Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Gazeteci-Yazar Hüseyin Gülerce, CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin FETÖ bağlantılarına ilişkin ilginç detaylar açıkladı. Gülerce, FETÖ'nün İnce'yi, 2006-2007 yıllarında Bosna-Hersek'e götürdüğünü belirterek, "İnce döndüğünde orada yaşadıklarını aktardı. 'Öğretmenlerin fedakârlıklarını gördük. Müslümanların kazdığı siperleri gördük' diye yaptığı işleri ballandıra ballandıra anlattı. Götüren kişiler FETÖ'nün il imamı, yanında da birkaç tane İnce'nin tanıdığı esnafı almışlardır. İnce bunu bu güne kadar söylemedi. Benim İnce'ye sorum şu; 'siz bu yapı tarafından 10 yıl kadar önce Bosna-Hersek'e bir ziyarete götürüldünüz mü? Bu yapının organize ettiği bir ziyaret miydi ailenizle mi gittiniz?" dedi.

Gülerce, Muharrem İnce'nin FETÖ bağlantısını anlattı "FETÖ İnce'yi Bosna Hersek'e götürdü"

MUHARREM İNCE'NİN EKİBİYLE ORTAK ÇALIŞTIĞINI ANLATTI
Yalova milletvekili olan ve 30 Mart 2014'teki yerel seçimlerde CHP'nin Yalova seçimlerini kazanması için kirli ittifaklar kuran İnce'nin FETÖ'den bile medet umduğu ortaya çıktı. Gülerce, FETÖ'ye ait, Mina öğrenci yurdunda örgütün il imamı Tayfun Tuna ve yardımcısı Aydın Kahveci'nin Muharrem İnce'nin ekibiyle ortak çalıştığını anlattı.

488

'1 YILDAN FAZLA ÇALIŞTI'
Gülerce, İnce'nin FETÖ dershanelerinde çalıştığını da sözlerine ekledi. İnce'nin 1989'de Kars ya da Ardahan'a tayininin çıkmasının ardından yanına geldiğini belirten Gülerce, İnce'nin kendisine, "Doğuya gitmek istemiyorum. Kalmak istiyorum. Onun için dershanenizde bana iş verir misiniz" dediğini anlattı. Gülerce, İnce'nin bunun üzerine, FETÖ'nün dershanelerinde 1 yılı aşkın çalıştığını belirtti.

Nereye doğru gülsem bilemedim :KK70: Mitinglerde ''Hoca efendi sizi çok özledik'' diyen kimdi acaba :KK70:FETÖ'yü kullanıp iktidara geldikten sonra tek ADAM olmak istedi FETÖ den kurtuldu. Bunu bilmeyen yoktur heralde?

İhihihi fetö üzerinden siyaset ıhıhıh , din üzerinden geçtik çoktan :)
Yani bi bakıyorum da iktidar içimize soktu zaten bu Fetö'yü.
Allah bilir kaç bin kişinin hakkı yendi de torpiller havada uçuştu şimdi diğer partilere niye mal ediliyor ki maksat odak noktasını değiştirmek galiba :)
Bir din bir fetö zaten aman aman ne kadar önemliiiiiii

Size cevap vermeyi kayda değer görüyorum. Tartışmalar bile usulünce saygı çerçevesinde olmalı. Üslubunuzu taktir ettim ve beğendim. Tebrik ediyorum. Bunun için teşekkür ediyorum.
öncelikle Görüşünüze saygı duyuyorum.
Ben Atatürk’ü unutturmaya çalıştığını düşünmüyorum. Böyle birşeyin olmayacağını onlarda en az bizim kadar biliyorlar kaldı ki diyelim böyle birşey oldu veya oluşuyor. Bu ülke de halifelik veya başka bir yönetim biçimi Yok. Halk getirir halk indirir. Bende şunu sorarım halk göz yumar mı? Ben bir ak parti destekçisiyim ( ama şunu da söylüyorum benim görüşüm çerçevesinde daha iyisi gelsin yardım değişebilir ama maalesef bu muhalefet görüşümü değiştiremeyecek. O potansiyeli göremiyorum.)
Mualefet açısından da parti başkanının değişmesi için seçimler yapıldı ama olmadı. Kaldı ki diğer başkanda kumpasla gitti. Partinin içinde birşeyler dönüyor ne yazık ki. İlk önce bunun çözülmesi gerektiğini düşünüyorum.
Müsade etsinlerde (oyları çalmadan) görsünler bakalım nasıl olacak , muhalefet deyince sanki elektirik çarpmışa dönüyorlar :)

