Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ya iyi niyetlerini kullanmis oluyorlar ya kandirilmis oluyorlar :)
Acilim iyi niyet kullanimi, feto kandirdi.
Inanmissin bir sey diyemem ama sence de boyle dusununce biraz sey gelmiyor mu.
Koskoca ulke yonetiliyor bilmiyorum ne kadar farkindasiniz.
Biri de siz hic dost kazigi yemediniz mi demisti.
Ben cok yedigimi soyleyemem
Ama yesem de farketmez. Benim yedigim kazik ulkeyi felakete suruklemez herhalde :confused:
Bende diyorum bi kerede ince kandırılskn ne var yani ama yok olmazmış bi reis kandırılırmış :KK70: ben ciddi cok eğleniyorum burda ya kendi yaptıklarını şimdi siz nasıl yaparsınız havaları yok mu :KK70:

Halk şimdiye kadar uyanmamıştı. Suriyeliler sayesinde bişeylerin farkına varmaya başladılar şükür. Videoyu izledim amcam çok haklı

Yani burada bile lamelif suriyelilerin oy kullanmasi dogru mu, dogruysa oyumu bile degistirebilirim dedi. Evet dogru dediler.
Geldi yaa Ince nasil ambulans seslerini duymaz bu nasil vicdansizliktirla kendisini tekrar ikna etti :KK45:

doksanlar doksanlar bu arada söylemeden geçmeyeyim avatarınıza bayılıyorum. Bu başlıktaki bazı yorumları aynı o ifadeyle okuyorum. :KK53:
Sizin yazıklarınızla da avatar cuk oturuyor :KK70:

Screenshot_20180612-230459.png

Türkiye'de Hayvancılığın Geldiği Nokta: İhracat Sıfıra İndi, İthalat Rekor Kırdı
Hayırlı uğurlu olsun

Yani burada bile lamelif suriyelilerin oy kullanmasi dogru mu, dogruysa oyumu bile degistirebilirim dedi. Evet dogru dediler.
Geldi yaa Ince nasil ambulans seslerini duymaz bu nasil vicdansizliktirla kendisini tekrar ikna etti :KK45:
Değiştirebilirim dedi ama vazgeçti sanırım. Dediklerinin tersini yapmalarını bizden öğrenecek değiller :)) yakında incenin gözünün üstünde kaşı var böyle olay olmaz olsun diyecekler :)))) sanki birileri gibi başka şeyler yaptı da yazmiyim şimdi :110:

Olsun sen yine de genelleme gülüm, muhalifler de genelleyince kırıcı oluyor, ki onlara da yazmıştım buradan insanları makarnacı kömürcü diye yaftalıyorlar diye, sonuçta biz halkız, bir arada yaşayan, komşuluk yapan insanlarız, siyasiler bugün var yarın yok, yeri gelecek hepsi hayatımızdan çıkıp gidecek biz birbirimizle yaşamaya devam edeceğiz.
:KK36:canimsin aynen abla haklisin

Bende diyorum bi kerede ince kandırılskn ne var yani ama yok olmazmış bi reis kandırılırmış :KK70: ben ciddi cok eğleniyorum burda ya kendi yaptıklarını şimdi siz nasıl yaparsınız havaları yok mu :KK70:

:))
Yani aslinda onlarda bizde biliyoruz ki Erdogan bugun cikip tekrar acilim dese, yeniden deneyecegiz dese kimse noluyo demez. Bir bildikleri mutlaka olacak.

:KK70: sakın tek bir kelime daha edeyim deme, sakın tek bi yalan daha söyleme, niye biliyor musun? çünkü inanırım.
Ne kadar tanıdık :KK70:

Kesinlikle ırkçı biri değilim. Kürtler bizim kardeşimiz ve meşru yollardan kendilerini ifade etmeleri bizim kadar onların da hakkı. Fakat ben de şunu anlamıyorum. Bu ülkede sadece Türk ve Kürt ırkı mı var yahu? Çerkez var,Boşnak var,Arnavut var,Ermeni var,Gürcü,Pomak... Var da var. Bu yüzden manasız geliyor bana bu durum.
Katiliyorum hdp karsitiyim benim cocugumun sut annesi kurt benimde sut cocugum yani sut kardesler esim laz kayinvalidem gurcu ben halis mulis anadolu kadiniyim bana gecen telf. Secim anketi yapanlar soruyor etnik kokeniniz nedir diye desim halis anadolu kadiniyim sonucta Turkiyeliyiz benim kayinvalidemler gurcu ki gurculer birbirlerine cok duskundurler ve tutkundurlar ama hicbir kurt meselesi vs gibi bir muhalegete girmezler biz ayriyiz demezler bir gorurler zaten bunu demedikleri icin bu sorun cikiyor tabii geneli degil

