Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
şişirme bir dolar artışı bu. her zamanki gibi. seçimden sonra dolar düşecek zamlar tepemize tepemize inecek
Bir diğer ķüçük ihtimalde bu evet..
Son seçimde "400 vekil verin bu kan dursun" tehditinin ekonomik versiyonu gibi düşündüm bende bir ara ama artık çok olası gelmiyor. Son faiz mudahalesinden sonra...

Mesela Almanya'da kızı engelli olan bir kadın kızı için Tl parası ile 3.500 Tl aylık alıyor her ay kızı 25 yaşında. Evsahibim AKP'li deli gibi savunuyor RTE'yi. ama her yıl check-up ya da ameliyatları için (79 yaşında) ALmanya hastanelerini tercih ediyor. Mesela yurt dışında şiddet gören kadınlara ev veriliyor, çocukları ve kadın için maaş bağlanıyor. ayakları üzerinde durana kadar. en basiti bunlar.

İnşaallah. Ben de başkentteyim. O kadar yoruldum ki ben de bu şehirden. Şimdi tayin aldırdık zorda olsa. Eş durumu tayinlerini bekliyorum mecbur su an. Yüz bin nüfuslu bir yere gidiyoruz ama şehrin dışında küçük bı sitede yaşayacağız. Hiç yoktan iyidir:) Bir de köy okulu yazmayı dudüşünüyor bakalım. Başkentte köy okulunda calistim. Güzekdi.

umarım her şey gönlünüzce olur. Dediğiniz gibi köy okulları güzeldir. Yakalayabilirseniz, Muğla taraflarını yazın.

Israr ile anlamak istemiyorsunuz. Kadin dedi, dedi de, ne yapti? Söyler misiniz neyin takibini yapti? Daha öncede dedim, icraat yoksa laflar bostur. Düsünsenize o cocuklardan birisi sizin cocugunuz. Bakan böyle konusuyor sonra tik yok. Bu olayi bilen ve üstünü kapatan elini kolunu sallaya sallaya disarda dolasiyorlar. Ve ayni zamanda cocugunuz psikolog psikaytr dolasiyor. Yahut psikolog icin bile yeterince paraniz yok.

Söyler misiniz o zaman bu bakan hakkinda ne düsünürdünüz?

Ayrica "akp masum oldugunu düsündü" diye bir olay olamaz. Buna mahkeme karar verebilir ancak. Savci davayi baslatir ve hakem karar verir. Ve bu hic olmadi!!

Ve örneginize gelirsek bal gibi b demis oldu bakan. Tekrar düsünün sizin cocugunuz travma yasadi ve savcinin dava acmasi yerine, bakan haril haril bu kurumu savunuyor! Bir sefercikten kurum karalanamaz dedikten sonra "bu davanin takipcisiyiz" dese ne olur?? Ki hic olmayan dava icin.

Ve ben gayet objektif bakiyorum duruma. Icim sizliyor o cocuklari düsündükce. Ister chp'ye yakin olan vakif olsun, ister zimbabwe'ye, hic umrumda degil. Böyle bir olayda kurumu savunacak en kücük bir laf olmamali. O annelere, o cocuklara saygisizlik ya.

Ha ve hic soruma cevap vermediniz. Siz cocugunuzu ensar vakfina teslim edermisiniz?

Muharrem bey çok haklı
Bunun uzun versiyonu var.olmuyor olmuyoooor diye isyanlarda
Tayyip meydanlarda fena rezil ediyor

Ben hic bi yerde kapaliyim demedim:) peki kapalilar piyon acik olan ak parti secmeni nedir bu durumda? ben esitlikten yanayim ve evet Ak parti bu yasagi kaldirarak cok buyuk bir kitleye hitap etti. Bunu hala kullandiklari soylenemez.. burda bile o yasak bir daha gelmez asla diyenler var.. ki bana gore hersey mumkun...ak parti giderse chp gelse diyelim yapacaklari seyden biri gene belki bu yasa olur. Gelecegi kimse bilemez o ayri.. insanlarin korkularindan biri bu olabilir ama daha oncede dedim.. kimseyi korkulari var diye suclayamayiz. Ha sana hak verdigim yerlerde var

Valla dogrusunu yazmissin. Ben de bunlarin dusecek demesi sandim gene, AKP de aynisini diyor ya.. Aynen devam, ama dolar dusecekmis diye.. Onlarin yargida tek adamligi ile, tuketime dayali ekonomisi, savurganliklari, yazlik saray aski ile nasil dusecek diye dusunuyordum ben de.. 16 yilda ulkeyi getirdikleri durum belli. Millet sadece yol, kopru gibi gider ayaklarindan refah olcuyor, hani gelir ayagi bunun?

