGUN HATAYDA biraZdan mitinge gidecegim

Niye göstermiyor o zaman o diplomayı..
Soruyorum sana...
Muhalefet o kadar dedi göster diplomanı diye...

Nfk ile karsilastirilmasi icin ohooooooooo.
Nfk bir seyleri yasamis ve iman uzere olmus biri muaaarreemi secimden sonra gorcez. Olmus hemde tove uzeri olmus biriyle, dini siyasete alet eden birinin karsilastirilmasi ne yaman celiski????

Dini sizler kadar alet eden yoktur merak etmeyin ..

Erdogan yasiyor. Muaarrem somuruyor . Daha gecen adam viskiyle geziyordu. Bugun hergun cuma kilarim,hafiz olcektim bla bla...

Nolmuş viski içiyorsa dokundumu hepinize...

Neyse ya hep aynisiniz.

Ban almayacağım şurda bir kaç gün kaldı.................................. La havle diyorum.... İnsanları acaba bu içki içiyor kesin dinsizdir, bu açık giyiniyor kesin yolludur gibi yaftalamaları bırakın yahu... Camiye imam seçmiyoruz... Ülkeye cb seçiyoruz...Sizin Muharrem İncenin viskisinden ve şiirlerinden konuşacak başka bişeyiniz yok mu? O taciz davasında muharrem incenin dokunulmazlığım kaldırılsın yargılanayım diye kendini yaçırttıpunı 1057645544455575555kere yazdık...Allahım kendimi güldür güldür programındaki şevki hoca gibi hissediyorum yahu...Receo Tayyip Erdoğan söylesin o zaman meydanlarda.... Niye söylemiyor? Çünkü yalandan dolandan ibaret.. Çamur at izi kalsın falan filan... Ülkeyi din maymununun eline verecekti az daha da millet sokaktan topladı ülkeyi... Ben şunu şuraya yazıyorum eğer birgün erdoğan ben fetullah gülen ile barıştım desin siz de alkışlamazsanız ben de insan değilim .. Allah fırsat vermesin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…