1 _Ağızları açılınca; Yok Habur, Yok Oslo, Yok Dolmabahçe... Bütün bunlar,40 yıldır akan kan dursun diye yapıldı. Ya siz? -Seçim beyannamesine 'Ermeni soykırımını tanıyacağız' diyenleri Meclis'e taşıdınız mı? -Taşıdınız!++

2)Bugün! -Kendi seçim beyannamenize 'ÖZERKİĞİ' koydunuz mu? -Koydunuz? -52 kişinin katiline,Demirtaş'a 'özgürlük' istiyor
3)Türkiye'de ve sınırötesinde... -PKK'ya tarihinin en ağır yenilgilerini tattırıp bitirme noktasına getiren komutanları 'apıletlerini sökmekle' tehdit ediyor musunuz? -Ediyorsunuz! -Bu seçimlerde PKK'nın siyasî uzantısıyla ittifak yapıyyap
4)Peki amacınız ne? Emperyalizmin büyütüp beslediği, 30 yıldır bu ülkenin beşikteki benekler dahil kurşun sıkıp 40 bin kişiyi katleden, Henüz tüyü bitmemiş yetimlerin 2 trilyon dolarına malolan,++
5)Bize karşı kullanması için ABD,nin 3 bin uçak dolusu,5 bin tır dolusu silah verdiği PKK'yı ülke yönetimine ortak etmek mi? Bu mu amacınız?

Velev ki demirtaş sokağa davet etti ve bilerek 52 kişinin ölününe yol açtı erdogan da sokağa davet etti 235 kişi öldü!!!

Hala anlayamıyorsunuz değil mi halk desteği alan ve gerilla taktiği kullanan hiç bir terör örgütünü yenmek o kadar kolay değil, hiç mi okumuyorsunuz anlamıyorum ki, açın türkiye haritasına bakın bölgeye bakın coğrafi yapısına bakın, dünyaya bakın siyasi yapılara be dönemin konjektürüne bakın... yapılacak tek sey pkkya sempati ve militan kazanımının önünü kesmek öncelikle diğer seylere ek olarak ama nerede.... ayrıca hem kan dursun diye bunlar yapıldı deyip hem de benzerini yapmak isteyenlere neden laf cakıyorsun? Sizinkiler yapınca oluru var da karsı cephe yapınca mı yok!

Son düzenleme:
1 _Ağızları açılınca; Yok Habur, Yok Oslo, Yok Dolmabahçe... Bütün bunlar,40 yıldır akan kan dursun diye yapıldı. Ya siz? -Seçim beyannamesine 'Ermeni soykırımını tanıyacağız' diyenleri Meclis'e taşıdınız mı? -Taşıdınız!++

2)Bugün! -Kendi seçim beyannamenize 'ÖZERKİĞİ' koydunuz mu? -Koydunuz? -52 kişinin katiline,Demirtaş'a 'özgürlük' istiyor
3)Türkiye'de ve sınırötesinde... -PKK'ya tarihinin en ağır yenilgilerini tattırıp bitirme noktasına getiren komutanları 'apıletlerini sökmekle' tehdit ediyor musunuz? -Ediyorsunuz! -Bu seçimlerde PKK'nın siyasî uzantısıyla ittifak yapıyyap
4)Peki amacınız ne? Emperyalizmin büyütüp beslediği, 30 yıldır bu ülkenin beşikteki benekler dahil kurşun sıkıp 40 bin kişiyi katleden, Henüz tüyü bitmemiş yetimlerin 2 trilyon dolarına malolan,++
5)Bize karşı kullanması için ABD,nin 3 bin uçak dolusu,5 bin tır dolusu silah verdiği PKK'yı ülke yönetimine ortak etmek mi? Bu mu amacınız?
Öcalan'a İmralı'da sınırsız imkanlar tanıyan kimdi acabaa? Adam öyle lüks yaşıyor ki. Öcalan'ı İmralı'da bekleyen görevlilerden birisi ne dedi biliyor musunuz?" Ben PKK yüzünden tek gözümü kaybettim. Öcalan bize devletin emanetidir. Onun için ona gözüm gibi bakıyorum. Öbür türlü gözümü kırpmadan öldürürdüm." Yazıklar olsun sizin ikiyüzlülüğünüze!! İnsan "can"ını bu kadar değersiz bir meta haline getirdiniz. Işıklar içinde yatsın Münevver Karabulut vefaf ettiğinde gazetelerde, Kesik Baş Cinayeti olarak anıldı. Kanlı testere gazete manşeti oldu. Yazıklar olsun bin kere!! Ninelerimizin örttüğü oyalı yazmalardan saçlar görünüyor diye dinsiz dediniz, minicik yavruları çarşafa soktunuz. Geleneklerimizi unutturmaya çalıştınız. Yazıklar olsun!!

