Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bir insanın dini vecibelerini yerine getiriyor olması yada olmaması kişi ile Allah arasındadır.
İman sorgulama hakkını Allah peygamber efendimize dahi vermemiştir fakat ne acıdır ki
İnsan insanı imanıyla sorgular oldu. Bu zamanlardayız şaka değil. Yapıyor ama inandırıcı gelmiyor pehh.
Ülke yönetir yada yönetemez kriter bu mu?
Yolsuzluk gırla.
Ordudan bir çok paşa haksız yere içeri atıldı yargılandı, kendilerinden olmayanlara eziyet edildi
bıraktırana kadar zulm ettiler.
Kpss sorularını çalıp bir çok insanın hakkını gasp ettiler.
Hukuk yargı katledildi adalet ortadan kaldırıldı. Kul hakkının bini bin para.
Sen şusun sen busun bizdensin değilsin bunlar dinimiz de yok ama artık en müslüman geçinenler de var.
Halkı 1.600 lira asgari ücretle geçinmeye mahkum edip kendileri lüks şaşa içinde milyonluk harcamalar yaparken
nasıl muhafazakar bir lider olarak görülebiliyor akıl almıyor.

Okumadan'ı geçtim paylaştıkları videoyu dinlemeden anlamadan anti tez haline getirmelerinin ilginçliği...

Bence chpden bu kadar nefret etmelerinin bir sebebi de bu.
Yalan ve iftiralarla dolu o kadar cok caps vs yapılıyor ki, hepsinin de dogru olduguna inanıyorlar.

Kabataş yalanına, camide içki içtiler yalanına nasıl inandıkları ortada.
Kandırmak zor değil, manipüle etmek kolay.
Her kesimde olabilir bu tabi ama bu kadar yuksek bir oranda oldugunu dusunmuyorum.

Dün gördüm bir sayfada camiinin içinde Sayin İnce'nin zeybek oynarken fotografi vardı.
Pis münafık.

meslektaşmışız bu arada. Sevgiler
Sevgiler:)) Bana da geliyor arada o duygu. Bir de sürekli gelen bir duygu var ki o da acımasızlık sanırım. Önceden tam tersiydim ama şimdi o öyle istiyorsa hiç uğraşamam diyorum. Yani ekonomik anlamda.

Sevgiler:)) Bana da geliyor arada o duygu. Bir de sürekli gelen bir duygu var ki o da acımasızlık sanırım. Önceden tam tersiydim ama şimdi o öyle istiyorsa hiç uğraşamam diyorum. Yani ekonomik anlamda.
Haklısınız, işte tam da bu yüzden tedavilerimi falan bıraktım, Bursa'yı ani bir kararla terkettim, şimdi 80 kişilik ama yazın nüfusu 600'e çıkan bir köyde yaşıyorum. Buradan nereye kaçarsam artık. Her emeklinin hayali. (singer dikiş makinesi gibi oldu sanki) Size de nasip olur İnşallah Hocam

Benim yüklediğim resimler ne kadar kötüyse bunlarda aynı klasmanda benim gözümde
Partici değilim tek adamcı hiç değilim :)
Ama bu cevabı senden değilde mesajını beğenen üyeden beklerdim
Ben tanımıyorum canım mesajımı beğenen üyeleri siyasette takılmıyorum. Ama bende senden taraflı resim beklemiyordum. Ben zaten aynı klasmanda diye yükledim tarafsızlıkla yüklemedim.
Kötü insanların yaptıklarını tarafa mal etmeyelim.
Ben bu resime bakıp bu parti böyle yapıyor demem yani beni biraz tanıdıysan

M.İ.' nin ekonomi sorusuna verdigi şu cevap icin ne diyorsunuz ?
" Ben gelince dolarin dusmesi icin hicbirsey yapmiycam çünkü disecek."
Hic birsey yapmadan nasil dusecekmis? Dolar basmaya mi baslayacagiz? Onun icin bile birsey yapmak gerek gerci ya.. Bizi getirip dis ulkelerin kucagina oturttular. Artik eti, samani biraktik, yiyecegimiz ekmegin bugdayini bile disardan aliyoruz, dolarla. Yani o kadar muhtac ettiler Turkiye'yi dolara. Hic bir gelir getiren yatirimimiz yok, olanlar da satildi. Kamu binalarini bile satip satip parasini yollara gomerken devlet daireleri kiraya geciyor, kendi eski binalarinda. Uretim, hayvancilik bitirildi. Dis borc dolar ciktikca ayyuka cikiyor. 80 milyar dolar borc devraldilar, 450 milyar dolara cikti. Nasil olacakmis o?

M.İ.' nin ekonomi sorusuna verdigi şu cevap icin ne diyorsunuz ?
" Ben gelince dolarin dusmesi icin hicbirsey yapmiycam çünkü disecek."
Neden düşecek biliyor musunuz ?
Ülke sirke döndü. OHAL bir yandan..Adalet ekonomi hak getire... hali ile yabancı yatırımcı gelmekten vazgeçtı. Gelmiş olanlar yatırımını parasını pulunu alıp gitti. Yatırımcı için güvenilir bir ülke değiliz. Mevcut iktidar guveni zedeledi. Hukuk adalet esitlik ilkesi kan kaybetti. Yani diyor ki ülkeye güven ortamı gelecek ben seçilirsem. Yatirimciyla guven tazelenecek. Yabancı yatırımcının korkmayacagi bir ortam yaratacagiz. Dolar da da düşecek diyor... heee öyle akp vaadler nde zikredilen bir düşüş olur mu bilmiyoruz tabi..

şişirme bir dolar artışı bu. her zamanki gibi. seçimden sonra dolar düşecek zamlar tepemize tepemize inecek

çark olayı dişler kırık ....şu an.
dişler yerine oturdumu tık tık tık yavaş yavaş düzelecek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…