Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Eee bende şeyh dibinde oturup icazet alan cumhurbaşkanı istemiyorum mesela
Onu napacağız ?
Ne alaka? Neyi karsilastiriyosun? Ozel hayati onu ilgilendirir. Toplumun inanisini yerin dibine sokacak seyler yaparsa o zaman onuda elestiririm. Carsaf yirtilmasi gilan cok normaldi diyosun yani? Valla ben anlamiyorum sirf erdogana laf atnak icin b carsaf yirtmanin nesi aklanacak? Sonrada ayni karede foto cektirirler ama:) erdogan gidip kilisenin birine orda bu tarz hareketler yaparsa haklisin derim. Herkes birbirinin dinine saygili olacak

Saçmalamaya başladIlar artık bence ?neden ortalıgı karıştırıyorsun be gülüm???? Bu yazdıkların hiç hoş değil , birini karalamaya çalışırken yaptıgın şeylerin dogru olmadıgını sende biliyosun admin lutfen bakar mısın
Ortalığı mı karıştırıyorum???
Kimseyi karalamaya falan çalışmıyorum.taciz olayını ilk defa duydum. Ve bu doğruysa asla oy falan vermem.
Ensar vakfı için de neler neler yazıldı. Kimisi aklamaya çalışırken kimisi gömdü. İspat videoları kondu, tartışıldı. Bi kereden bişey olmaz , diyenlerle de işim olmaz.

Tecavüz, taciz, küfür, hırsızlık bunlar hep konuşulurken benim yeni ve burdan duyduğum bişeyi sormam mı ortalığı karıştırmak? Kusura bakmayın ama hiçte iftira gibi durmuyor burdan

Meral hanım için de fetöcü deyip durdular. Gram inanmadım, başka da bir olayı yok şimdiye kadar. Duysam onu da sorarım.

Hayret bişey ya bide admini çağırmışsınız :)

Valla bir zahmet tayyipçi olmayın yemın ediyorum sinirlerm tepemde ramazan ayı konvoy için bütün insanlar yolda allahım sen aklıma mukayet olllllllll

Ortalığı mı karıştırıyorum???
Kimseyi karalamaya falan çalışmıyorum.taciz olayını ilk defa duydum. Ve bu doğruysa asla oy falan vermem.
Ensar vakfı için de neler neler yazıldı. Kimisi aklamaya çalışırken kimisi gömdü. İspat videoları kondu, tartışıldı. Bi kereden bişey olmaz , diyenlerle de işim olmaz.

Tecavüz, taciz, küfür, hırsızlık bunlar hep konuşulurken benim yeni ve burdan duyduğum bişeyi sormam mı ortalığı karıştırmak? Kusura bakmayın ama hiçte iftira gibi durmuyor burdan

Meral hanım için de fetöcü deyip durdular. Gram inanmadım, başka da bir olayı yok şimdiye kadar. Duysam onu da sorarım.

Hayret bişey ya bide admini çağırmışsınız :)
Duydugun her şeyı buraya yazman gerekmiyor...kesin bilgi varsa yaz olur mu? İftira atmak basit bir şey

Yoo milletvekili olmak gibi bir niyetim yok. Da bunu böyle iğneleyici tarzda söylemenizin amacı ne? Ben de kanuni olarak seçimlerde oy kullanabiliyorum. Ben de herkes gibi fikrimi beyan etme hakkına sahip değil miyim?
Canım fikrini tabiki söyleyebilirsin. Ama Bibibella sana kötü niyetle küçüksün demedi, tecrüben yok diye dedi. Sen hemen çıkıştın.
Ben de sana değil, 18 yaşında seçilme hakkı getirenleri iğneledim.

Iyide adamin partisi belli degil mi? Bunlar carsaf marsaf yirtmadi mi zamaninda? Yani desede bole birsey bana guven vermiyor.. sadece erdogani dinlemiyorum emin ol.. tayyipcide degilim ama sizin gibi tuylerim diken diken olmuyo sadece:)
Uclarda dolasiyorsun, belki halktan bir ikisi carsaf yirtmistir, ama AKP geldikten sonra o halkin icinden birileri de aciklarin bacaklarina kezzap atmistir, otobuslerde tekmelemistir. Benim derdim bunlar degil, genele bakiyorum.

AKP butun tarikatlari hortlatti, birini butun devlet kadrolarina soktu, menfaatler catisinca onu atti, simdi Menzil tarikati ile hasir nesir.. Yarin cikip Menzil bizi kandirdi diyecek yane..

