Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ayyy bi de öğretmen misin öğrencilerine çok üzüldüm çünkü şu ana kadar gördüğüm en bilgisiz öğretmenlerdensin. O kürdistan yazılı fotoğraf üç sene önce Twitter’da paylaşılmış ama şu an Muharrem İnce üzerinede karalama kampanyası için kullanılıyor. Bari bir şeyi öne sürmeden iyice araştır. Askerin moralinden banane konusuna gelince.. Sende birilerinden iyi öğrenmişsin bir yerleri kesip o kısım üzerinde yalan yanlış konuşmayı. Sayın İnce
"Ne demek yani sadece askerin mi morale ihtiyacı var. Siyasetçinin morale ihtiyacı yok mu" dedi. Hdp kısmına gelince, Muharrem İnce CHP rozetini çıkarıp Türk bayrağı rozetini taktı. Cumhurbaşkanı olunca her partiye eşit mesafede olacağını da belirtti. Adam 80 milyonu kucaklayacağım akpli chpli hdpli vs demeden diyor. Sürü psikolojisi ile saçma sapan konuşmayı kesin artık gına geldi sizin gibilerden. Attığım fotoğraflara da iyi bakın

Benim ramazan, oruç ve ibadetle ilgili bir sıkıntım yoktu elhamdülillah.. Hiç bir zamanda olmadı. Kim ibadet ediyor etmiyor veya ibadetimi kim gördü kim görmedi gibi dertlerim de hiç olmadı.
Asıl sizin gözünüz aydın...

Akp nin parti masaları boş, bugün gecerken dikkatimi cekti... erdoganıın posteelerini de metrobüs hattı boyunca kilometrelerce dizmişler:))) her an “ bunlarrrrrrrr diye “ bagıracak gibi geliyor o posterlerden biri
Ben de geçen gün marketten dönüyorum köşeyi bir döndüm kocaman bir pankart, fotoğrafı bana bakıyor. Sanki her an poşetlere bakıp "Kek var mı?" " Oo muz almışsın eyy nankörrr!" Diyecek sandım

Akp=Din değil mi ?
Sizin de başka argümanınız olmadığından konu habire din ve türbana geliyor

Suflör faciasına ne demişler peki :) Vallahi pes gözleriyle görüp kulaklarıyla duyuyorlar ve inkar ediyorlar
Tam 1 dakika 10 saniye konuşamadi benim o an aklima yazilarin ingilizce akmış olabileceģi geldi ama asla promter bozulmuştur demedim diyemedim çünkü promter bozuldu diyen fetöcüdür:)

Ben de geçen gün marketten dönüyorum köşeyi bir döndüm kocaman bir pankart, fotoğrafı bana bakıyor. Sanki her an poşetlere bakıp "Kek var mı?" " Oo muz almışsın eyy nankörrr!" Diyecek sandım
Oooo truman muzlari almissinn eee artik gider bi koşu millet bahçemizde yuvarlanirsin dermis:))))

Bazı hanımlarımız var ki ramazan ayında bu da benim sahur sofraaaaam bu da iftar sofraaaaam diye sosyal medya hesaplarında paylaşıyorlar. O paylaştıklarını da bulup yiyemeyen çok insan var meselaaaa.....

Konuyu bu eksene cekmesinler buna katiliyorum.
Ama burada kimse kimsenin kiyafetine yorum yapmamisken hifanur bu yorumu yapmis.
Mesajımı okuduysanız uyarı zaten genel, burada Ayşe dine çekmiş, Fatma'da cevap vermiş diye kişi bazlı uyarı yapmayız biz.
Her iki taraf da dikkat etmeli, ki uyarı genel zaten.

Biride çıkıp seninde bayramın mübarek olsun dememiş.
İçiniz nasıl kin nefret dolmuşsa artık.kustukça kusasınız geliyor.

Oruç konusunu ben açmadım bu arada.beni alıtılayarak oruçla ilgili bi yorumda bulundu bir zatı muhterem..

Beni alıntılayıp konuyu dallanıp budaklandırmayın.bayramda da sizinle uğraşamam.
Az ötede oynayın.bana bulaşmayın

Bu arada Kazen veya benim topiklere "uyarı" niteliğinde yazdığımız yazılar hepinizi bağlayıcıdır, uyarı yazıları kişisel kanaatin dile getirildiği bir yazı değildir sitede.

Bu sebeple lütfen uyarı mesajların akp cephesi de muhalif cephe de dikkate alsın.

Branşı dikab mı acaba merak ettim :) dikabsa 60la atanmış olabilir.

Ohh bee banlanmıştım ama nedenini bilmiyorum yanlış bir şeyde yazdığımı düşünmüyorum adminler neden hangi yazıdan ötürü banlandığımızı bildirirseniz bir daha yapmayız zaten saygılar ...

Birde öğretmen miyim?sorgulaması size kaldı çünkü .Biz buradakilerle bu konuları çoktan geçtik. Keşke biraz insana saygı duyabillmeyi başararak fikirlerinizi yazsaydınız! Hadi bandana öyle diyelim birlikte miting yapmasını hazmediyorsaniz sorun yok devam edin.Hicbirinizle uğraşmaya niyetim yok artık .Hala aynı tas aynı hamam.Ne biz sizi ,ne siz bizi anlayacaksınız. Tekrar tekrar diğerlerine yazdıklarımı sizede yazmayacağım bugaldum da:) hmm bana ne anlamına gelmiyor mu?sunucu kandil operasyonunu yürüten askerin moralinden bahsediyor Evet demeden benimde ihtiyacım var diyor bunu aklamaya çalisan sizler hiç bir zaman tüm halkı kucaklayamazsınız Bak en basit örnek sizsiniz. Daha bir sitede bile görüşüme fikrime tahammül edemiyor ofkenizi kontrol edemiyorsunuz ki teğet bile geçmiyor sizin gibiler.Burada görüşme tamamen zıt olmalarına rağmen birkaç kişi var dürüstçe tartisabilen gerinizi kaale bile alamıyorum heleki sizin uslubunuzdakileri asla Neyse son kelam o paylaştığınız resimleri ilk paylaşan siz değilsiniz. Bende o resimler ve o surecler hakkındaki görüşlerimi çokça yazdım. Ama siz ısrarla erdoğan yaptı banane incede yapacak diyen mizikci çocuklar gibisiniz. ve açıklayacak hiçbir cümleninz yok.Tek yapabildiginiz

Geriye dönüp okumanızı rica etsem.Ve sadece kısaca illa Erdoğan değil daha iyisi olmadığı için Erdogan ki oy vermeme düşüncem bile var suriye oy mevzuu yüzünden ancak buradakiler ve tahammulsuzluklerini gördükçe acaba mı diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…