Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ankara da secim zamanı hariç geçeceklerinde bile yollar kapatılıyor. Bir kere kırk beş dakikalık yolu iki buçuk saatte gitmiştik. Oraya don kapalı buraya don kapalı. İşimiz var sekiz beş halledilmesi gereken. Oradan oraya gitmemiz gereken...Zor yani. Bize yaptığın yolları niye kapatıyorlar ki:)

"Görüyorum ki çaresizliği hiç tatmamışsınız hayatınızda" demişti Dilek. Ben de hiç unutmadım. Ölüm haberini okuduğumda da içim yanmıştı.
Umarım huzur içindedir şimdi, mekanı cennet olsun.

Niye kapatıldığını hepimiz biliyoruz aslında.güvenlikleri önemli.ankara meclisin kalbi.orası daha hareketlidir.burdada miting zamanları oluyor ama sesimizi çıkartmıyoruz.
Bende bi keresinde taksi mininüs hiç bişey bulamamıştım .en az 5 km yürümüşümdür.

Ceza niye kesildi biliyor musun evime 100 metre kala yoldan geçmek istediğim için neymiş konvoy geçecekmiş olur mu öyle şey ,miting yeri taaaa bizden 20 km ötede , yolumu 5km uzattım bunun için görevlilerle tartıştım kes cezayı dedim,ceza nedenini yazmayı unutma!!!!

Eğitime her yerde ihtiyaç var.. TR'nin her köşesinde. Mutlu öğretmen, Mutlu öğrenci.. İyi akşamlar diliyorum

Ben bu habere çok üzülmüştüm.
Allah rahmet eylesin.
Rabbim bütün hastalara şifa versin inşaallah

ramazan Ayı bu kadar insanı yolda bekletmek, sizce doğru mu?????????

Kim hasta ya allah askına, çok şükür cevremde öyle kişiler yok,neymiş her iki kişiden biri hasta diilmiş :)
ama onun evinin altında hastane var, bense tedavileri reddettim. çünkü hastanelerde DR. kalmadı. kaderime razı oldum. şimdi estetiğe taktım. en azından onlar kalan hayatımı mutlu geçirmem için ellerinden geleni yapıyorlar :)

https://www.facebook.com/273776019343072/posts/1725908874129772/

Şileden kum marmarise:) itibardan tasarruf olmaz.. Biz millet olarak öderiz.. Hiç sıkıntı değil... Ben marmarise tatile gidemiyorum.. Niye? İşte bu yüzden... Siz daha çoooooook ağlarsınız dış güçler diye.. O dış güçler değil anacım.. Tayyip Erdoğan gücü... Yiyin efendiler yiyin... Devletin malı deniz çünkü .. Bu ekonomik sıkıntıda nu çok zaruri idi... Ne diyeyim...insaf mı diyeyim.. Ne desek bilemiyorum artık..

Yapmadı mı? Alkole dil uzatmadı mı? Kadınların giyimini eleştirmedi mi? Ayrıca bizim kanunumuzda da dini kıyafetlerle sokakta gezilmesi yasaktır. Tabii kanun diye bir şey kalmadı ama neyse.

Alevilere hiç saygı yok. Üstelik Aleviler bizim esas kültürümüzün temsilcileriyken. Ne ironik bir toplum...

Bence suc oranlarinin kisa zamanda roket hizda artmasi tabii ki AKP ile cok baglantili. Kendi milletvekilleri kadinlar ustune sacma sapan beyanatlarda bulunuyorlar once, ve hic biri bunlari dedi diye disiplin cezasi filan almiyor. Tecavuz sucundan tutuklananlara kucugun rizasi vardi indirimli kanunlar cikartiliyor. Mini etek giydi, acik gezdi, gece sokakta idi, bagirmadi indirimleri.. Tecavuz ettigi ile evlenme yasasi cikartiyor. Allah korusun sana pisligin biri zorla tecavuz etse evlenir misin? Tecavuzcunun ocugunu dogurma yasasi cikartiyor, kalkip dogurmak istemeyene bir belediye baskani bile hakarette bulunabiliyor, disiplin cezasi yok. Basortu ile calisma ozgurlugu kazandim diyene "calisan kadin fuhusa davet" diyen bir baska milletvekili cikiyor, disiplin cezasi yok. Halk bunlari duyuyor, bunlar ornek, bunlar tesvik, tahrik unsuru. Tecavuzu ve soylemini cezasiz birakan hersey tahriktir, artmasina sebep olur.

Avrupa'ya niye medeni diyoruz, bak herkesin bildigi gercek bir hikayeyi anlatayim sana:

İngiliz yargıç, gece yarısı parktan geçen kızı korkutan adama, 7 yıl, 7 gün hapis cezası verince şaşıran gazeteciler sormuş: "Adam kıza elini bile süremedi. Kaçan kızın çığlıklarına yetişenler de adamı yakaladı. Bu ceza çok değil mi?" Yargıcın yanıtı hukuk tarihine geçecek düzeydeydi: "Kızı korkutmanın karşılığı 7 gündür. 7 yıl, İngiliz kızlarının gece yarısı parkta dolaşma özgürlüklerine saldırmanın cezasıdır."

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…