Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Eki Görüntüle 2156512 Merhabalar suriyelilerin oy kullanmasi hakkndaki görüşümüzü merak etmişsiniz yazmıştım yine yazayım. Aryastark01 Henüz araştırmadım kimler hangi koşulda kullanıyor bilmiyorum ama en az,Turkiyemde♡ 5 yıl oturmayan Hangi ülke olursa olsun ,yabancı vatandaşın oy kullanmasına karşıyım! Asla doğru degil ! Ambulans mevzuna gelince 2 dk bekleyeymis saraylim ve sinope. Acelesi ne mitinge devam ediyor adam yada kadın öldü mu kaldı mi belli değil. Herneyse Diyarbakır mitingini gördünüz mu sloganları Seloya özgürlük istendi Cumhuriyet Halk Partisi!!! mitinginde teröriste özgürlük ,eşine moral ziyareti peess!videolarin önünü sonunu görmedim ancak bunun izahını nasıl yapacaksınız temizleyeceksiniz nasıl aklayacaksınız merak ediyorum !!
Lamelif, bana hala mitingde ambulans sorusu soruyorsun, neyi bekleseymis? Ambulansin varmasini mi? Bir bucuk dakika once oraya doktor gondermis diyorum, iki dakika sonra da sesler kesilmis zaten, neyi beklesin? Adam olmus, yerde yatiyor, miting de cosku icinde bir yarim saat daha devam mi ediyormus, ne diyorsun sen anlayamadim.. Ne meraklisiniz mitingde adam oldurmeye.. Hala belli degil diyorsun.

Diyarbakir mitingini gordum, muhtesemdi her zamanki gibi.. Ne olmus Selo'nun karisini ziyaret etmisse?Selonun esi o sirada bombalari gomuyormus da sesini mi cikartmamis Ince? Kac sehit verdik o Selonun esini ziyaret edince? Unutmaa... unutmam, hatirlatirim kim yuzunden kac yuz sehit verdi bu ulke... O kanlari siz uc yilda nasil akladiniz?

Diyarbakirli halkin bir kismi Seloya ozgurluk diye bagirdi, ne var bunda? Onlarin da inandigi, guvendigi adam Selo.. Sizinkinin Tayyip oldugu gibi..:işsiz: Ince'nin onlari Neden susturmasi gerekiyor? Insanlari olumle mi tehdit ediyorlardi da sustursun? "15 Temmuz’da elimiz de belimiz de boştu bu sefer ne elimiz boş olur ne belimiz!!! Yiyen çıksın sokağa!!!” diye mi bagiriyorlardi? Ne oldu Kadikoy mitingine gidenleri tehdit eden o mudur yardimcisina? Sizin reis susturdu mu onu? Cop kamyonlari ile yollari mi kesiyorlardi da, onlari alandan cikarttirsin? Ne oldu o valiye, belediye baskanina, emniyet mudurune? Aksener'n miting yapma ozgurlugune engel olduklari icin sorusturma filan baslattilar mi? Yok.. Onlar AKPli.. Suc isleme ozgurlukleri var, di mi? Ama AKPden, Tayyip'ten baskasinin adini telafuz eden herkes susturulmali. Hatta Tayyip'in ulkeyi getirdigi yoksulluktan memnun olmayan esnafin isi hepten baltalanmali, gerekirse dukkani kapatilmali, di mi? Esnafi "iyi degiliz" dedi diye "terbiyesizlik yapma!" diye azarlayan ve iki dakka sonra zabita memurlarini dukkanina gonderen Rizeli belediye baskanini susturdunuz mu?

Ne kadar da alistirilmissiniz masum insanlari susturmaya, zalimleri konusturmaya.. Zalimler konusunca alkisliyor, masumlarin ezilmesinden zevk aliyorsunuz. Nasil, AKP sayesinde dininizi gonul rahatligi ile yasayabiliyor musunuz? Vicdanlar rahat mi vicdanlar?

evla,
yanlış ve genelleyerek konuşuyorsun ablacım, ne sen ne de muhalif grup genelleyerek konuşmamalı, senin nezdinde herkese uyarı olsun bu, yapmayın lütfen, bu ülkede tek bir kişi yok, tek bir seçmen gurubu yok vatansever ve ülkesini düşünen, birbirinizi suçlayıcı konuşmayın rica ediyorum.

