Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Size cevap vermeyi kayda değer görüyorum. Tartışmalar bile usulünce saygı çerçevesinde olmalı. Üslubunuzu taktir ettim ve beğendim. Tebrik ediyorum. Bunun için teşekkür ediyorum.
öncelikle Görüşünüze saygı duyuyorum.
Ben Atatürk’ü unutturmaya çalıştığını düşünmüyorum. Böyle birşeyin olmayacağını onlarda en az bizim kadar biliyorlar kaldı ki diyelim böyle birşey oldu veya oluşuyor. Bu ülke de halifelik veya başka bir yönetim biçimi Yok. Halk getirir halk indirir. Bende şunu sorarım halk göz yumar mı? Ben bir ak parti destekçisiyim ( ama şunu da söylüyorum benim görüşüm çerçevesinde daha iyisi gelsin yardım değişebilir ama maalesef bu muhalefet görüşümü değiştiremeyecek. O potansiyeli göremiyorum.)
Mualefet açısından da parti başkanının değişmesi için seçimler yapıldı ama olmadı. Kaldı ki diğer başkanda kumpasla gitti. Partinin içinde birşeyler dönüyor ne yazık ki. İlk önce bunun çözülmesi gerektiğini düşünüyorum.
Ben de sana teşekkür ederim.
Atatürk'ün bu ülkeye kazandırdıklarını görmezden geldiğini düşünüyorum ve konuşmalarında bile Atatürk'ü çok nadir duyuyoruz maalesef ama mesela madeni paralarda Atatürk'ün kaldırılması gündeme geldi bir ara.
En basitinden bunu bile düşününce haksızlık değil mi bu ülkeye diyor insan.
Milletin tepkisinden korktuğu için de tam uygulatamıyor zaten çünkü büyük bir kesim Atatürk yolunda, ne mutlu bize....

Tespit bizim işimiz :KK53: akıllı gadının hali hep bir başka dimi hiç kandırılamıyoruz biz :deli:
Ama ciddi üzülüyorum bunlara okumuş etmişler ama cıkss :olamaz:
Parti kur oy verelim:KK8:
Hayatında hiç kandırılmamış bu zeka küpü gadına oylar :KK75:

Adam zaten inkar etmedi ki Gülen’e yakınlığını
Hatta bakın birlikte hareket etmişler
Peki madem... Neden bunu şimdi açıklıyor? Ve siz neden fetöcü olduğunu bildiğiniz bir adamın yazdığı şeyi doğru sanıyorsunuz hemen...? Muharrem İnce den fetöcü olmaz.. Gerçekten olmaz... Dershanede çalışmış olabilir.. Ama asla fetöcü yaftası yapışmaz... Bunu muharrem inceyi desteklediğim için değil profil olarak yakıştırmadığım için söylüyorum.. Mesela akşenere de fetöcü denildi bir aralar.. Onun fetöcü olduğunu düşünmediğinizi söylemiştiniz? Muharrem ince de fetöcü olamaz yani..

Siyaset konusuna girip girmemekten ziyade bugün İnce'ye tek kelimeyle bayıldım. İki tane otizmli genci çıkardı sahneye, mitingte alkışlattı. Çocukların dikkati dağıldı, korktular biraz. Ama o kadar güzel yönlendirip ilgilendi ki, çok da samimiydi hareketleri. Fotoğraf çektiren bir siyasetçiden ziyade ilgili bir öğretmen gibiydi. Siyasi görüşümü bir kenara koyarak söylüyorum, çok takdir ettim. Böyle şeyleri görmeye ihtiyacımız var.

https://twitter.com/BulendEcevit/status/1004404389174530048?s=19

Peki madem... Neden bunu şimdi açıklıyor? Ve siz neden fetöcü olduğunu bildiğiniz bir adamın yazdığı şeyi doğru sanıyorsunuz hemen...? Muharrem İnce den fetöcü olmaz.. Gerçekten olmaz... Dershanede çalışmış olabilir.. Ama asla fetöcü yaftası yapışmaz... Bunu muharrem inceyi desteklediğim için değil profil olarak yakıştırmadığım için söylüyorum.. Mesela akşenere de fetöcü denildi bir aralar.. Onun fetöcü olduğunu düşünmediğinizi söylemiştiniz? Muharrem ince de fetöcü olamaz yani..
Vallahi çok hoşsunuz ya iyi hadi inandığınız gibi yaşayın o halde
Nasıl bu kadar emin oluyorsunuz anlamadım bize gelince bi kerede kabul edin oluyor tamam kabul ettik
Sizde bi kez olsun objektif olun bişey olmaz bu kadar savunmayın kimseyi hatalarıyla kabulüm deyin geçin işte...

Eee yani ben meçburmuyum babaanneniz gibi örtünmeye. Siz sanki 30 sene önceki kadınlar gibi giyiniyorsunuz.
Ben yorumumda ne dedim?Benim gibi düşünmek zorunda değilsiniz. Elbette babaanem gibi örtünmek zorunda değilsiniz. Arap kültürünü benimsemek istiyorsanız benimseyin,ben Türk kültüründen yanayım.

