Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Tam bir propaganda gibi olmuş.
Etkilendim oyum İnce ye

Not: espiti yapmak amaçlıdır uslübum umarım yanlış anlamazsın. Zira oy vereceğim zaattır kendisi.

Bakın burada açık açık yazmak istemiyorum. Tarih yalan söylemez. Açın tarihi kaynakları,araştırın. Ben bir şey söylemeyeceğim.

Tarihi kaynaklara ne gerek var. Tvler taaaa. İstanbulun fethinden başlıyor anlatmaya. Hem dizilerde cabası

En az Sözcü kadar hiçbiri tarafsız değil
Söylediğine katılıyorum Herkes taraf olmuş vaziyette. En üzücü durumda medyanın taraf tutması.
En az tarafsız kanallar var en azından oralardan da bakmak gerek.

Dipnot: Bazen düşünüyorum bertaraf olmamak için taraf olmayı seçmişlerdir diye.

Nasıl yazma değil?
Eki Görüntüle 2154802
Bakın bu sahne bizim bir Türk filmimizden. Adı da Selvi Boylum Al YAZMALIM. Ayrıca masum gelenekten kastımı da yukarıda yazmıştım.
Ya fazla uzatmadın mı bu gönderdiklerin tesettür değil zaten tesettür bambaşka birşey kücüksün tabi bilmemen normal

Tam bir propaganda gibi olmuş.
Etkilendim oyum İnce ye

Not: espiti yapmak amaçlıdır uslübum umarım yanlış anlamazsın. Zira oy vereceğim zaattır kendisi.

ya çünkü çok doluyum bu konuda. herkesin doğru düzgün düşünmesini istiyorum. düşünemeyen insanlar oy kullanıyor. neden x partiyi destekliyorsun diyorum cevap veremiyor sebebini o da bilmiyor. beğeniyo sadece sempati duyuyo. getirisi götürüsü ne hiçbir fikirleri yok. bir kişi bile etkilense ne alaaa SAYGILAR

Konudan ziyade korku hakkında ki düşüncen için alıntıladım. Ne için korktuğu da önemli olmamalı diye düşündüğümden
Ole ama korkuyorum yazmamis arkadas.. ne demek istedigini anlamadim.. korktu mu yoksa cani anlat mi istemiyor:)

Eskiden hak hukuk vardi zaar
Kac defa darbe oldu su ulke gecmisini bir arastirin da osmanli turk dusmaniym8s be ey kara cahil senin o turk bayragin kimden geliyor bir arastir sana turkiyeyi kim zaptetti ilk kim bu topraklarda seni yesertti pehhhh ki ne pehhh nedir bu osmanli dusmanligi be kardesim soyun sopun nere bir geriye don bak yahuu

Ya fazla uzatmadın mı bu gönderdiklerin tesettür değil zaten tesettür bambaşka birşey kücüksün tabi bilmemen normal
18 yaşındayım. Zora kalınca yaşımdan mı vurmaya kalktınız? Bana laf attılar,ben de cevapladım doğal olarak. Ben de bu ülkede söz sahibiyim. Elbette konuşacağım. Tesettür olup olmaması umrumda değil. Zaten türban da 1980 yılından sonra çıktı. (Emperyalist ülkelerin talimatı ile tabii!)

Yavrum bence senin beynini yikamislar: (

Ben tarihimi çok iyi bilirim şükürler olsun. O Türk bayrağı nereden geliyor onu da açıklayayım. Şimdi bayrağımızın üzerinde ay yıldız var ya,bu eski Şaman geleneğidir. Türk kültüründe doğadan figürler kullanılır. Bunlar kutsal sayılır. İslamda ise doğadaki figürlerin resmedilmesi günah sayılır. Hatta Osmanlı döneminde heykelcilik vs. yasaktı.

Bu konuda maalesef çok şey yazmak isterim ama halim yok. Bir çok insan zaten bu duruma bilerek getirildi ekonomik sıkıntılar açlık vs bunları düşünüyor vatandaş yardım alıyorsa, iş imkanı varsa bu kişilerin oy vermesi doğal. Bu a partisi de b partiside olabilir. Genel açıdan bakıldığında seçmen vatandaşlar kişisel düşünerek oy veriyor.
Güzel konuşuyor, höt demesini biliyor, kuran biliyor vb.
Aksi yönde de dindar değil, atatürkçü değil, hırsız, geçmişte ne yaptılar ki şimdi yapsın.
Dedikodu kzanı gibi seçime gidiyoruz:)

Diyorum ekonomiyi aoralım neden böyle dış güçler çıkıveriyor. Mıhalifler destek veriyor felan filan..... benim bile bunları yazarken nevrüm döndü.
Kısaca sen yapacağını yap gönlünü ferah tut. Her şey olacağına varır. Dilerim ülkemiz bir değişim noktasındayken doğru yolu seçer

Ole ama korkuyorum yazmamis arkadas.. ne demek istedigini anlamadim.. korktu mu yoksa cani anlat mi istemiyor:)

Kortuğunu sanmıyorum. Ama konu mevzu gereği uzun o nedenle burda kısaca anlatılacak bir şey olmadığı için araştırın diye söyleyerek uzatmak istememiştir konuyu diye düşünüyorum. T torarikar yanlış düşüncedeysem de kusura bakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…