Ince hukuk sistemini, yargiyi yeniden insa edecegiz diyor. Hem de uc ay icinde.. Hukuk yeniden ozgurlugune kavusursa para geri doner piyasalara ve dolar duser, hakli. Ben bile bekliyorum burda, para gonderip Turkiye'den yeniden ev almak icin secimleri. Tayyip kalirsa ona guvenip de kurus getirmem, yarin el koydum dese kime sikayet edicem?

Ben senin annen yaşındayım ve evet benim büyüklerim de öyle kapanırdı. Yaşlı teyzeler dışarı çıkarken başörtüsünü sadece boyundan bağlayıp çıkarlardı. Onun haricinde evde erkek de olsa başları açıktı. Köyden gelenler keza öyle, uluorta tülbentini çıkarıp terini silip tekrar takanlar vardı. Şimdiki gibi değildi, sana katılıyorum.
Filmden foto beğenmeyenler için reel hayattan fotolar aradım. Eski foto bulmak zor, 70 lerden ilk gurbetçilerin fotolarını buldum, herhalde bir fikir verir.

https://www.gzt.com/hayat/gurbet-yolcugu-hic-bitmiyor-gocup-kalanlar-buna-sahit-2521417

Sağolun abla. Ben de bunu anlatmaya çalıştım ama anlamadılar nedense.

Bu soru biraz tuhaf.. Bir partinin basortusunu piyon olarak kullanmasi icin her secmeninin basortulu olmasi gerekmiyor. Diger partileri de destekleyenler karisik, acik ve kapali, CHP dahil.
Ince'yi dinleseydiniz basortusu veya basortusuze karismayacagiz dedigini de duyardiniz. Kulaklarinizi tikamakla, sadece Tayyip dinlemekle neler kacirdiginizi bir bilseniz..

Iyide adamin partisi belli degil mi? Bunlar carsaf marsaf yirtmadi mi zamaninda? Yani desede bole birsey bana guven vermiyor.. sadece erdogani dinlemiyorum emin ol.. tayyipcide degilim ama sizin gibi tuylerim diken diken olmuyo sadece:)

Hadi buyrun

18 yaşındayım milletvekili de olucam derse şaşmayın :)

Ya olamaz böyle bir şey yaaaa yemın ediuorum türkiyede refah seviyesi mi kaldı evime yakın bir yerde arabayla gidiyordm başbakan gelecekmiş sözde bütün yolları tıkamışlar yolumu yarım saat uzattım ustune ustluk ceza kestiler bir sinirlendim sormayın ya benzın olmuş 6 tl bütün yollar polis jandarma ne bu ya sinirlerim tepemde .kime neye şikayet edecem bilmiuorum

Hadi buyrun

18 yaşındayım milletvekili de olucam derse şaşmayın :)
Yoo milletvekili olmak gibi bir niyetim yok. Da bunu böyle iğneleyici tarzda söylemenizin amacı ne? Ben de kanuni olarak seçimlerde oy kullanabiliyorum. Ben de herkes gibi fikrimi beyan etme hakkına sahip değil miyim?

Iyide adamin partisi belli degil mi? Bunlar carsaf marsaf yirtmadi mi zamaninda? Yani desede bole birsey bana guven vermiyor.. sadece erdogani dinlemiyorum emin ol.. tayyipcide degilim ama sizin gibi tuylerim diken diken olmuyo sadece:)
Eee bende şeyh dibinde oturup icazet alan cumhurbaşkanı istemiyorum mesela
Onu napacağız ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…