Bu cümleyle diyorsun ki Cumhurbaşkanından başka biri seçilirse İmralı'daki teröristi getirirler, orada bir dur bakalım.

Burada eşi, oğlu, babası, yeğeni, dayısı, amcası, sevgilisi, nişanlısı asker olan seçmenler var, ailesinde şehitlik makamına ulaşmış olanlar var, milyonlarca şehit ailesi var, hiçbiri İmralı'daki o haini başa geçirtmez, bugün o teröristi bu insanların eline verseler öldürürüz ablacım öldürürüz. O yaşamayı asla hak etmiyor, bizim vergilerimizle orada hapsedilmeyi bile hak etmiyor, aldığı her nefes hepimiz için acı vericidir.

Fetö'den de bahsedilmiş, ona da değineyim , bu fetö denen illeti de bir kaşık suda boğar bu millet merak etmeyin, yeniler bilmez ama eskiler hafızasını yoklasın, kpss sınav soruları ilk sızdırılmaya başlandığında bu örgüte demediğini bırakmadı buradaki üyeler, haklarını helal etmediler, o yıllardaki seçim topiklerinde dahi konusu oldu, 2014 de açılmış bir iki konu, bu seçmen neler demiş okuyun, keşke YÖK itiraf ettiğinde, hakim sınav sorularını çalarak atanan kişilere takipsizlik kararı verdiğinde Sayın Cumhurbaşkanı olaya el atıp hepsini ihraç etseydi, belki o zaman darbe olmazdı.

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...l-dedigi-kpss-kopyacilari-akpli-cikti.790009/

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/kpss-skandali-yokten-tarihi-itiraf.755304/

Bu insanlar başlarına hiçbir teröristin gelmesini istemez merak etmeyin, Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanır bilinmez ama dilerim kazanan tüm halkı hakkaniyet adaletle yönetsin, tüm halka eşit davransın, hepsinin haklarını korusun, teröristleri temizlesin, çocuklarımıza iyi bir gelecek sağlasın, laik cumhuriyet ilkelerine uysun.
Katılıyorum Mune Hanım. O İmralı'daki insan düşmanı teröristin yatacak yeri yok. Toprak bile geri kusar onu. Geçen gün çocukluk resmine rast geldim,her çocuk gibi masum. Sonra da canavar olmuş çıkmış ne yazık ki. Kendisine de yazık insan sevgisiyle dolu birisi olabilirdi ama o nefreti seçti.

:deli::deli::deli:

He Grev yoksa tamam :deli:

Madem CHP birsey yapmamis, 90 yilda digerleri de dahil hic bir icraat yok, AKP nerden buldu satacak bunca fabrikayi, sirketi, limani, hatta topragi.. Daha yeni CHPnin yaptigi seker fabrikalarini satti dunurune yari fiyatina.. Toprak bile isgal kuvvetlerinindi 90 yil once.. 16 yildir sata sata bitiremedi be.. Bir kopru yapti diye butun icraatler onun, onceki iki kopru kendinden mi bitti orada papatya gibi?:halay:

Kadınlarla ilgili bir forumda kadın cumhurbaşkanı adayının bu kadar geride olması ülke için beni kara kara düşündürüyor.

Madem CHP birsey yapmamis, 90 yilda digerleri de dahil hic bir icraat yok, AKP nerden buldu satacak bunca fabrikayi, sirketi, limani, hatta topragi.. Daha yeni CHPnin yaptigi seker fabrikalarini satti dunurune yari fiyatina.. Toprak bile isgal kuvvetlerinindi 90 yil once.. 16 yildir sata sata bitiremedi be.. Bir kopru yapti diye butun icraatler onun, onceki iki kopru kendinden mi bitti orada papatya gibi?:halay:
Videoyu paylaşmamdaki amaç .
Bazı üyeler sürekli AKP seçmenını aşalağılayıcı videolar paylaşıyor.
CHP seçmenınde var onu göstermek için paylaştım. Senın yprumuna cevabım . Sadece şu.

