Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bana hiç makarna , Kömür , para vermediler.
Aşk olsun Tayyipçimm . Alacağın olsun .
Hiç yakıştıramadım sana .
Herkese var eemmeee Bana yok . :deli:

Size farklı bir şekilde faydası dokunmuştur. Bu şekilde fanatikçe desteklenmez yoksa hiçbir parti.

Sizle daha fazla polemiğe girmeyeceğim. Ben MHP'ye de oy verdim. CHP'ye de. HDP'ye dahi oy verebilirim bu seçimlerde. Partizan değilim çünkü. Bu ülkeyi düşünüyorum. Yarınları biziz bu ülkenin. Borçlarını bizim çocuklarımız ödeyecek. Ülkenin durumu o denli kötü ki.

2 ay maaş yatmasa ben memurların da bu ülkedeki çalışanların da halini görürüm.

Ülkemizin iyiye gitmesi tek dileğim.

Baştakiler altından girip üstünden çıkıyor demek istiyorsunuz.

Haklısınız gemicikleri var,
ayakkabı kutularında götürdüler,
eşe dosta ülkenin tüm ihalelerini peşkeş çektiler,
Kendilerine saray yaptılar,
Ülkeyi Fethullah'a da peşkeş çektiler. Allah korudu bu ülkeyi.
Ne istediler de vermedik dedi.

Sürekli kandırıldık dedi. Hala da diyor.

Ayrıca sus payı olarak kendilerini destekleyen bazılarına da makarna, kömür, para vs. verdiler ve vermeye de devam ediyorlar.

Sizin de desteklediğiniz kişiye bakarak yarın birgün yaptığınız yanlışta kandırıldık diyebileceğinizi seziyorum.

Ben hayatım boyunca hiçbir konuda böyle olmadım. Aklım var çünkü. Darısı olmayanlara...
Vurdu gol oldu :KK70:

evla,
yanlış ve genelleyerek konuşuyorsun ablacım, ne sen ne de muhalif grup genelleyerek konuşmamalı, senin nezdinde herkese uyarı olsun bu, yapmayın lütfen, bu ülkede tek bir kişi yok, tek bir seçmen gurubu yok vatansever ve ülkesini düşünen, birbirinizi suçlayıcı konuşmayın rica ediyorum.

Bu cümleyle diyorsun ki Cumhurbaşkanından başka biri seçilirse İmralı'daki teröristi getirirler, orada bir dur bakalım.

Burada eşi, oğlu, babası, yeğeni, dayısı, amcası, sevgilisi, nişanlısı asker olan seçmenler var, ailesinde şehitlik makamına ulaşmış olanlar var, milyonlarca şehit ailesi var, hiçbiri İmralı'daki o haini başa geçirtmez, bugün o teröristi bu insanların eline verseler öldürürüz ablacım öldürürüz. O yaşamayı asla hak etmiyor, bizim vergilerimizle orada hapsedilmeyi bile hak etmiyor, aldığı her nefes hepimiz için acı vericidir.

Fetö'den de bahsedilmiş, ona da değineyim , bu fetö denen illeti de bir kaşık suda boğar bu millet merak etmeyin, yeniler bilmez ama eskiler hafızasını yoklasın, kpss sınav soruları ilk sızdırılmaya başlandığında bu örgüte demediğini bırakmadı buradaki üyeler, haklarını helal etmediler, o yıllardaki seçim topiklerinde dahi konusu oldu, 2014 de açılmış bir iki konu, bu seçmen neler demiş okuyun, keşke YÖK itiraf ettiğinde, hakim sınav sorularını çalarak atanan kişilere takipsizlik kararı verdiğinde Sayın Cumhurbaşkanı olaya el atıp hepsini ihraç etseydi, belki o zaman darbe olmazdı.

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...l-dedigi-kpss-kopyacilari-akpli-cikti.790009/

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/kpss-skandali-yokten-tarihi-itiraf.755304/

Bu insanlar başlarına hiçbir teröristin gelmesini istemez merak etmeyin, Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanır bilinmez ama dilerim kazanan tüm halkı hakkaniyet adaletle yönetsin, tüm halka eşit davransın, hepsinin haklarını korusun, teröristleri temizlesin, çocuklarımıza iyi bir gelecek sağlasın, laik cumhuriyet ilkelerine uysun.
Haklisin abla evet tabii ki ama artik bu genellemeleri yapa yapa benide kendilerine benzettiler ki demirtasi kendilerine ortak etmeleriyle basa getirmelerinin benim gozumde hicbir farki yok

Hiç biriniz geçmişe dönüpte eski yaşam şartlarını hatırlamıyorsunuz heralde.şimdiki yaşam şartlarına bakmıyorsunuz..tutturmuşsunuz yok makam arabası,yok Sarayı ben olsam bende yaşarım ayrıca kim olsa yaşar adam hem ülkeyi yönetiyor ülkeyi dünyaya baş kaldırıyor bi adamda çıkıp yaptığını yapsın bakim ama nerde..chp tutturmuş biz olmasak hdp (terörist)olsun diye..arkadaşlar kendinize gelin chp resmen teröristleri besliyor..sizce cumhur başkanıni bukadar cekememelerinin sebebi nedir??iyice düşünün derim
Ahh ah.Keşke eski Türkiye'ye dönebilsek. Ben buraya bir eski Türkiye fotoğrafı bırakayım da gözümüz gönlümüz açılsın. Eskiden belki para,imkan yoktu ama insanlık ve zarafet vardı.

Screenshot_20180612-192920.png

Söyleyeceklerim bu kadar.

