Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Banınız açıldıktan sonra gelen üslup uyarısı mesajını okumadınız mı?
Akp mitinglerine giden seçmenleri beleşçilikle suçladığınız mesajdan uyarı aldınız.
Ne olursa olsun hangi parti mitingi olursa olsun insanları mitinge gidiyor diye bir takım kırıcı sözlerle yaftalamamak lazım, aynı şekilde akp seçmeni de muhalif seçmen gurubunu hainlik, nankörlük gibi sözlerle yargılamamalı.

Partileri eleştirelim, eleştirelim ama aşağılamadan, seçmenleri oy verdikleri parti sebebiyle eleştirebiliriz ama kendimizden daha az zeki, daha aşağıda görerek değil.

Şu bölümü hiç sevmiyorum ayrıştırmalar ve aşağılamalar yüzünden, üyelerin birbirine yazdıkları gerçekten rahatsız edici, neyse açıklamamı yaptım çekilebilirim sanırım.

Son düzenleme:
Mohöm ablis nettin sen herkesleri söndürmüssun bayram bayram Neyse iyi tatlı bayramlar herkeslere

Anladım işte böyle bu yazınız yüzünden banlandınız derseniz bir daha yapmayız zaten haşa kimsei aşağılamıyoruz sadece gördüğümüz gerçekler diyelim :)

Mohöm ablis nettin sen herkesleri söndürmüssun bayram bayram Neyse iyi tatlı bayramlar herkeslere
Kibleri değerlendiriyordum, burası içinde kötü içerikler yapılmış, canım çıktı bayram temizliği yapacağım diye, hoş kimsenin geleceğinden değil, eskiden beri adet edindim illa temizlik yapacağım, yorgun da olsam gireyim dedim, anam sitenin her yerinden kib :))

Sana ve herkese iyi bayramlar ablacım, birde üyeler tatlı tatlı yazışsaydı da şurada bayram banı yapmak zorunda kalmasaydım iyiydi.

Neyse kötü içeriklere devam :))

Ben ne diyorum acaba yazılarımda kürt ayrı, pkk hdp ve onlari destekleyen ülkeyi bölmeye teşebbüs eden ayrı icimi sisirdiniz da5n1k candır
Kavram karmasasi yasiyorsun. HDP yi PKKliler destekliyor diyorsun, Kurtleri de ayri tutuyorsun. Anlatiyorum, anlamamazliktan geliyorsun. Belki bir resim daha iyi anlatir. Bak, 2015 Haziran secim sonuclari:

Simdi sen soyle:
Su mor alanda HDP nin kazandigi yerlerde yasayan secmenler, hani su HDP ye oy verenler Kurtler mi? PKKlilar mi? HDPliler mi? Hadi gene ayir, sinifla, bekliyorum.

Ahhhh ahhhh bayram temizliği ,bayram şekeri ,bayram baklavası ,bayram gezmesi vardida simdi yeni terim bayram banı aahhh ahh şuracıkta bile tahammülsüzlük var ve ablacım Ben nasıl öğretmenim Neyse artık uyumalı sabah erkencilerdeniz yarın bayram erken kalkalım bayramcılar

Anladım işte böyle bu yazınız yüzünden banlandınız derseniz bir daha yapmayız zaten haşa kimsei aşağılamıyoruz sadece gördüğümüz gerçekler diyelim :)

Ama gelen mesajın içinde var zaten :))) uyarı mesajında parantez içinde bir yazı var ona tıklarsanız uyarı aldığınız mesaja yönlendiriliyorsunuz, lütfen gördüğümüz gerçekler deyip yinelemeyin, her partinin seveni var, seçmen verilen imkanı değerlendiriyor sadece, öyle ya da böyle, akp seçmeninin yaftalamaları da sizlerin yaftalamaları da sadece kutuplaşmaya neden olur, siyasilerin umuru değil kutuplaşmanız, bari sizler gaza gelmeyin, bakınız konusu oldu mu bilmem sırf bu kutuplaşmalar yüzünden bu akşam Suruç'ta neler olmuş.

