Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Sadece sol partiler yok ki seçimde?

bizde muhalefetiz o zaman canım inşallah düzelir diye umut etme koskoca 16 yılda düzelmeyen daha düzelmez ekonomi berbat olduğu için seçime gitti hükümet bunu biliyosunuz dimi

yaşamadım ama okuduklarımdan biliyorum evet
Eger bu darbe olsaydi gercekten ulke bu sefer toparlanamazdi. Samimiyetle diyorum basta KK da olsa bu darbeye tum gucumle karsi koyardim. Cunku bu ulke kac kez darbeyle karanlik guclerin eline gecti. Bu sefer bir Humeyni vakasi olabilirdi Allah korusun.

Kurtulus sasavasiyla kiyaslamak gercekten sacma ama inanin ruh olarak ayni.

Düşmanı yaratanlarda onlar..
Ya ne düşmanı Allah aşkına , kendin çal kendin oyna .... Senarist kendileri , oyuncu kendileri , düşman kendileri , kahramanda kendileri yersen..... Türkçe olimpiyatrlarına para bas sonra git 15 temmuza para bas... Vay be !!!

Bakın siz darbeyle ayaklanmayı birbirine karıştırdınız..

iş birliği yapmasaydı erdoğan uyanık olsaydı biz başta fetönün ne olduğunu dedik uyardık dinledi mi zamanında erdoğanınız sonradan bize ahkam kesemezsiniz

Darbe onun adı darbe sen bilmiyırsun öğren beybisi,12 eylül darbesini canlı canlı yaşamış bir yaşlı olarak diyim sana..

iş birliği yapmasaydı erdoğan uyanık olsaydı biz başta fetönün ne olduğunu dedik uyardık dinledi mi zamanında erdoğanınız sonradan bize ahkam kesemezsiniz
Yok be kandırıldılar....
Hepsi büyük oyunun parçası ve tıkır tıkır işliyor planları...
BOP eşbaşkanı görecem ben hepsini....

Çok muhterem dedikleri zat hakkında yapılan uyarıları dikkate alsalardı o kadar can gitmeryecekti...
Ya rica ederim o muhterem zatin yayinlarinin kurulus tarihine ve sizdigi siyasi kadrolara bakın. Erdogan mi besledi bunlari.
Adam herseyi anladiginda canli yayindan gelde bitsin bu hasret dedi. Gelsinde rahat yargilansin diye. Ama o seytan tuzaga dusmedi. Gelmedi .

Hayır karistirmadim evet ayaklanma oldu darbe girisimi olduğu için oldu ama olmasaydı darbe başarılı olurdu ki allah korusun

Bakın öyle 3-5 kişiylede ayaklanma olmaz,adamlar o kadar acemice bişiye kalkıştılarki sonu ne oldu gördük..
Zmanında yapılan uyarıları hükğmet dikkate alsaydı inanın bunların hç birisi yaşanmayacaktı..
MGK sunulan irticai olayları kabul etmediler,neden laf söyletmediler muhteremdir bişi olmaz dendi..

Beni en çok etkileyen türbanlı olduğum için türban yasagiydi şuanda yine o şekilde olsaydı allah korusun sokağa bile cikamazdik sorarim peki açık gezen hanımefendilere siz rahatca heryerde düzgün dolaşırken ben ve benimgibi kapalı olanlar neden o şekilde sokağa bile korkarak cikalmki kesin başka biri gelirde yine bu .şeyler olacak çünkü herkes esittir şu koşullarda herkes rahatca gezebilir istediği yere girip cikabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…