Ülkeni bölmeye çalışacak masum olacak öyle mi?! Sizede pes saraylım size de!!masum insan ülkemin bölünmesini isteyecek ve masum kalacak.Siz onlari vatanımıza sımsıkı sarılan kürt teyzelere, amcalara benzettiniz zahar.Ya da öyle anlamak isinize geldi.
.
Aksener'n miting yapma ozgurlugune engel olduklari icin sorusturma filan baslattilar mi?
O konu haber oldu akşenere özel değil bütün mitingler için bakıniz https://www.google.com/amp/www.cumh..._Aksener_e_engel_aciklamasi.html......darbeye gelincede cok iyi konuştu ne yani darbe yapılırsa ki Allah korusun .Ne diyecekti minnos minnos ha buyrun gelun da mı desin...

Haklisin abla evet tabii ki ama artik bu genellemeleri yapa yapa benide kendilerine benzettiler ki demirtasi kendilerine ortak etmeleriyle basa getirmelerinin benim gozumde hicbir farki yok

Mesela HDP yerine LDP diye bir parti olsa ve kürtlerin ve diğer azınlıkların haklarını savunsa ne dersin evla? Bu ülkede ben türk milliyetçisiyim diyen bir parti var o sorun olmuyor da kürtlerin ki mi sorun oluyor? Mesela kürt sorunu lrgal yollardan mecliste cözülmesin mi diyorsunuz? Binlerce insan mı ölsün illa?mesela kürt sorununda takındıgınız tavrı gazze ve filisten hattında da takınıyor musunuz? Hamas bir terör örgütü mü size göre? Peki hamas bir terör örgütü ise onun varolması filistinlilerin haklarını savunmaya, demokratik yollardan cözüm aramaya engel mi? Peki ya szie göre Arakan Cinliliere göre Sinjan bölgesi için ne düşünüyorsunuz? Onlarda haklarını arayan bir avuc mazlum müslüman mı yoksa yüce cün devletini bölmeye çalışan, özerklik ile yetinmeyen bir avuc vatan haini mi? Ya peki çözüm sürecinde açılım yapan akpye full destek sağlayan sizler o zaman sesiniz cıkmazken, hdp gayet olumluylen ne oldu da demirtaş “ seni başkan yaptırmayacagız” dedi de ortalık toz dunan oldu?
Kürt sorunun cözülme ihtimali bile oy kaybettirince nasıl da tutuştular değil mi, ondan masayı pat diye devirdiler....

canım hem zarfın hem de oy pusulasının üzerinde iki tane mühür olmalıymış. O mühürlerden biri ilçe seçim kurulunun mühürü diğeri de o sandığın mühürüymüş.. Ona dikkat etmek gerekli.. Aksi takdirde geçersiz ya da sahte anlamına geliyor
İyi de geçen seçimde mühürsüz oyları geçerli saymışlardı ya, bu seçim ne olacak, bir açıklama var mı?

Olsun sen yine de genelleme gülüm, muhalifler de genelleyince kırıcı oluyor, ki onlara da yazmıştım buradan insanları makarnacı kömürcü diye yaftalıyorlar diye, sonuçta biz halkız, bir arada yaşayan, komşuluk yapan insanlarız, siyasiler bugün var yarın yok, yeri gelecek hepsi hayatımızdan çıkıp gidecek biz birbirimizle yaşamaya devam edeceğiz.

Ülkeni bölmeye çalışacak masum olacak öyle mi?! Sizede pes saraylım size de!!masum insan ülkemin bölünmesini isteyecek ve masum kalacak.Siz onlari vatanımıza sımsıkı sarılan kürt teyzelere, amcalara benzettiniz zahar.Ya da öyle anlamak isinize geldi.
.
O konu haber oldu akşenere özel değil bütün mitingler için bakıniz https://www.google.com/amp/www.cumh..._Aksener_e_engel_aciklamasi.html......darbeye gelincede cok iyi konuştu ne yani darbe yapılırsa ki Allah korusun .Ne diyecekti minnos minnos ha buyrun gelun da mı desin...
Diayrbakir'da yasayan Kurtlerin hepsi bolucu terorist he mi? Kurtler AKPye oy verince vatansever, ayni Kurtler Demirtas'a oy verince terorist, suclu. Bu da iyiymis.. Asil sana pes..
Selo ile Tayyip'i birbirinden ayiriyorsun ama unutma ki senin reisin de insanlari dil, din, irk diye ayrimlar yaptigi icin, halki bir anlamda bolup parcalara ayirdigi icin yargilandi, suclu bulundu ve hukum giydi bu ulkede.. Tencere dibin kara, seninki benden kara yane..:KK66:

Bugun pkk yi destekleyen adam tatlises ama akp nin bir numarali adami hdp yi meclise sokan akp oldu kol kola otobus ustunde davul caldirabda o kimse saga sola donup iftira atmasin artik birde diyarbakirda selahaddin icin geldiler migla ve kayserde neden o kadar v
Cogunluk vardi kayseri akp nin kalesiydi noldu onlarida mi dis gucler doldurdu

Olsun sen yine de genelleme gülüm, muhalifler de genelleyince kırıcı oluyor, ki onlara da yazmıştım buradan insanları makarnacı kömürcü diye yaftalıyorlar diye, sonuçta biz halkız, bir arada yaşayan, komşuluk yapan insanlarız, siyasiler bugün var yarın yok, yeri gelecek hepsi hayatımızdan çıkıp gidecek biz birbirimizle yaşamaya devam edeceğiz.
!!!
İşte şu"insanları makarnacı kömürcü diye yaftalıyorlar diye, sonuçta biz halkız" ne guzl bir cumledir. Tamda burayı taraflı diye düşünürken.

X