AKP geleli kadinlar, bebeler hakkinda bile ne soylemler yapildi onun doneminde, hepsine goz yumdu. Sonuc olarak kadin tecavuzleri ve kadina siddet 14 kat artti, cocuk cinsel istismari da oyle. Inanmazsaniz Devlet istatistik kurumunun istatistiklerine bakabilirsiniz, halka acik bilgiler. Cocuklarinizi sokaga oyun oynamaya gonul rahatligi ile salabiliyor musunuz? Okula kendi kendine gidip gelebiliyor mu ilkokulda okuyan kiziniz, oglunuz? Biz gittik geldik AKPden once, cocuklarimiz da.. Biz 5 yasimizdan itibaren sabahtan aksamlara dek sokaklarda oynadik, cocuklarimiz da..

Canım fikrini tabiki söyleyebilirsin. Ama Bibibella sana kötü niyetle küçüksün demedi, tecrüben yok diye dedi. Sen hemen çıkıştın.
Ben de sana değil, 18 yaşında seçilme hakkı getirenleri iğneledim.
Tamam o zaman :) Kimseye saygısızlık yapmak istemem. Hele ki büyüğümse. Hakkınızı helal edin yine kırdıysam.

Valla bir zahmet tayyipçi olmayın yemın ediyorum sinirlerm tepemde ramazan ayı konvoy için bütün insanlar yolda allahım sen aklıma mukayet olllllllll

Neyci olalım canım söyle bi zahmet...
Her miting için yollar kapatılır.bu sadece akp için olmuyor.böyle günlerde biraz daha sabırlı olucaz yapıcak bir şey yok :KK66:

Ne alaka? Neyi karsilastiriyosun? Ozel hayati onu ilgilendirir. Toplumun inanisini yerin dibine sokacak seyler yaparsa o zaman onuda elestiririm. Carsaf yirtilmasi gilan cok normaldi diyosun yani? Valla ben anlamiyorum sirf erdogana laf atnak icin b carsaf yirtmanin nesi aklanacak? Sonrada ayni karede foto cektirirler ama:) erdogan gidip kilisenin birine orda bu tarz hareketler yaparsa haklisin derim. Herkes birbirinin dinine saygili olacak
Çarşafı yırtan kadınlar istifa etti
Eğer yaptırımı olmasaydı o zaman ortaya atardınız bu konuyu
Uzaklara gitmeye gerek yok Erdoğan cemevlerini ibadethane olarak tanımazken aynı tepkiyi verdiniz mi merak ediyorum :KK66:

Neyci olalım canım söyle bi zahmet...
Her miting için yollar kapatılır.bu sadece akp için olmuyor.böyle günlerde biraz daha sabırlı olucaz yapıcak bir şey yok :KK66:
Valla diğer adaylarda geldi ilimiZe bu kadar olmadı mitng için bütün yollar kapatıldı kuzum valla sabrımız taştı hasta taşıyan bir araba vardı ona ne dlyecez insafsızlık değil mi bu,peki ceza niye kesiliyor???ben sabretmedim bağırdım onlarda bizde bıktık dedi umarım 25 haziran sabahı artık görmeyız kendisini vallah bKtım

Valla diğer adaylarda geldi ilimiZe bu kadar olmadı mitng için bütün yollar kapatıldı kuzum valla sabrımız taştı hasta taşıyan bir araba vardı ona ne dlyecez insafsızlık değil mi bu,peki ceza niye kesiliyor???ben sabretmedim bağırdım onlarda bizde bıktık dedi umarım 25 haziran sabahı artık görmeyız kendisini vallah bKtım
Dier partilerde olmaz tabi okadar.ulkenin yarisi 2 kisiden biri tayyibe hastaysa tayyip ne yapsin :KK70:

Uclarda dolasiyorsun, belki halktan bir ikisi carsaf yirtmistir, ama AKP geldikten sonra o halkin icinden birileri de aciklarin bacaklarina kezzap atmistir, otobuslerde tekmelemistir. Benim derdim bunlar degil, genele bakiyorum.

AKP butun tarikatlari hortlatti, birini butun devlet kadrolarina soktu, menfaatler catisinca onu atti, simdi Menzil tarikati ile hasir nesir.. Yarin cikip Menzil bizi kandirdi diyecek yane..

