Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ya rica ederim o muhterem zatin yayinlarinin kurulus tarihine ve sizdigi siyasi kadrolara bakın. Erdogan mi besledi bunlari.
Adam herseyi anladiginda canli yayindan gelde bitsin bu hasret dedi. Gelsinde rahat yargilansin diye. Ama o seytan tuzaga dusmedi. Gelmedi .
Bugün duyduğum en güzel fıkra :KK70:

Bakın öyle 3-5 kişiylede ayaklanma olmaz,adamlar o kadar acemice bişiye kalkıştılarki sonu ne oldu gördük..
Zmanında yapılan uyarıları hükğmet dikkate alsaydı inanın bunların hç birisi yaşanmayacaktı..
MGK sunulan irticai olayları kabul etmediler,neden laf söyletmediler muhteremdir bişi olmaz dendi..
Zaten son cirpinisti tum kadrolari boğuldu. Son bir hamle yaptilar. Belki solcu ve kurt gruplarida yanimiza cekeriz diye ama hamdolsun olmadi.

Ya rica ederim o muhterem zatin yayinlarinin kurulus tarihine ve sizdigi siyasi kadrolara bakın. Erdogan mi besledi bunlari.
Adam herseyi anladiginda canli yayindan gelde bitsin bu hasret dedi. Gelsinde rahat yargilansin diye. Ama o seytan tuzaga dusmedi. Gelmedi .
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:şaka yapıyosun dimi valla bak şaka de

Son yıllarda en çok Çavuşesku ve Hitler'i anar oldum nedense !!!

Aman haaaa..

Siz öylemi anladınız gel demesini pes yani pessss...

Bakın öyle 3-5 kişiylede ayaklanma olmaz,adamlar o kadar acemice bişiye kalkıştılarki sonu ne oldu gördük..
Zmanında yapılan uyarıları hükğmet dikkate alsaydı inanın bunların hç birisi yaşanmayacaktı..
MGK sunulan irticai olayları kabul etmediler,neden laf söyletmediler muhteremdir bişi olmaz dendi..
Diyorum ya ben sadece bildiğim şeyler hakkında fikir yurutuyorum sizde haklisinizdir tabiki bu da sizin bildiginiz saygım sonsuz

Beni en çok etkileyen türbanlı olduğum için türban yasagiydi şuanda yine o şekilde olsaydı allah korusun sokağa bile cikamazdik sorarim peki açık gezen hanımefendilere siz rahatca heryerde düzgün dolaşırken ben ve benimgibi kapalı olanlar neden o şekilde sokağa bile korkarak cikalmki kesin başka biri gelirde yine bu .şeyler olacak çünkü herkes esittir şu koşullarda herkes rahatca gezebilir istediği yere girip cikabilir
Kimse kimsenin turbanina karışmaz artık karışamaz. Zaten şu an çok daha büyük sorunlar özellikle ekonomide gelen bunu düzeltir.

Beni en çok etkileyen türbanlı olduğum için türban yasagiydi şuanda yine o şekilde olsaydı allah korusun sokağa bile cikamazdik sorarim peki açık gezen hanımefendilere siz rahatca heryerde düzgün dolaşırken ben ve benimgibi kapalı olanlar neden o şekilde sokağa bile korkarak cikalmki kesin başka biri gelirde yine bu .şeyler olacak çünkü herkes esittir şu koşullarda herkes rahatca gezebilir istediği yere girip cikabilir
zamanında yapılanlar yanlış evet saygı duyulmalıydı ama aynı şeyleri bu hükümet açıklara yapıyo yok örtüsüz kadın kiralık eve benzer gibi çirkin ithamlarda bulunan bu hükümetin adamları yanlışa yanlışla cvp verilir mi

Şunuda unutmayın alnı secdeye değiyor diyede göz yumdular...
Bakin ben bu gruba yakin olanlari tanidim cok yakin yakin arkadaslarim vardi inanin gercekten inancli insanlardi ve degerli insanlardı ama bu adama nerdeyse tapiyorlardi. Ne desem anlamiyorlardi ki bu feto olayi patlak vermeden konustuk. Cunku dinde peygambere bile boyle egilinmez. Adam akillarina gelince agliyorlardi. Belki bu saf taraf yuzunden hoz yumulmustur. Beklenilmistir. Yoksa o adamin seytan oldugu cok bariz

Yine sessizliğe bürünüyorum. Muhalefet olmak çok kolaymış :işsiz: Karşındaki ne derse desin tam tersini söyle ki nutku tutulsun :halay: Hey maşallah :halay:

Buna muhalefet olmak denilmez, buna kadin hakki savunulmasi denilir. Evet bir kadinin elindede her iş gelir. Cinsiyet bir iş için belirleyici bir faktör değil ve olmamali.

Ki Erdoğan zaten kadinlarin çalişmasina karşi. Kadinin yeri evidir gibi söylemleri var. Bir ara aile bakani bile börek yapmayan birinin yuvasi dağilir demişti.

Niye hükümette başortülü/örtüsüz bakanlar yok? Yeterici kadar yetenekli kadinlar olmasina rağmen? Yani herşeyi savununda lütfen bunu savunmayin. Yillarca birçok kadin hak sahibi olmak için çabaladilar. Emeklerine saygisizlik resmen.

X