Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Menderes asılırken sen nerdeydin bay İnce diyen Erdoğan'a portakal da vitamindim cevabını vermesini bekliyorum
Kendisi 1954 doğumlu, tek partili dönemde okuduğunu iddia etmiş bir şahıs Muharrem Ince 1964 doğumlu, adam Menderes asılırken doğmamış bile. İnce'yi de kendisi gibi zaman makinesinden gelme sanıyor galiba

Kendisi 1954 doğumlu, tek partili dönemde okuduğunu iddia etmiş bir şahıs Muharrem Ince 1964 doğumlu, adam Menderes asılırken doğmamış bile. İnce'yi de kendisi gibi zaman makinesinden gelme sanıyor galiba

Hiç şaşırmadım her örneğinde böyle tarih bilmeden etmeden verdiği yüzlerce örnek var böyle çelişen ama karşısındakiler de tarih bilmediği için her ne söylüyorsa zaten alkışlıyorlar hatta ne söylediğini dinlediklerini bile sanmıyorum ne de olsa alkışlamak için geliyorlar

Ey gidi evde soğan var üstelik gidip patateste alacaksın.Loto falan mı vurdu???

Lotom kocam ayol,dur daha domatesi demedim ondan da alacam

Tek partili dönem 1950 yılında bitmişti,zaar yılları karıştırmış aplası..

Tarihi payitaht ve diriliş ertuğrul dizisinden öğreniyorlar. Henüz cumhuriyet sonrası bir dizi çekilmedi, çekilirse(ki hiç sanmam) ancak o zaman öğrenirler. Gerçi ögrenseler bile suç yine o zaman doğmamış olsa da kesin kılışdarındır

Alın parayı vurun tokadıııı

Emekli cukkasını aldık sandıkta güzelcene furacam tokadı

Danışman hazırlar reis okur hayatım..

Abla zenginmişsin o zaman pazar araban da vardır senin
Sevabına bana da 3 kilo pattis alır mısın? Sıkıştırıver arabanın kıyısına. Valla nasıl üşeniyorum gidip almaya

Hahahahaha peynir demeye korkuyom artıkın,arabam bile var adıda limuzin vallahi bak isim taktım ona ne yükler taşıyor bir bilsen damatta öğrendi adını gülüyor

Günaydınlar @Truman Show bugün pazarın nabzını tutacam yine

Amann canım pazarun nabzını tutucam derken senin nabız yükselmesin dikkat et. Hamileyim aman her meyveden alalım derken 60-70 tl bırakıyoruz sadece meyveye artık gerisini sen düşün. Dometesin yanına yaklaşılmıyor. Alamayan var ki alamaz zaten nasıl alsın. Amaa Atv ,A Haber ,Beyaz Tv aç enflasyon yok, millet pazar fiyatlarından gayet memnun daha azı da olmazmış zaten herhalde toplayıp getirip röportaj yapıyorlar hayret ediyorum.

Sağlıcakla kucağına alırsın inşallah bebeğini,ne süreçlerden geçtiğni biliyorum çok sevindim bebeğinin olacak diye
Domates cidden pahalı,hele akşama doğru yerden sebze meyve toplayanları görünce yutkunuyorum..

Hahahahaha peynir demeye korkuyom artıkın,arabam bile var adıda limuzin vallahi bak isim taktım ona ne yükler taşıyor bir bilsen damatta öğrendi adını gülüyor
Vallahi mi limuzin

O zaman sen doğuştan zenginsin abla
Peynir, pattis, soğan, limuzin hepsini bir günde görüyorsan

Hayırlı pazarlar ablacım
Aman haa 1₺ lere dikkat

Emekli cukkasını aldık sandıkta güzelcene furacam tokadı

Danışman hazırlar reis okur hayatım..

Onun konuşmalarının azameti promter bozuluncaya kadar biliyorsun geçenlerde öyle bozuldu da kalkaldı kem küm ede ede el kol hareketleriyle tek laf diyemedi ezbercilik işte oradan okuyor okuyor gidiyor bir de son reklam filmini gördün mü yine vatan millet sakaryaya girmiş sıkışınca hemen nasıl da başvuruyorlar ne kadar samimiyetsiz ne kadar hissiz inan kendileri bile şaşırıyordur yahu ne olaylarımız ayyuka çıktı bu halk hala oy veriyor diye

Dün
Maydanoz
Melisa çayı
6lı soda
Tavuk
Sarımsak
Yaş mama kedime
Aldım kasada şok oldum 53 ₺. Vallahi bir poşet dolmadı

Vallahi mi limuzin

O zaman sen doğuştan zenginsin abla
Peynir, pattis, soğan, limuzin hepsini bir günde görüyorsan

Hayırlı pazarlar ablacım
Aman haa 1₺ lere dikkat

Bir gün eşim mercedesi de al dedi,dedim ona mercedes deme kalbi kırılır limuzin o limuzin dedim
Gönlüm zengim benim yaa cebim zeng,n olsa kaç yazar

Sağol şekercim kargo bekliyorum o gelsin geç saatte gidecem bakalım..
1 olayına devam direnişim devam ediyor

Sağolasın inallah az kaldı bizde özen gösteriyoruz haliyle ve inan hani durumumuz biraz iyi olmasa mümkün değil bu şartlarda hamile kalıp çocuk büyütmek daha şimdiden anlıyoruz herşey ateş pahası bebek kıyafetinden mobilyasına araç gereçlerine kadar sürekli indirim takip ediyoruz daha uygununu nereden bulabiliriz diye. Almanya'da akrabalarımız var bazı şeyleri onlardan rica ettik orada baya ucuz çünkü aynı markalar. Mamalara bezlere hiç değinmiyorum ne yapsın bebekler bezsiz mi dolaşsın yoksa eskisi gibi elimizde bez mi yıkayalım sonra da yap 3 çocuk Allah rızkını verirmiş nereden gelecek acaba gökten mi yağacak?

Reklam filmini görmezmiyim hiç parmak ilerde..

Dün
Maydanoz
Melisa çayı
6lı soda
Tavuk
Sarımsak
Yaş mama kedime
Aldım kasada şok oldum 53 ₺. Vallahi bir poşet dolmadı

Yok anacım dolmaz o poşetler.
Ancak cüzdan boşalır..

Evet, gönlün zengin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…