Nereye doğru gülsem bilemedim :KK70: Mitinglerde ''Hoca efendi sizi çok özledik'' diyen kimdi acaba :KK70:FETÖ'yü kullanıp iktidara geldikten sonra tek ADAM olmak istedi FETÖ den kurtuldu. Bunu bilmeywn yoktur heralde?
o_O Ne değişik yorumlar geliyor
Ben aksini iddia etmedim ki zaten ama azıcık objektif yorumlar gelsin artık

Kurum veya değil ne alaka şimdi önemli olan ona karşı yapılan saygısızlık,,,, isteyen açık giyinir isteyen baş örtüsünü takar, önemli olan içindeki iman ve temız kalpliliğindir...
Anlatmak istediğimi anlamadınız. Ben size alakasını anlatayım. Bir devlet kurumunda ayrımcılık olması imkansız yasalar gereği herkese eşit muamele. Ama maalesefki dışarıdaki her insana bu u anlayamıyorsun ve bazı insanlar saçma sapan haraketler yapabiliyorlar. Gönül isterke dünyanın her yerinde herkese eşit muameleler olsun. Ama sokağı o anlık kontrolde tutamıyorsun. Ama yasalar daha katı hale geliyor gelecektir de...

Türban deyince aklıma geldi. Tabii bu benim görüşüm. Katılabilirsiniz,katılmayabilirsiniz.Türban bizim kültürümüze ait değil. Bu sonradan çıktı. Ben bizzat çevremden biliyorum. Ne anneannem,ne de babaannem böyle örtmediler başlarını. Hepsinin başında yazma vardı. Son yıllarda moda akımı gibi insanlar türbana bürünüyor.

Eee yani ben meçburmuyum babaanneniz gibi örtünmeye. Siz sanki 30 sene önceki kadınlar gibi giyiniyorsunuz.

Eğer bu kanıtlansın... Size yemin ediyorum oyumu chp ye vermeyeceğim... Eğer verirsem Allah benim belamı verisn.... Ama hüseyin gülerceyi bir araştırın... Bu adam da fetullah gülene yakın isimlerden biri.. Ben kesinlikle bunun doğru olmadığını düşünüyorum.. Neden onca zaman bunu açıklamadılar da şimdi çıktı?
Bana boş konuşuyorsunuz demiştiniz ama ben yine de sormak isterim... Sizce neden şimdi?
Adam zaten inkar etmedi ki Gülen’e yakınlığını
Hatta bakın birlikte hareket etmişler

Allah Allah ne tuhafsınız ya siz gibi bende paylaşımda bulundum hemen savunmaya geçmeyiniz
Mevzu ince olunca tabi normal göründü hemen göze :)
Ama paylaştığınız ( yalan olduğunu düşündüğüm habere) vuuuu Ince'nin zamanında Fetö ile bir kez bağlantısı olmuş vurun abalıya, tü pis dersek; aynı zamanlarda Fetöye açıkça methiyeler düzenleri, hocamız efendimiz diye el etek öpenleri ne yapacağız? Çok şok bir haber değil, birkaç yıl önce cemaate laf söyleyenlere vebalı gözüyle bakan bir iktidar gerçeği var.

Bana yürümeyin ya sizin gibi bende paylaşımda bulundum sonuçta ben yazmadım değil mi

Ama paylaştığınız ( yalan olduğunu düşündüğüm habere) vuuuu Ince'nin zamanında Fetö ile bir kez bağlantısı olmuş vurun abalıya, tü pis dersek; aynı zamanlarda Fetöye açıkça methiyeler düzenleri, hocamız efendimiz diye el etek öpenleri ne yapacağız? Çok şok bir haber değil, birkaç yıl önce cemaate laf söyleyenlere vebalı gözüyle bakan bir iktidar gerçeği var.
Kimse inkar etmedi ama değil mi yapılanları
Size göre yalan ama bana göre gerçek olabilir
Peki burada da ispatı olmayan onlarca yazı paylaşıldı Erdoğan ile alakalı onlara neden hemen ikna oldunuz

X