Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

O zaman niye basin yasaği yerine bunlara dava açilmadi? Önemli yöneticiler işten atilmadi?

Eğer icraat yoksa "takipcisiyim" gibi laflar boş kalir. 45 çocuk tecavüz edildi ya. Ve kurum bunun bilincindeydi. Ve hiçbirşey yapilmadi. Ve sadece Karamanda değil.
Corumda ensar vakfi baskani istismardan tutuklandi.

Hayir yani bu kadar ağir bir olayda gidip derhal o vakfi savunmak niye? Sadece 1 defa olmuş demek bile olayi küçümsemektir. Herkes olayin haberindeydi. Vakif, valilik, herkes ve üstünü kapatmaya çaliştilar!! Sadece ögretmen tutuklandi. Yöneticilere hiçbirşey olmadi!!

Hayir yani başka bir vakifmi kalmadi sanki ensarsiz? Surda "bana o cümleyi söylediği videoyu göster, akpye oy vermem" dediniz ve video geldi ve halen savunuyorsunuz.

Bu mevzu ne zaman gündem olacak diyordum... Gazete de okumuş da ikna edememiştim tontis AKP'li amcaları
Yalan yok gülüyorum...

Ensari iyi bildiğim nerde yazıyor gösterir misin?
Onu da gosteremeyeceksin.

Bak ben sabırlı bir insanım tekrar anlatırım. Bir kereden bir şey olmaz= bu ülkedeki çocuklara bir kere tecavüz edilebilir bundan bir şey olmaz.

Yalaniniz ortaya çıktığında da yüzünüz kizarmiyor. Neyi tartisiyorsam alenen yalan soyleyerek insan karalamayi huy edinenin yüzü kızarır mi?

Türkan Saylan karalanırken ve tek bir çocuğa bile böyle bir ahlaksızlıkta bulunulmamışken ses edemezlerdi o zaman... Vakıfsa destekse o da mükemmel bir vakıftı.. Kız çocuklarına daha da fazla destek olmaya çalışan bir vakıftı..onları okumaya meslek sahibi olmaya,kendi ayakları üzerinde durmaya yönelten bir vakıftı ... Ama amaca hizmet etmediği için karalandı... Ben isterdim ki bugün Erdoğan için bu vakıfı korumak isteyenler o gün Türkan Saylanın vakıfları için de aynı cümleleri kurabilsin... Kapatılmaması gerekirdi desin... Kimse ağzını açıp hiçbir şey dememişti o günlerde...

O videoyu ben zaten biliyordum. Çünkü bir cümleyi ezberleyip sağda solda düşünmeden konuşanlardan değilim. Ben bir kereden bir şey olmaz sözünün geçtiği videoyu istedim. Onu da getiremedi.

Gerçek yoruldum artık. Size sizin yalan söylediğinizi ispat ediyorum hala laf ebeliğiyle bir yere varmaya çalışıyorsunuz.

Yazını okuyunca bir gülme geldi nasılda başganına uygun bir seçmen
Dünden beri üzülüyorum sana neyi kime gösteriyorsun ki öyle demek istemedi böyle dedi

Iranda seriat yasaniyor diye dusunuyorsan buna gercegi bilen biri anca guler
Dünya da bi doğrusunu yaşayan ülke görülmedi zaten bize gelse kesin biz doğrusunu yaşarız

Yuce Kuranin cihat emrini çag dışı yaptı!.. ALLAH ın kanunu demek olan şeriatı gerilik diye adletti.. Neyin sozu neyin hukuku bu..
Sizi canı gonul den tebrik ediyorum..

Bu mevzu ne zaman gündem olacak diyordum... Gazete de okumuş da ikna edememiştim tontis AKP'li amcaları
Yalan yok gülüyorum...
Buhün ve yarın iktamiye ödemeleri günü. Bugün alanlar telefon yağmuruna tuttu sabah banka mesaisi saatiyle başladı telefonlar.
Birde yapılandırma başladı, off off daral geldi valla

Muharrem ince için söylenen taciz olayı doğru mu?
Deniz baykal neden ihraç edilmişti partiden?
Bile bile neden bu adamı cb adayı yaptılar peki ? Bindiği dalı kesiyor chp
Saçmalamaya başladIlar artık bence ?neden ortalıgı karıştırıyorsun be gülüm???? Bu yazdıkların hiç hoş değil , birini karalamaya çalışırken yaptıgın şeylerin dogru olmadıgını sende biliyosun admin lutfen bakar mısın

Yazmayacaktım ama yazacağım. Osmanlı devleti başında şeriat olduğu için osmanlı devleti büyümedi. O zamanlar devletin büyümesi askeri güce fetihlere dayanıyordu. Dünyada tüm ülkelerde krallıklar vardı. Ne zaman ki dünyada fransız devrimi, sanayi inkilabı vs oluştu Osmanlı Devleti yavaşlamaya başladı. Çünkü Osmanlı devletinde şeyhülislamlar yüzünden dine aykırı diye bilimsel gelişmelerden geri kaldık. En ünlü örneği matbaanın yüzyıl sonra gelmesi ve şeyhülislamın gözlem evini top atışlarıyla patlatması. Şimde de Dünya'da teknoloji önde. Yani teknolojik olarak gerisen herşeyden geridesin. Ve biz yine tüm dünyadan geri kaldık. Artık savaşlar fetihle yapılmıyor o devir bitti. Sizi Osmanlı hayalleriyle uyutuyorlar gerçeği görememeniz için.

https://www.sozcu.com.tr/2012/gundem/o-kadin-akpli-cikti-127198/

İnceye böyle bir iftira atıldığı doğrudur... 2012 yılında geçmiştir bu olay.. Ve ince derhal dokunulmazlığının kaldırılması için harekete geçmiştir... Savcılığa gitmiştir.. Ama sonuç fos çıkmıştır... Saçmalamakta nirvana... Böyle şeylerle gelmesin kimse.. Vallahi ayıp...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…