Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Daha az önce bir video gördüm. Sakın izlemeyin ben de başından kapattım hemen. Adam gidiyor önce köpeklerin olduğu bolgeye tuvaletini yapıyor. Sonra da köpeğin birini arabasıyla bilerek eziyor. Bir kişi de değil bunlar. Ağzı dili olmayan canlılara bu eziyeti yapanlara ceza da-o da olursa- para cezası... Bunu değiştirmek ellerinde. Bunu değiştireceğim diyene bile oyumu verebilirim. Olay da yeni olmuş bu arada. Dediğim gibi izlemeyin.

Tüm kurumlara el attılar,göz yumuldu bunlara..

Neyin şansı sizce...
Ulaşılsaydı diyorsunuzda mgk toplantılarında sunuldu bunlar hiç mi okumadınız bunları..
Kabul etmediler işte..

Zaten icindeydiler adamlarin yayinlarina bakin kac yilinda girmisler devlete. Bu nasil guc kiiii devletin tepesini dinleyip diger ulkelere sizdiriyor.

Size şunu diyim o zaman Ersogan ilk dershaneler kapatilacak dedi. Bende bunlarin bunlarin bir dersane mudurune sunu sordum .Erdogan boyle diyor ne yapacaksiniz????? Bana cevap su : Olmaz oyle bir sey kolay mi onu yapabilmek???

Adamlar Erdogani da maşa yapmaya calistilar . Burada tosladilar. Yanlış mı hatırlıyorum ilk dershane yüzünden karşı karşıya geldiler.

Zaten icindeydiler adamlarin yayinlarina bakin kac yilinda girmisler devlete. Bu nasil guc kiiii devletin tepesini dinleyip diger ulkelere sizdiriyor.

Size şunu diyim o zaman Ersogan ilk dershaneler kapatilacak dedi. Bende bunlarin bunlarin bir dersane mudurune sunu sordum .Erdogan boyle diyor ne yapacaksiniz????? Bana cevap su : Olmaz oyle bir sey kolay mi onu yapabilmek???

Adamlar Erdogani da maşa yapmaya calistilar . Burada tosladilar. Yanlış mı hatırlıyorum ilk dershane yüzünden karşı karşıya geldiler.
Çıkarları çatıştığından olmasın o iş
Sonuçta belediye başkanı olduğu dönemde parti kurmak için icazet almaya ayağına gitmişti
Demek ki çok da "kandırılmamış":KK66:

Amaçları din devletini getirmekti,öyle kolay değil bu işler..
Elbette öyle söyler sonuçta ekmek yediği kaba tükürürmü..

İlk karşılaşmaları dersane olaylarıyla başladı..

İşte beğenilen biri demek ki... Yoksa tercih edilmezdi diye düşünmediniz mi hiç? Yani direkt red yemesi niye sizden onu merak ettim. Diğer partiyi anlıyorum ben de saymiyorim onu çünkü.
Başkasının beğenmesi benim de beğenip takdir etmem gerektiği anlamına mı geliyor? Babam koyu bir Akşener hayranıdır babam seviyor diye ben de sevmek zorunda mıyım?

Yüce ALLAH Yüce kitabımız Kuran-ı Kerimde buyuruyorki.

""Ve Biz, her bir insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık."""

İsteyen istediği partiye oy atmakda hür'dür.Ancak oy büyük bir vebaldir.Kul hakkıdır.
Çünki yanlış atacağımız her oy için Allah bizden hesap soracak.
Sadece şunu istiyorum lütfen düşünerek atalım oylarımızı..hepsi bu...

Başkasının beğenmesi benim de beğenip takdir etmem gerektiği anlamına mı geliyor? Babam koyu bir Akşener hayranıdır babam seviyor diye ben de sevmek zorunda mıyım?
Hayır oy verdiğiniz parti begeniyormus demek ki dedim. Belki de direkt kestirip atmadan düşünülebilir. Özellikle kadın hakları konusundaki düşüncelerine bakılirsa. Bir de iyi hal indirimini kaldirmak var tabii dedikleri arasında.

Hayır karistirmadim evet ayaklanma oldu darbe girisimi olduğu için oldu ama olmasaydı darbe başarılı olurdu ki allah korusun

Vay be bir köprü kapatarakmi darbe başarili olurdu? Hollywood filmleri bile bu tür senaryolar için daha çok efor sağliyorlar.

Peki hadi diyelim sizin dediğiniz olsun. Bunca yil herkes Fetönün tehlikesini anlatirken (bknz Kamer Genç 2011yilinda bile), Erdoğan "ne istedilerde vermedik" diyordu. Bu konu hakkinda ne diyorsunuz?

Artık asker eşiyim demeye çekiniyorum,sanırsnız ki feföcü gözüyle bakılacam diye...
Maalesef. Arkadasimda oyle .insallah boyle seyler yasanmaz.

Yanliz ben feto gibi seytan gormedim. Bugun tarikatlari da elestiriyorum. Dini olur diye içeriğine girmiyorum. Çok bariz eleştire biliyorum. Fakat bu şeytan dini o kadar güzel bilerek yaptı ki inançlı insanlar çok kolay tav oldu.

Maalesef. Arkadasimda oyle .insallah boyle seyler yasanmaz.

Yanliz ben feto gibi seytan gormedim. Bugun tarikatlari da elestiriyorum. Dini olur diye içeriğine girmiyorum. Çok bariz eleştire biliyorum. Fakat bu şeytan dini o kadar güzel bilerek yaptı ki inançlı insanlar çok kolay tav oldu.

Tarikkatlar zaten ayrı bir dehşet,inançlı insanlar tav oldu diyorsunuzda olmasalardı keşke...
İtirafçı olan birinin ifadesinde aynen şu vardı..
Adam alçıdan elini yaptırmış gelen giden o eli öpüyormuş mesela..
Birde rüyasında peygamberi görmüş gelmiş camını tıklatmış kalk hadi namazını kıl demiş.
Bunuda mürütlerine anlatıyor üstelik,bu saf salak müritlerde inanıyor buna..

X