Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
İncenin apolet sökme sözünü görevden alma niteliğinde dediğini anlayacak kadar zeki hatunsundur diye düşünüyorum ama yok ısrarla aksini idda edersen hele bir önce reisiniz özürlerine başlasın sıra gelirse İnce de diler özürünü.

Konuyu bu eksene cekmesinler buna katiliyorum.
Ama burada kimse kimsenin kiyafetine yorum yapmamisken hifanur bu yorumu yapmis.

Özür dileyeceği bir konu yok. Muharrem Bey o konuda haklı.
Sadece bu konuda görev alanına giren mahkemeye suç duyurusunda bulunması; daha doğru olur.

Reisimiz özürüne başlasın derken; Ben AKP li değilim. CHP li de değilim. Sadece şunu söyleyim; benim oy verdiğim parti baraja takılan bir partidir.

Konuyu bu eksene cekmesinler buna katiliyorum.
Ama burada kimse kimsenin kiyafetine yorum yapmamisken hifanur bu yorumu yapmis.

O bölümü iyi oku.bağlantıyı kuramamışsın belli ki.
ben orda herkesin özgür olması ve kimsenin dil uzatmaması gerektiği ile ilgili bi yorumda bulunmuşum.
Nedir seni rahatsız eden???

O bölümü iyi oku.bağlantıyı kuramamışsın belli ki.
ben orda herkesin özgür olması ve kimsenin dil uzatmaması gerektiği ile ilgili bi yorumda bulunmuşum.
Nedir seni rahatsız eden???
Beni rahatsiz eden bir sey yok. Kimse bir sey dememisken konuyu basortusune cekmeni munenin mesajina gore alintiladim.
Oruc konusunda da oruc tutana kimse laf etmedi ama oyleymis gibi konustun.

Sosyolog Ali Şeriati'nin bir sözü geldi aklıma.İnanışta İbrahim uygulamada Firavun gibi olanlardan uzak olun.Bu karede o misal inancı sözüm ona İbrahimin inanci fakat uygulamada....
Sorsanız hepsi ehl-i sünnet...
Efendimizin hayatını ve nasıl yaşadığını okuyup içine sindirmiş hiç kimse şu yaşananların dinimiz ile uzaktan yakından ilgisi olmadığını bilir...
"Mazluma dini sorulmaz " diyen peygamberin ümmetiyiz oysa ..
Daha ilerisini yazamıyorum işte. Anlarsınız siz...

Turkiye'de bagimsiz Turk mahkemesi yok, o AKP tarafindan HSYK Adalet Bakanligina baglanmadan once idi. Adalet Bakanligi da Bakanlar Kuruluna, dolayisi ile Bakanlar Kurulu baskani kim ise ona bagli. Iktidarin tepesindeki adam istedigini iceri tiktirir, istemedigini yargilatmaz demektir bu.
Ayrica Cumhurbaskani Ordunun da basidir, eskiden ordu bir yere kadar bagimsiz idi ancak AKPnin anayasada yaptigi duzenlemeler ile o da Cumhurbaskanligina baglandi. Cumhurbaskani istedigini emekliye sevkedebilir yani. Buradaki apolet sokmek de ayni anlamda zaten. Ince sadece yeni referandum anayasasinin cumhurbaskanina verdigi haklari uygulayacak.

Yine türban konuşulmuş yeteeeer diye bağırmak istiyorum. Ben de türbanlıyım bu kadar ağlamıyorum yeter ya. Yeter benim başörtüm üzerinden yapılan prim. Başörtüm üzerinden oy toplamak, başörtüm üzerinden korku salmak. Cidden yeter. Zamanında yasağı koyan insanlar en büyük suçlu hem o zamanki türbanlı insanları mağdur ettiler hem de birilerine koz verdiler. Daha kaç yıl bu korku sürecek, bunun siyaseti yapılacak? Darbeden korkmuyoruz ama türban yasağından korkuyoruz. Burda defalarca direniriz yazdım kadının biri başörtünü hafife alıyosan.. diye hadsiz çirkin bir yorum yapmıştı. Benim türbanımı ayetimi siyasete taşımasınlar prim yapmasınkar yeter ya

Daha yeni Recep Tayyip Erdoğan diyorki YSK dedim gitsin TRT röportaj yapsın Bir cumhurbaşkanı adayı diğer adayın konuşabilmesi için YSK izin veriyor Daha fazla nedemek gerek bilmiyorum

Daha yeni Recep Tayyip Erdoğan diyorki YSK dedim gitsin TRT röportaj yapsın Bir cumhurbaşkanı adayı diğer adayın konuşabilmesi için YSK izin veriyor Daha fazla nedemek gerek bilmiyorum
Peki TRT Meral Hanım olmak üzere birçok adayı neden çıkarmıyor?
Hem bütün adaylar tek programa neden çıkmıyorlar? Mesela Muharrem BEy ile Tayyip Bey beraber programa çıksalar çok faydalı olacağına inanıyorum.

Bende katılıyorum birçok kez Muharrem bey teklif etti ama Tayyip bey kabul edmiyor

Aynen öyle oruç tutmayanları görüp rahatsız oluyorlarsa tutmasınlar madem. Siyasi bir konuya bunları dahil etmekte çok saçma

Kürt sevmek ayrı APO sevmek ayrı
İlk önce bunu bir ayır olur mu

-sa -se le devlet karalanmaz.

Bakin digerleri gibi daha nesnel elestiriler yapin. Yani elle tutulur. Misal patatesin fiyati falan

Girin internete onlarca nesnel olay var bu konuda okuyun. Ama yoooook olmaz biz araştırıp önünüze koyacağız

siz de yok o sözcünün haberi, yok o siteyi hiç duymadım, yok ama öbürüde böyle demiş v.s. söylenin.

Ben sizler birşey yazdığınızda dönüp arastırıyorum bilmiyorsam.Size de tavsiye ederim.

Şehide kelle diyenleri savunanların ayıpladıklarına bak.Bu ne yaman çelişki arkadaş.
(bence de dememiştir.)

Koca cb kenarını, kıyısını doğrayıp montaj gösteriyor miting alanında.İnce konuşmanın tamamını ve

montajlanmış halini gösterdi kaç miting alanında.(Demirrtaş mevzu) Bu da öyledir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…