AKP geleli kadinlar, bebeler hakkinda bile ne soylemler yapildi onun doneminde, hepsine goz yumdu. Sonuc olarak kadin tecavuzleri ve kadina siddet 14 kat artti, cocuk cinsel istismari da oyle. Inanmazsaniz Devlet istatistik kurumunun istatistiklerine bakabilirsiniz, halka acik bilgiler. Cocuklarinizi sokaga oyun oynamaya gonul rahatligi ile salabiliyor musunuz? Okula kendi kendine gidip gelebiliyor mu ilkokulda okuyan kiziniz, oglunuz? Biz gittik geldik AKPden once, cocuklarimiz da.. Biz 5 yasimizdan itibaren sabahtan aksamlara dek sokaklarda oynadik, cocuklarimiz da..

Senin derdin bu degilde burda bir cok kisi su sortlu kizi konustu mesela.

Bu haci hoca konularinda maalesef hak veriyorum sana.. ayni fetode oldugu gibi.. ki adamlar hep hukumetleydi ama ak partide doneminde iyice costular ok.

Ha taciz tecavuz olaylarinda ise ak partiyle direkt baglantili mi sence? Cocuk istismari kacirilma avrupanin gobeginde oldu oluyor.. pizzagate olayini duydun mu bilmem ni kac yil once..internet vs bunlar gercekten buyuk etken. Olaylar sadece Turkiyede degil her yerde cigirindan cikmis durumda. Benim cocuklarim kucuk disari salamam oyle zaten. Vurgubyapnak istedigim bi 30 yil oncesiyle gunumuz o kadar farkliki..bununda sadece partiyle alakasi yok. Bizdeki basin herseyi anlatiyor yabanci basin ole degil.

Duydugun her şeyı buraya yazman gerekmiyor...kesin bilgi varsa yaz olur mu? İftira atmak basit bir şey
Allah allaaahhhh,kamera şakası falan mı bu?
Hanımefendi, bu taciz olayını ilk kez burada duydum bugün ben. Araştırdum, kesin kanıt olmamakla beraber böyle bir iddia ve dava var. Muharrem bey davayı geri çekmesi için kadına para vermiş ve belgeyle kanıtlı.
Ben bayılıyor muyum böyle bir habere?ama doğruysa asla tacizci bir başkanı istemem. Zaten iftira ise mutlaka ispatlanır yine burda. Ki bu haber şimdi de yapılmamış 2012 diye geçiyor. İnce nin adı daha yeni duyulmaya başlandı. Neden şimdi iftira atılsın. Ensar vakfı için ne düşünüyorsam, bu da aynısı. Üstü örtülsün istemem. Ne diyeyim istiyorsunuz? Bi kereden bişey olmaz mı?

umarım her şey gönlünüzce olur. Dediğiniz gibi köy okulları güzeldir. Yakalayabilirseniz, Muğla taraflarını yazın.
Trakya tarafına gideceğiz. Oralar da çok güzel diye duydum. İnsanıyla doğasıyla...Köy okulu da bulursam tamamdir:) Bu arada haziranın sonunda tasinacagiz ama sekizinde buraya oy kullanmaya tekrar gelecegiz. Dediğim gibi umut işte:)

Ceza niye kesildi bilemicem tabi.
Hiç birimiz istemeyiz böyle tablo.kendi partinin mitingine giderken bile insan bunalıyor.
Bu arada mitinglere gidenlere helal olsun valla.2 kere gittim sıcakta ayakta durmaktan baygınlık geçiricektim :)
Artık evden izliyorum benim için daha coşkulu oluyor :)

Dier partilerde olmaz tabi okadar.ulkenin yarisi 2 kisiden biri tayyibe hastaysa tayyip ne yapsin :KK70:
Yarısı hasta dememiz için katılımın yüzde yüz olması bütün oyların da geçerli olması lazım.hee bir de baraj olmaması. İşte böyle bir durumda yarışı deriz. Ama şimdi katılım yüzde doksani bile bilmiyor. Baraj altı kalanlar da cabası...

Yolsuzluk iddiaları nedeni ile istifa eden Erdoğan Bayraktar'ın kanser hastası olan kıza olan tavrını şu gün olmuş hala unutamıyorum.

Cebine para sıkıştırıp " Al, cebinden düşürme. Orada epey para var." demesi kulaklarımda çınlıyor.

Kanser hastası Dilek bu sene vefat etti.

İnsanlığımdan utanıyorum.

Tamam o zaman :) Kimseye saygısızlık yapmak istemem. Hele ki büyüğümse. Hakkınızı helal edin yine kırdıysam.
Hayır hiç kırmadın tabi ki :)
Böyle böyle öğreneceksin. Ama genç olduğun için heyecanlısın, fevrisin. Normal yani :) yine de siyasetle ilgilenmen hoşuma gitti .

X