Evet hala ayni dusuncedeyim belkide oy kullanmayacagim en azından bunun dürüstçe söyleyebiliyorum. Seloya özgürlük isteyenlere ... bi kerede bizimki kandirilsin diyen (israrla) hoş kafaları anlamıyorum :anne:O 6.
Dakikadan sonraki beyefendi samimi soruyorum sarhos mu yoksa konuşmasını öyle ?Hani eğer ak parti yanlısı konussaydı harbi cevap verin ama ne diyecektiniz:duduk: ve evet başka var mi aday :kahve: paylaştığım bekir tiryaki yazısına cevaba gel:KK53:bilalerdogana gelince yandaş gazete dışındaki sitelerden belgeli var sanırım elinde.Varsada haksız kazancı burnundan gelsin :rapci:heleki benim hakkımdan,senin hakkından caldıysa devletin malından caldiysa. :sopa:

Barzani Irak Kürt Bölgesinin lideridir ve türkiye ile iş birliği içindedir pkkya karsı savaata... neden herkes okumadan yazar anlamam...

Evet hala ayni dusuncedeyim belkide oy kullanmayacagim en azından bunun dürüstçe söyleyebiliyorum. Seloya özgürlük isteyenlere ... bi kerede bizimki kandirilsin diyen (israrla) hoş kafaları anlamıyorum :anne:O 6.
Dakikadan sonraki beyefendi samimi soruyorum sarhos mu yoksa konuşmasını öyle ?Hani eğer ak parti yanlısı konussaydı harbi cevap verin ama ne diyecektiniz:duduk: ve evet başka var mi aday :kahve: paylaştığım bekir tiryaki yazısına cevaba gel:KK53:bilalerdogana gelince yandaş gazete dışındaki sitelerden belgeli var sanırım elinde.Varsada haksız kazancı burnundan gelsin :rapci:heleki benim hakkımdan,senin hakkından caldıysa devletin malından caldiysa. :sopa:
Bizim ki mi :deli: hiç bir siyasetçi benim ki bizim ki olamaz bu seçimde oy veririm ötekinde vermem :işsiz: ama tabi siz anlamazsınız rte ye aşık olduğunuzdan adam ne yaparsa yapsın reisim cok yaşa modundayken bana konuşmaya utanman lazım ya neyse :KK14:

Öcalan'a İmralı'da sınırsız imkanlar tanıyan kimdi acabaa? Adam öyle lüks yaşıyor ki. Öcalan'ı İmralı'da bekleyen görevlilerden birisi ne dedi biliyor musunuz?" Ben PKK yüzünden tek gözümü kaybettim. Öcalan bize devletin emanetidir. Onun için ona gözüm gibi bakıyorum. Öbür türlü gözümü kırpmadan öldürürdüm." Yazıklar olsun sizin ikiyüzlülüğünüze!! İnsan "can"ını bu kadar değersiz bir meta haline getirdiniz. Işıklar içinde yatsın Münevver Karabulut vefaf ettiğinde gazetelerde, Kesik Baş Cinayeti olarak anıldı. Kanlı testere gazete manşeti oldu. Yazıklar olsun bin kere!! Ninelerimizin örttüğü oyalı yazmalardan saçlar görünüyor diye dinsiz dediniz, minicik yavruları çarşafa soktunuz. Geleneklerimizi unutturmaya çalıştınız. Yazıklar olsun!!
Lamelifin yazdıklarını birdaha birdaha okudum. Hayal aleminde miyim noluyo. Kendilerini vatansever bizlere dilim demeye varmıyor ne demeye çalıştı. Madem vatanseverler bu olanlar ne. Yaşananlar ne. Ay kan şekerim düştü üzümlü kekim nerde. millet ben cidden daha ne denmeli anlamıyorum. Vay be vatanseverlere bak. Neleri kaybettik son yıllarda görünmüyor mu. Yoksa biz mi halüsinasyon görüyoruz. Nasıl yazdı niyetiniz sizin o mu diye.Sayfalardır cumhuriyet ve Atatürk paylaşımı yaptık. Ama şeriat isteyen tayfa vatansever. Biz değiliz

X