Bizler eskiden böyle değildik, kimse kimseye böyle yakıştırmalar yapmazdı, makarnacı kömürcü beleşçi vatan haini nankör sözleri havalarda uçuyor artık, öfke almış başını gidiyor, eskiden aynı evin içinden her partiye oy çıkardı, kadın kocasına, koca karısına şu partiye oy vermezsen seni boşarım demezdi, bir evde siyaset mi konuşuluyor akraba, eş dost seçimleri yüzünden aileden silinmezdi, öfke ekiyorlar aranıza, sizlerde bu öfkeye kapılıp gidiyorsunuz, akplisi, chplisi artık ne kadar partilisi varsa.

Ben burada senelerdir sağduyu çağrıları yaptım, kendim söyledim kendim işittim, bir gün hepiniz yeniden halk olmayı başarırsınız diye ummaktan başka da birşey gelmiyor elimden, benim pencerem biraz daha tozpembe, hafiften yasemin, leylak kokulu, biraz umut, biraz duygusallık, biraz sevgi, herkesi olduğu gibi kabul etme, kimseyi seçimleri nedeniyle yargılamama temalı, o yüzden ben tekrardan kaçayım bu topikten, sitenin diğer bölümleriyle ilgileneyim, siyaset bana ekstra large çünkü.

Konu siyaset olunca öyle oluyor maalesef hızımızı alamıyoruz ama dikkat edeceğim kimseyi kırmamaya:)

Uyarı mesajında var AmA içerik yok :) neyse banlandık bir kere:) evet çok guzel anlatmışsın keşke herkss ssnın gibi düşünebilse !

Çok kısa özet geçeyim uyuyacagim. evladın var 40 hane bir köyde yaşıyorsun ve aday olan kişi 40 hane köyden 40 oy çıkmazsa tehdit ediyor.Simdi sandıklar şehir merkezlerinde olacak o zaman görelim bakalım oy oranını tehditle zorbalikla alinan oy oymudur.Bak ben bi dönem köyde yaşadım babamda bir partiden mv.adayı oldu desteklemedigim bir partiydi ama babamla görüşlerimiz siyahla beyaz gibidir .ama benim canimdır. Neyse köy 50 hane her hanede oy kullanan 2 kişi olsa 100 kişi bu 100 kişiden esim ve ben 2 oy çıkmazsa ne olurdu ki babam 2 gün küser 3.gün can kızım der sarılırdı eşimle ben oy verdik o oy olarak bosa gitti ama babamdır canimdıronun gönlü dolu dolu oldu o 100 oydan sadece 2 oy o partiye çıktı şimdi muhtemelen bu yorumun altına hatırla gönüller oymu veriyorsun dersin ama deme bence ben dedim verdim

L lamelifAmine iddia ettiğiniz gibi "Bana ne askerin moralinden." Sözünü söylediği yeri gösterir misiniz?

Arkadaslar Arkadaslar artik su basortulu- suz ayrimi ak parti ayrim yapiyor laflarini biraksaniz. Boyle birbirimizi kirmasak. Mune gecen ne guzel yazmisti. Yahu bnm kp chpli ne yapam kavga mi edeyim. Kankam solcu tesettursuz bir kavgamiz bile yok. Ulke inanin eskisi gibi degil başörtülü- basortusuz gayet iyiyiz bazi art niyetli dangalaklar haric ki bu iki tarafta da var.
Bence ekonomi ve egitim konusulabilir.
Egitim de ak parti çok iyi isler yapti fakat teknolojik acidan . Misal yapilandirmaci yaklaşım geldi hala duzenli bir uygulayan yok. Gorunuste yapilandirmaci fakat is ustunde hala eski sistem

Bence insan olmak önemli başta ve insan olmakta yetmiyor dürüst,kişilikli ,saygıdeğer vs.. bence eğitim,bilim,teknoloji gibi konular konuşmak hem ufkumuzu açacak hemde merak duygusu uyandıracak:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…