Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
:63:aaaa bak hele pardonda yıpratmayın madem kendinizi bak hele :KK14:havalara geeeeelll 1500:halay:Hakaret etmek kendini ifade etme özgürlüğü ise ben almayim cok yordunuz mu kendinizi hakaretleri düşünürken:KK14:
Hakaretlerin resmini koy buraya. Kim ne hakaret yazmış. K Kazen abi bi bakar mısın lütfen buraya bi? Aleni tehdit ediliyoruz.

Nicedays mümkünse muhatap olmayalım. Ben burada ateist ile deist ile de sohbet ettim benide ilgilendirmez kimsenin görüşü, inancı isteyene teblig eder ,isteyene susarim saygı gösteririm. Ama sendeki düşünceyi kestiremiyorum

Hakaretlerin resmini koy buraya. Kim ne hakaret yazmış. K Kazen abi bi bakar mısın lütfen buraya bi? Aleni tehdit ediliyoruz.
Bugün birisi hakaret etti türban yüzünden alıntılamak istemiyorum o şahsı. Geçen hafta da "geberin" demişti birisi. Hakaret bunlar işte. Biri de çıkıp bir şey diyemedi. Ben türbanlı da değilim muhafazakar da değilim ama burada kadınlarımızın örtünme şekillerine laf edildi susamadım, isteyen istediği gibi örtünür.
Ama bazı insanlar için onlar hedef alınmıyorsa hiiiç sorun yok.
Ayrışmak bu işte maalesef.

Bugün birisi hakaret etti türban yüzünden alıntılamak istemiyorum o şahsı. Geçen hafta da "geberin" demişti birisi. Hakaret bunlar işte. Biri de çıkıp bir şey diyemedi. Ben türbanlı da değilim muhafazakar da değilim ama burada kadınlarımızın örtünme şekillerine laf edildi susamadım, isteyen istediği gibi örgünür.
Bazıları daha da özgürdür.
Geberin der.
Kökünüz kurusun der.

Ama sorsan en mağdur onlar..

Bugün birisi hakaret etti türban yüzünden alıntılamak istemiyorum o şahsı. Geçen hafta da "geberin" demişti birisi. Hakaret bunlar işte. Biri de çıkıp bir şey diyemedi. Ben türbanlı da değilim muhafazakar da değilim ama burada kadınlarımızın örtünme şekillerine laf edildi susamadım, isteyen istediği gibi örgünür.
O diyenlere hiçbirşey olmaz. Rahat rahat bakanın kk ya selamı var yazdı ya. Diğeri de yorum yaparken dikkat edeydiniz tarzı bişey yazdı. Bişey olacağından değil de bu rahatlık nerden geliyor ? Üyeler bunu nasıl der ya? Ne kadar rahatlar. Ama aynı zamanda ezilen de onlarmış. Bu bölüm kapatılmalı artık. Üyeler tehdit edecek hale geldiyse yazmanın anlamı kalmadı

O diyenlere hiçbirşey olmaz. Rahat rahat bakanın kk ya selamı var yazdı ya. Diğeri de yorum yaparken dikkat edeydiniz tarzı bişey yazdı. Bişey olacağından değil de bu rahatlık nerden geliyor ? Üyeler bunu nasıl der ya? Ne kadar rahatlar. Ama aynı zamanda ezilen de onlarmış. Bu bölüm kapatılmalı artık. Üyeler tehdit edecek hale geldiyse yazmanın anlamı kalmadı
Hakaret yok, iftira yok.
Neyle tehdit edilelim?
Dün malum sözlükte bir başlık vardı bir saat içinde yayından kaldırıldı. Tekrar açıldı yine kaldırıldı.
Daha ne diyeyim :KK51:

Aaaa
Tehdit mi:KK57:Allah'tan dikkatli bir şekilde inceleyen yöneticiler var cok şükür. Bu sitenin en sevdiğim yanı kendi görüşleri ne olursa olsun üyelere karşı hep aynı standartta davranmaları. :super:Benim herhangi bir hakaretim, tehditin yok cok şükür polemikten yollarsa bilemem ama oda serbest dendi:KK25:

Konusarak bir yere varamiyoruz bari sokaklara bakalimm :)

6.00 dan sonrasina mutlaka bakinn cok guzel anlatmamis mi :-)

İlk baş ne kadar tatlı konuşuyor diye izledim ama sonra üzüldüm. Adam dolmuş gırtlağına kadar dolmuş. Niye ben de aylık alamıyorum ama alamadığım gibi cebimdekiler de sokuluyor diyor. Daha fazla bişey demek istemiyorum adam gerçekten dolmuş belli çekiyor üzüldüm gerçekten
Belki görürüm o tarafa gittiğimde bir gün... Uzucu.

Hakaret yok, iftira yok.
Neyle tehdit edilelim?
Dün malum sözlükte bir başlık vardı bir saat içinde yayından kaldırıldı. Tekrar açıldı yine kaldırıldı.
Daha ne diyeyim :KK51:
Bişey olduğu yok tabii ki herkes dikkatli yazıyo zaten de bu rahatlık sinirlendirdi beni. Gece gece sinirlendim ya. Bide bunları insan yerine koyup sayfalarca yazı yazıldı. O başlığı görmedim kuzum dün sözlüğe bakmadıydım

Mune Mune abla bir tane hakaretim,tehdidim var mı ?ne diyor bu arkadaslar:confused:kirisayimki safiye soymanin tavsiyelerine uyamayim ki yok:-):KK71:
Başkası tehdit etmiş ya da şaka yaptığını sanmış ama siz bosverin onu. Yukarıdaki videodaki adamı dinlediniz mi?? Adam emeğiyle bir şeyler yapmaya çalışıyor ama yokkk kendi ülkemde mülteci oldum diyor. Size de çok samimi gelmedi mi? Mesela ben sokak röportajlarina çok da inanmıyorum ama nedense bu adamın çektikleri çok samimi geldi. Sanki kendi karnını doyuramayan insanımız azmis gibi...

Mune Mune abla etiket yağmuru oldu kusura bakma ama ben anlayamıyorum :uykucu:
Evet sinirliyim. Kiblersen kible. Bak bu cümle senin. "Hakaret etmek kendini ifade etme özgürlüğü ise ben almayim cok yordunuz mu kendinizi hakaretleri düşünürken". Burda kendinden mi bahsetmişsin bizden mi. Ben de kimden bahsediyorsan resmini koy dedim. Anlayamıyo falan değilsin. Hepiniz öyle bi anlıyosunuz ki....

İlk baş ne kadar tatlı konuşuyor diye izledim ama sonra üzüldüm. Adam dolmuş gırtlağına kadar dolmuş. Niye ben de aylık alamıyorum ama alamadığım gibi cebimdekiler de sokuluyor diyor. Daha fazla bişey demek istemiyorum adam gerçekten dolmuş belli çekiyor üzüldüm gerçekten
Belki görürüm o tarafa gittiğimde bir gün... Uzucu.

Inci cim
Sadece o degil ki herkes doldu tasiyor patladi insanlar.
Inan ben bile cok doluyum bakma. Islerimiz kotu. Satis yok.
2 milyonluk yatirimimiz vardi sirket olarak kur artisindan dolayi iptal edildi.
Bizlere onumuzu goremiyoruz herkes herseye hazirlikli olsun diye konusmalar yapildi.
Farkli markalarda kuculmeler basladi duyuyoruz geriliyoruz.
Bilmiyorum Allah yardimcimiz olsun hepimizin.

X