Bu arada ben hala Akşener in fetöcü olduğunu düşünmüyorum

Nasıl bu kadar emin oluyorsunuz anlamadım bize gelince bi kerede kabul edin oluyor tamam kabul ettik
Sizde bi kez olsun objektif olun bişey olmaz bu kadar savunmayın kimseyi hatalarıyla kabulüm deyin geçin işte...
Siz öyle yaptıgınız için zaten bu ülke geriliyor. Hotoloroylo kobol odon oşto

Çünkü yazanın kendisi fetöcü de ondan inanmıyorum... Tekrar söylüyorum savunduğum aday muharrem ince evet.. Ama eğer bunun doğruluğu ispatlansın oyumu ona vermyeceğim.. Siz ise onca ispate rağmen oy kararınızı değiştirmeyeceksiniz..

Türban deyince aklıma geldi. Tabii bu benim görüşüm. Katılabilirsiniz,katılmayabilirsiniz.Türban bizim kültürümüze ait değil. Bu sonradan çıktı. Ben bizzat çevremden biliyorum. Ne anneannem,ne de babaannem böyle örtmediler başlarını. Hepsinin başında yazma vardı. Son yıllarda moda akımı gibi insanlar türbana bürünüyor.
ben bunu anlamıyorum daha öncede okudum böyle bir yorum
ben de tesettürlüyüm ama bunun yazmayla alakasını çözemedim.
yazma dediğiniz şeyi benim bu zamana kadar gördüğüm babaneler neneler taktı.
ne annem taktı, ne teyzem.
onlar eşarp kullanıyorlar. ben canım isteyince şal da takıyorum, eşarpta. mevzu örtünmek değil midir burda ne olduğunun ne önemi var?

Ben de sana teşekkür ederim.
Atatürk'ün bu ülkeye kazandırdıklarını görmezden geldiğini düşünüyorum ve konuşmalarında bile Atatürk'ü çok nadir duyuyoruz maalesef ama mesela madeni paralarda Atatürk'ün kaldırılması gündeme geldi bir ara.
En basitinden bunu bile düşününce haksızlık değil mi bu ülkeye diyor insan.
Milletin tepkisinden korktuğu için de tam uygulatamıyor zaten çünkü büyük bir kesim Atatürk yolunda, ne mutlu bize....
Onu yapabileceğini düşünmüyorum. O mevzuyu da hiç duymadım. O ara nelerle uğraşıyordum acaba. :)
Ben medyalara pek güvenmiyorum. Hangi parti olursa olsun hep birinci ağızdan duyma taraftarıyım. Ama şunu söyleyebilirim. Bende Akp yi eleştiriyorum. Bazı şeylerde daha çok çaba göstermeli mesela artık zamanı geldi biz kendimiz üretmeliyiz. Yeter artık dışarıya bağımlı olduğumuz. Sonra neden dolar fırlıyor işte bu yüzden. Dışarıdan aldıklarımızı dolarla alıyoruz. Piyasada da kalmayınca ani çıkışlar oluyor. Bu seçimde de tarfım belli. Umarım ki CHPnin adayları değişir ve lider ruhlu girişimci insanlar gelir. CHP kaybederse eğer bence tek suçlu adaylar ve davranışlarıdır.
İnşallah ülkemiz için hayırlı bir seçim olur. Bu ülke bizim. Ülkemi çok seviyorum. Kaldı ki yukarıya bakıyorum da hdpye bile oy gitmiş. İçim acıdı gerçekten. Bu insanlar sırtını PKK’ya dayamış insanlar kendi tabirlerinde söylüyorum... ve akp karşıtlığı kadar bu adama karşı olmuyorlar. Hapisanede de ziyaret ediliyor. Bende bunlara gelemiyorum.

Kimse inkar etmedi ama değil mi yapılanları
Size göre yalan ama bana göre gerçek olabilir
Peki burada da ispatı olmayan onlarca yazı paylaşıldı Erdoğan ile alakalı onlara neden hemen ikna oldunuz
Haberi neden paylaştığınızı sorgulamadım ki?
Konu Ince olunca savunuyor cümlenize istinaden yazdım mesajı.
Erdoğanla ilgili hangi habere ikna olmuşum?

Konu inkar değil şöyle açıklayayım tanıyacağınız tabirlerle haberdeki görüşmenin daniskasını açık açık yapmış bir iktidar var kabulüz değil mi?
Ve siz bu haberi paylaşarak Ince'nin fetöcu olduğunu söylüyorsunuz.

Sorum şu; inandığınız haberi paylaşarak Ince'nin fetöcü olduğunu gündem yapmak istiyorsanız, fetönün yollarına gül döken iktidarı nasıl destekliyorsunuz?

X