HE SADECE KÖPRÜ YAPTI :deli:

Kadınlarla ilgili bir forumda kadın cumhurbaşkanı adayının bu kadar geride olması ülke için beni kara kara düşündürüyor.
Neden Kadın diye Ülkenın altından girip üstünden çıkmasına izin m verelim .
Komık ya :deli:

Baştakiler altından girip üstünden çıkıyor demek istiyorsunuz.

Haklısınız gemicikleri var,
ayakkabı kutularında götürdüler,
eşe dosta ülkenin tüm ihalelerini peşkeş çektiler,
Kendilerine saray yaptılar,
Ülkeyi Fethullah'a da peşkeş çektiler. Allah korudu bu ülkeyi.
Ne istediler de vermedik dedi.

Sürekli kandırıldık dedi. Hala da diyor.

Ayrıca sus payı olarak kendilerini destekleyen bazılarına da makarna, kömür, para vs. verdiler ve vermeye de devam ediyorlar.

Sizin de desteklediğiniz kişiye bakarak yarın birgün yaptığınız yanlışta kandırıldık diyebileceğinizi seziyorum.

Ben hayatım boyunca hiçbir konuda böyle olmadım. Aklım var çünkü. Darısı olmayanlara...

Videoyu paylaşmamdaki amaç .
Bazı üyeler sürekli AKP seçmenını aşalağılayıcı videolar paylaşıyor.
CHP seçmenınde var onu göstermek için paylaştım. Senın yprumuna cevabım . Sadece şu.

HE SADECE KÖPRÜ YAPTI :deli:
Olur mu? Memlekette hic yol yoktu, 16 yil once biz deve ile at ile bir yerden bir yere gidebiliyorduk, o geldi yol yapti. Hastalarimizi ufurukculere goturuyorduk, o geldi hastane yapti. 2000 yilinda Milenniuma girisi de yag ve tup kuyrugunda gecirdik.. Sira geldiginde aaa.. bir de baktik ki Milleniuma girmisiz..:KK70:Neyse ki AKP geldi ve tup yag kuyruklari aninda kesildi.:KK53:

Kim ülkenin altını üstüne getirecekmiş? Öcalan'ın "canı sıkılmasın diye" 2009 yılında yanına PKK'lı arkadaşlarını gönderen Meral Hanım mıydı? Ya da Muharrem Bey miydi?

Haklısınız, dün partisinin reklamı çıktı Google üzerinden, taraf mı tutuyorsunuz yönlendirme mi yapıyorsunuz diye fırça bile yedim :)

Baştakiler altından girip üstünden çıkıyor demek istiyorsunuz.

Haklısınız gemicikleri var,
ayakkabı kutularında götürdüler,
eşe dosta ülkenin tüm ihalelerini peşkeş çektiler,
Kendilerine saray yaptılar,
Ülkeyi Fethullah'a da peşkeş çektiler. Allah korudu bu ülkeyi.
Ne istediler de vermedik dedi.

Sürekli kandırıldık dedi. Hala da diyor.

Ayrıca sus payı olarak kendilerini destekleyen bazılarına da makarna, kömür, para vs. verdiler ve vermeye de devam ediyorlar.

Sizin de desteklediğiniz kişiye bakarak yarın birgün yaptığınız yanlışta kandırıldık diyebileceğinizi seziyorum.

Ben hayatım boyunca hiçbir konuda böyle olmadım. Aklım var çünkü. Darısı olmayanlara...
Bana hiç makarna , Kömür , para vermediler.
Aşk olsun Tayyipçimm . Alacağın olsun .
Hiç yakıştıramadım sana .
Herkese var eemmeee Bana yok . :deli:

Evet okumuştum birkaç kez. Akıl almıyor. Sadece hayretle izliyoruz. Ama baş değişince görün bakın bunların alayı da değişecektir.
O kadın bence erkeklik hormonu salgılıyor.Başka açıklaması olamaz bunun. Erkeklerin köpek kadar değeri yokmuş günümüzde!! (Öyle söylüyor) En son da Meral Hanım hakkında neler yazmış. Elinde olsa tüm kadınları kıtır kıtır doğrar. Oksijen israfı.

X