Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Adamı aleni peygamber gibi gören kesim var zaten,şunu söylüyoruz zamanında muhterem hoca efendi diyende yere göğe koyamayanda hükümetti değilmi...

Bu benim tercihim değil partinin tercihiydi ,her şeye müdahil olabilseydik keşke .
İşte beğenilen biri demek ki... Yoksa tercih edilmezdi diye düşünmediniz mi hiç? Yani direkt red yemesi niye sizden onu merak ettim. Diğer partiyi anlıyorum ben de saymiyorim onu çünkü.

Adamı aleni peygamber gibi gören kesim var zaten,şunu söylüyoruz zamanında muhterem hoca efendi diyende yere göğe koyamayanda hükümetti değilmi...
ben diyorum gene diyorum günün birinde dönüp bakılsın nasıl ki zamanında fetö dışardan devlete müdahale etti istediğini aldı sınav sorularına askere varana kadar eline aldı adamlarını yerleştrdi seneler sonra gerçek yüzünü gördü iktidarcılar erdoğanında aynı şekil görücekler bizim gördüğümüz gibi

Zaten hayata geçirilmiş şeyleri yapmak vaadinde bulunacak kadar hiçbişeyden haberi olmayan bi insana oy vermek... Zamanında benim başımın tacı olan örtümü, benim farzımı herşeyin önüne engel gören insanlara oy vermek... Ülkeyi bırak yönetmek, çocuk parkına çevirecek olanlara oy vermek... Asla!

Yere goge koymak demiyelim de grubuna sans vermek diyelim. Cunku bu grup cok bagli ve o ne derse onu yapiyor. Bunlara bir sekilde ulasilmaliydi.
Cunku grubu siyasetten ve siyasetcilerden nefret ediyordu. Din dusmanlari diye. Onlar icin vatan bilgisi yok hoca bilgisi vardi. İnanin Erdoğan ile cok sey gorduler. Pkk altindaki saf halk gibiler.

Ne yapacaktı ki kesin engin bilgilerinden faydalanacaktı..
Şeyhul islam yapması biraz ironi oldu,onu yapması mümkünmyüdü sizce...
Pekii Erdogan egoist diyen taraftansaniz buna inanabiliyormusunuz. Egoist bunu yapar mi?

Hocasinin ipini ceken adama hemde????

Bazı arkadaşlara fikrim olduğu için ekonominin çöküşü hakkında evet katiliuorum herşey ates pahası ve insallahta duzelir herşey bukadar yukselisteyken ev alamıyoruz mesela tek temennim düzelmesi yonunde

Tüm kurumlara el attılar,göz yumuldu bunlara..

Neyin şansı sizce...
Ulaşılsaydı diyorsunuzda mgk toplantılarında sunuldu bunlar hiç mi okumadınız bunları..
Kabul etmediler işte..

Onu duymadım ama haklisnz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…