Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Taciz tecavuz olaylari en cok benim gibi anneleride yaraliyor. Ama bi kereden birsey olmazla yukardaki cumle ayni sey degil.

Bir kurumun içinden bir şerefsiz çıkması demek o kurumun tamamının şerefsiz olduğunu söylemek için gerekçe olamaz demek.

Bir kereden bir şey olmaz demek bir kere tecavüz edilmesinden bir şey olmaz, bunu konuşmaya bile gerek olmaz demek. Bir kereye göz yumariz demek.

Bakan tolerans gostermeyecegiz, iyi hal indirimi yok, bakanlık ve şahsım bu davaninin takipçisi olacağız diyor aynı konuşmanın içinde.

Hala anlamıyorsaniz tekrar anlatayım? Yok ben yalana ve iftiraya devam edeceğim diyorsanız size kalmış.

Seriat gelecek bir sey sey degilki... Yasanacak bir sey. Allah' in cizdigi sinirlar. Şeriat herkesin kafasını kapatacagi İran boceginin mantelitesi degildir.
Hmmm tüm Arap dünyası yanlış yaşıyo yıllardır şeriatı yani. Doğrusunu biz yapıcaz. Şeriat tam da odur. Ne eksik ne fazla. İranlı kadınları da iyi olacak herşey diye aldatmışlardı. Sonradan insanlar pişman oldu. Ama herşey için artık çok geçti

Tamam cümleleri boşverelim. Büyük bi yaptırım oldu da bizim mi haberimiz yok
Sen benim postlarimi havada birakiyosun hep:) neyse olmasi gerekiyor bence.. sen ne saniyosun acaba? Saldiriya luzum yok ben burda hukumeti temsil etmiyorum:) sadece cumleler ayni degil diyorum. Ha Turkiyedeki yargiya gelecek olursak, o yargi isini tam yapsaydi suan demirtasla apolar kodeste degil mezarda olurdu. Ha o da kanunlarla ilgili birsey bla bla

Iranda seriat yasaniyor diye dusunuyorsan buna gercegi bilen biri anca guler

İftira gibisinden açıklama getirmişler dediniz tekrar bakın isterseniz
Aynı şeyi konuşamıyoruz hala sizde kınayın diyorsunuz
Bütün tecavüzcüleri kınıyorum Ensar vakfında ki tecavüzü kınıyorum
Ama bakın birilerini de girdaba sokmuyorum hala ısrarla konuyu kapatmaya çalışıyorlar diyorsunuz mevzu konuyu kapatmak değil karalama kampanyasının önüne geçmek
Ve bakanın konuşmasında asla üzerini örtmeye çalışır bir konuşması Yok gayet olması gerektiği gibi açıklanmış ama amacı tecavüzü değil olayları başka yerlere saptırmak isteyenlerin de kendilerine malzeme arayıp kendi yorumlarını katarak bunu sunması
Ve hala aynısı yapılıyor mana çıkartmak yerine olduğu gibi dinleseniz bile yeter zaten

Afedersiniz arap dunyasi seriat mi yasiyor ...onlarin onlarin yasadigi seriat 4 halifeden sonra darbe yedi. Siz Osmanlinin ilk donemlerine bakin.

Demogoji demiştiniz değil mi az önce,tebrikler siz harika bir demagogsunuz,kişi kendinden bilir işi diye boşuna demiyorlar.
Bu konuşmada bir kişiden değil bir durumdan bahsediyor,bu duruma bir kez rastlanması kurumu karalamaya gerekce değildir diyor. Isitme sorununuz var mi ?
Ayrica dava sürecini ve alinan cezaları da yüce gönlünüzle paylaşsanız,malum bilgi kirliliği çok siz gibi Ensar'ı iyi bilen ve iyi savunan birinden bilgi almak istiyorum.

Postları havada bırakmıyorum ya :) konu kapanıyo başka yerde denk gelince yine yazıyorum. Ayrıca kanunlar niye bu halde gerçekten biz de çok merak ediyoruz yani. Siz de hukukun bu halde olmasından memnun değilsiniz yanlış anlamadım değil mi

Afedersiniz arap dunyasi seriat mi yasiyor ...onlarin onlarin yasadigi seriat 4 halifeden sonra darbe yedi. Siz Osmanlinin ilk donemlerine bakin.
Hanımefendi şeriat yaşayamazsınız şu anki dünyada.
Her şeyden önce Israil ile yaptığınız anlaşmalar elvermez buna.

Hayir yanlis anlamadin aynen oyle..memnun degilim..ben olsaydim ilk ordan baslardim degistirmeye.. cunku onca suclu ya disarda ya da icerde gobek buyutuyo.

Çoluğu çocuğu olan insanlar gelmiş burada sırf Erdoğan için Ensar Vakfı'nı aklamaya çalışıyor.
Aynen devam hanımlar
Keser döner sap döner gün gelir hesap döner
Kimi kastediyorsun? Boyle birsey kusura bakma erdogan icin degil oz baban icin aklanmaz.

Aşk-ı Memnu 'nun kitabı da diziden sonra yazılmadı :)))

+1

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…