Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Ya kadin 1 sefer olay ile kurum karalanmaya yetmez diyor ya!! Bu yetmez mi sizce?? Kac defa tecavüz olmali sizce? Bir kota mi var??

Hadi kurum kapatilmasin, bir bakan olarak görevin çocuklari korumakmi yoksa kurumlarimi savunmak?

Niye sadece "biz bu davanin savcisi ve takipciyiz" diyerek o yöneticilere dava açilmadi? Araştirma komisyonu açmadi?

Ben şahsima konuşursam bir tecavüz olayin üstünü kapatan bir vakif ile işim olmazdi. Isterse çok iyi olsun. Bu bir bakanin görevi değil.

Merak ettim. Bu kadar savunuyorsunuz ya, siz şimdi gözünüz kapali çocuğunuzu yada yiğeninizi bu kuruma teslim edermisiniz?

Nasıl yazma değil?

Bakın bu sahne bizim bir Türk filmimizden. Adı da Selvi Boylum Al YAZMALIM. Ayrıca masum gelenekten kastımı da yukarıda yazmıştım.

tüm söylediklerine katılıyorum son paragraf hariç 28 şubatcıların hiçmi suçu yok:)

Geçmişte tabi ki yanlışlar yapıldı. Ben yaşadığımız bu dönemi daha iyi bildiğim için bunu söylüyorum. Yoksa o dönemde atıldı bu sürecin başlangıcı. Siyasi düşüncemiz farklı olabilir ancak ben dinin geçmişten beri kullanılarak ülkenin çıkmaz bir sokağa sürüklenmesinin bilerek kasıtlı yapıldığını ve en görkemlisinin bu süreçte yaşadığı kanaatin içindeyim.
80 lerde pkk nasıl filizlendiyse bu da böyle bir şey ...

Bakın biz de zaten bakanı o zaman elestirmistik. Ama şöyle bir şey var. Türkiye'de bazı insanlar bütün vakıflar kapatılsın düşüncesinde. Buna bir şey demiyorum. Herkesin kendi dusuncesi. Bu olaydan sonra birçok ses çıkmıştı vakıflar kapatılsın ensar da kapatılsın hepsi ayni hepsi kapatilsin vs. diye. Burada da hükümet vakfı koruyup olayın kişisel olduğunu söyledi. Buna göre bir yol izledi. Bunu ben de eleştirdim zaten. Tamam bütün vakıflar kapatılmasın ama hükümet de burda adı geçen ensar vakfini biz tanıyoruz hizmetlerini biliyoruz gibi sözlerle korumasin. Buraya kadar tamam zaten.

Ama o zaman biri bir yalan attı bakan bir kereden bir şey olmaz dedi diye. Hala o sözün peşinden gidiyorlar. Konuşmayı objektif olarak bir dinleyin. Bakan öyle mi söylüyor. Ben normalde AKP'nin elestirdigim bir tutumunu burada savunmak zorunda kaldım. Çünkü yalan soyluyorlar.

Bu konuda bir aratın kaç defa söylenmiş. Bunlar çocuk tecavüzüne göz yumuyor, bunlar bir kereden bir şey olmazci diye. Bu iftira değil de nedir?

Size ve beni alıntılayip seviyeli bir şekilde tartışan herkese teşekkür ederim. Derdimj anlatabildiğimi dusunuyorum. Umuyorum bu aslı olmayan söz en azından bu forumda bir daha söylenmez.

Ben de tartışma olsun diye söylemiyorum zaten. Benim babaannem,anneannem,ninelerim böyle örterdi başlarını. Ben böyle gördüm böyle öğrendim. Ayrıca eski Türk kadını İslamiyet'e girmeden önce de yazma ile örtüyordu saçlarını. Bazı kanunlarla alakası yok yani. Bu bizim kültürümüz. "Türk kültürü" bu. İsterseniz tarihi kaynaklardan da araştırabilirsiniz.

Ben sizin kadar iyiniyetli bulmuyorum sayın bakanı.
O çocuklar için neler yapılmış, bir rehabilitasyon süreci başlatılmış mı?
Ailelere destek veriliyor mu ?
Suçlu ve göz yumanlar nerde ? Ceza almışlar mı?
Bunları koyarsa önümüze belki bir daha düşünürÜm bu söylemı yanlış mı anladım diye..

Son düzenleme:
sorunlar derin ve köklü aslında ama evet herkes rahatsız artık bu çekişmeden ve bizi geriye götürmekten başka hiçbir işe yaramıyor...
ayrıca seviyeli sohbetiniz için teşekkür ederim ...

Osmanlı Türk düşmanıydı zaten.

SAHALARDA TEKRAR İLİMDEN BİLİMDEN EĞİTİMDEN İNSANLIKTAN VE EN EN EN ÖNEMLİSİ ADALETTEN BAHSEDİLMESİNİ VE DİĞER ÜLKE VATANDAŞLARI GİBİ YENİDEN SAYGIN OLABİLMEYİ İSTİYORSANIZ...

.............MUHARREM İNCE....................

AMA YOK BEN 10 LİRAYA BENZİN ALMAK İSTİYORUM, 20 LİRALIK ARABAYI 50 LİRAYA ALMAK İSTİYORUM, EMEKLİ OLUP 990 LİRA MAAŞ ALMAK İSTİYORUM, AVRUPADA PARAM 6 KAT DEĞERSİZ OLDUĞU İÇİN ÜLKEDEN ÇIKMAMAK İSTİYORUM, YARGI ADALETTEN BİR HABER OLMAK İSTİYORUM DİYORSANIZ AYNEN DEVAM EDİN KARDEŞİM MÜSTHAK.

sorunlar derin ve köklü aslında ama evet herkes rahatsız artık bu çekişmeden ve bizi geriye götürmekten başka hiçbir işe yaramıyor...
ayrıca seviyeli sohbetiniz için teşekkür ederim ...

Aslında farklılıklar ılması kaçınılmaz. Hepimiz bir bireyiz. Aynı toplumda varız. Birbirimize saygılı olmalıyız yoksa dediğin gibi bu çekişmeli süreçten çıkamayız. Siyaset tartışılır ama inançlar bunun içinde yer almamalı.
Örnek vermek istiyorum. Benim krdeşim dindar birisidir ve siyasi düşüncesi de benden farklı. Şimdi ben kardeşime kendi bakış açımdan bir yaptırıma tabi tutabilir miyim. Hayır. Bir aile gibi ülke. Her aile bir topluluk bu toplulukların oluşturduğu bir ülkeyiz biz.
Bende teşekkür ederim sohbet için. Hep barış içinde huzur içinde yaşarız inşallah

amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…